Kategorie D10C

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    45 m,  5 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
362000 Chvatilova Johana PHK 0450 C 49 = 10:19:00 ? Blažková Kateřina SJH 0252 C 51 = 10:21:00 52311 Starková Tereza CHT 0251 C 53 = 10:23:00 2035169 Stankova Radka VPM 0452 C 55 = 10:25:00 330596 Kinštová Tereza SJH 0251 C 57 = 10:27:00 410782 Thynova Martina SHK 0350 C 59 = 10:29:00 232206 Ziebova Veronika NEJ 0450 C 61 = 10:31:00 438606 Janeckova Josefina EKP 0351 C 63 = 10:33:00 52608 Suková Hana PZR 0252 C 65 = 10:35:00 232331 Jelínková Adéla RUZ 0251 C 67 = 10:37:00 51125 Vandasova Adela VAM 0251 C 69 = 10:39:00 ? Kristkova Magdalena ROZ 0350 C 71 = 10:41:00 2035733 Nadenickova Iva NEJ 0350 C 73 = 10:43:00 129 Pittnerová Adéla RUZ 0250 C 75 = 10:45:00 52239 Nešporová Marie TTR 0351 C 77 = 10:47:00 232205 Maresova Klara NEJ 0250 C 79 = 10:49:00 361932 Hankovcova Helena KAM 0350 C 81 = 10:51:00 49632 Fantova Katerina EKP 0256 C 83 = 10:53:00 426377 Komarkova Jindra TJH 0451 C 85 = 10:55:00 ......................... VAK C 87 = 10:57:00 ......................... VAK C 89 = 10:59:00 ......................... VAK C 91 = 11:01:00

Kategorie D10N

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    45 m,  8 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442866 Veselá Aneta SJH 0352 C 1 = 09:31:00 428269 Simsova Pavla MFP 0551 C 3 = 09:33:00 8941 Bartosova Marie MLA 0451 C 5 = 09:35:00 126 Sobotková Klára PZR 0351 C 7 = 09:37:00 439103 Safarikova Lucie CST 0351 C 9 = 09:39:00 51593 Křístková Veronika ROZ C 11 = 09:41:00 neregistro ......................... VAK C 13 = 09:43:00 7942 Křístková Viktorie ROZ C 15 = 09:45:00 neregistro

Kategorie D12C

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    60 m,  9 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4776 Novotná Šárka JHB 0152 C 30 = 10:00:00 232230 Nadenickova Pavla NEJ 0150 C 32 = 10:02:00 434818 Skachova Magdalena KAM 0151 B 34 = 10:04:00 2019236 Vyhnalkova Marie MFP 0151 B 36 = 10:06:00 2035737 Tokarova Regina NEJ 0151 C 38 = 10:08:00 232425 Aschermannova Karolina KAM 0051 B 40 = 10:10:00 428243 Simsova Barbora MFP 0150 C 42 = 10:12:00 425600 Sklibova Veronika SRK 0153 C 44 = 10:14:00 9048 Chrastova Tereza STH 0251 C 46 = 10:16:00 2035165 Stankova Marketa VPM 0153 C 48 = 10:18:00 52000 Nechanická Klára OSN 0050 B 50 = 10:20:00 4285 Kochova Anna SJC 0153 B 52 = 10:22:00 428716 Klimesova Sarlota KRE 0051 B 54 = 10:24:00 124 Kottová Natálie SJI C 56 = 10:26:00 neregistro 9471 Kosova Tereza SRK 0151 B 58 = 10:28:00 434808 Dolejsi Katerina STB 0199 B 60 = 10:30:00 52966 Foltýnová Eva SJI 0051 C 62 = 10:32:00 361943 Koucka Barbora EKP 0050 C 64 = 10:34:00 232189 Dedkova Teodora TAP 0051 B 66 = 10:36:00 2042545 Safkova Sofie KAM 0153 B 68 = 10:38:00 ......................... VAK C 70 = 10:40:00 ......................... VAK C 72 = 10:42:00

Kategorie D14B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    55 m, 14 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 B 30 = 10:00:00 897346 Kolarova Johana SLA 9950 B 32 = 10:02:00 4368 Novakova Lucie BOR 9854 B 34 = 10:04:00 53193 Švíková Klára SJI 9855 C 36 = 10:06:00 330520 Jezdinska Natalie STH 9954 B 38 = 10:08:00 4362 Kohoutova Barbora BOR 9850 A 40 = 10:10:00 9196 Vetrickova Andrea SHK 9951 B 42 = 10:12:00 232613 Hanakova Lenka KRL 9951 B 44 = 10:14:00 425555 Wankova Martina VRL 9951 B 46 = 10:16:00 420443 Dundáčková Julie SJH 9853 B 48 = 10:18:00 331147 Hrabankova Zuzana PGP 9950 B 50 = 10:20:00 232494 Zejdlikova Karolina LTP 9950 C 52 = 10:22:00 9569 Chaloupkova Veronika CHC 9852 A 54 = 10:24:00 4367 Stanova Karolina BOR 9853 A 56 = 10:26:00 232960 Biersakova Dagmar KRL 0051 B 58 = 10:28:00 897364 Peterova Jana DOB 0051 B 60 = 10:30:00 9026 Kopecka Anna LPU 9958 B 62 = 10:32:00 426323 Doubkova Petra VLI 9853 B 64 = 10:34:00 253374 Kalenska Dominika STH 9958 B 66 = 10:36:00 232329 Čechová Tereza SJI 9852 A 68 = 10:38:00 303919 Kubecova Katerina STB 9999 B 70 = 10:40:00 9997 Urbanova Marketa STH 9953 B 72 = 10:42:00 224878 Chaloupska Barbora PHK 9951 B 74 = 10:44:00 416340 Zurynkova Michaela EKP 9850 C 76 = 10:46:00 2027245 Filipova Tereza SRK 0050 B 78 = 10:48:00 439123 Nechutová Aneta PZR 9951 B 80 = 10:50:00 2032191 Thynova Nikola SHK 0051 B 82 = 10:52:00 442864 Polakova Katerina TAP 9854 B 84 = 10:54:00 515084 Bořilová Markéta PZR 9858 C 86 = 10:56:00 425544 Semradova Jana CHC 9951 B 88 = 10:58:00 4297 Zlamalova Nikola SJC 9951 B 90 = 11:00:00 2042520 Mikesova Adela VPM 9852 B 92 = 11:02:00 2023812 Vyhnalkova Barbora MFP 9850 B 94 = 11:04:00 49951 Poloprutska Lucie VLI 9950 B 96 = 11:06:00 331328 Hojná Dominika SJH 9852 A 98 = 11:08:00 224883 Kubickova Jana PHK 9999 B 100 = 11:10:00 246820 Srenkelova Ilona LPU 9955 B 102 = 11:12:00 4357 Janouskova Lucie BOR 9954 B 104 = 11:14:00 232726 Hudska Ludmila TUR 9851 A 106 = 11:16:00 425559 Brozova Zuzana LPU 0053 B 108 = 11:18:00 411616 Sokolarova Sarka TUV 9951 B 110 = 11:20:00 428286 Bejckova Katerina DKL 9850 C 112 = 11:22:00 438638 Voltrova Alena ROZ 9951 B 114 = 11:24:00 336765 Vacková Anna SJI 9854 B 116 = 11:26:00 232895 Cihakova Barbora KNC 9950 B 118 = 11:28:00 232229 Maresova Alexandra NEJ 9950 B 120 = 11:30:00 ......................... VAK C 122 = 11:32:00 ......................... VAK C 124 = 11:34:00 ......................... VAK C 126 = 11:36:00 ......................... VAK C 128 = 11:38:00 ......................... VAK C 130 = 11:40:00

Kategorie D16B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení    40 m, 13 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2042510 Obytova Katerina VPM 9752 B 91 = 11:01:00 438639 Voltrova Hana ROZ 9752 B 93 = 11:03:00 207804 Kavalirova Julie PHK 9753 B 95 = 11:05:00 232050 Hrabankova Klara PGP 9654 B 97 = 11:07:00 301107 Zemankova Tereza SRK 9752 B 99 = 11:09:00 0.04090 8435 Kamenikova Andrea BOR 9751 B 101 = 11:11:00 336785 Veljacikova Hana SCP 9750 B 103 = 11:13:00 331783 Peňázová Veronika SJH 9752 B 105 = 11:15:00 420436 Cervena Adela SHK 9755 B 107 = 11:17:00 0.02060 224885 Sadkova Lucie PHK 9654 B 109 = 11:19:00 410772 Tauchmanova Karolina STH 9651 B 111 = 11:21:00 301430 Zandova Marcela SKV 9653 B 113 = 11:23:00 411561 Smutna Katerina TUV 9653 B 115 = 11:25:00 0.04870 515046 Kucerova Barbora LBE 9650 B 117 = 11:27:00 331270 Kubinova Veronika SKV 9752 A 119 = 11:29:00 331166 Langrova Anna SHK 9753 B 121 = 11:31:00 981804 Vališová Martina OSN 9696 B 123 = 11:33:00 0.38690 231929 Kohlova Monika TUR 9756 B 125 = 11:35:00 0.04000 442851 Simunkova Gabriela TAP 9755 B 127 = 11:37:00 2035163 Lavickova Michaela KRL 9655 B 129 = 11:39:00 49954 Poloprutska Klara VLI 9750 B 131 = 11:41:00 0.02940 ......................... VAK C 133 = 11:43:00 ......................... VAK C 135 = 11:45:00 ......................... VAK C 137 = 11:47:00

Kategorie D18B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    60 m, 16 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331098 Kubinova Romana SKV 9452 A 60 = 10:30:00 0.20370 410734 Hoidekrova Lucie LLI 9552 B 62 = 10:32:00 7759 Charouskova Lucie DOK 9450 B 64 = 10:34:00 0.03280 ......................... VAK C 66 = 10:36:00 410728 Korberova Andrea TUR 9455 A 68 = 10:38:00 0.03610 411609 Smutna Anezka TUV 9455 B 70 = 10:40:00 0.06810 9933 Smejcova Anna SJC 9552 B 72 = 10:42:00 0.04680 ......................... VAK C 74 = 10:44:00

Kategorie D20B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení    45 m, 14 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2042544 Nestereva Natallia MKP 9250 C 45 = 10:15:00 0.01310 416846 Krpatova Klara TJN 9353 B 47 = 10:17:00 0.55040 416278 Duchackova Katerina STH 9356 C 49 = 10:19:00 0.27900 51161 Zayats Inna LPM 9353 B 51 = 10:21:00 0.42610 411767 Posseltova Tereza TJN 9252 B 53 = 10:23:00 0.47550 224875 Kiskova Klara LPU 9356 C 55 = 10:25:00 0.25890 ......................... VAK C 57 = 10:27:00 ......................... VAK C 59 = 10:29:00

Kategorie D21B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení    85 m, 20 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9697 Tauchmanova Ivana NPA 7852 C 1 = 09:31:00 0.61050 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 3 = 09:33:00 0.42800 9784 Baldrianova Barbora VSP 7850 R 5 = 09:35:00 0.83220 51982 Matrasová Vendula CHT 8251 C 7 = 09:37:00 0.52720 51856 Puchernová Zuzana TAP 8453 C 9 = 09:39:00 0.25460 8481 Sakrova Michaela BOR 8850 C 11 = 09:41:00 0.17330 515409 Kalinova Marketa EKP 8259 C 13 = 09:43:00 0.26470 995813 Kazdová Lenka SJC 8484 C 15 = 09:45:00 0.77430 9825 Ďupalová Dominika PHK 8555 C 17 = 09:47:00 neregistro 232062 Uhrova Zuzana VSP 8050 C 19 = 09:49:00 0.37320 52315 Kopáčková Iva CHT 8851 C 21 = 09:51:00 0.43460 52675 Vlazna Lucie BOR 8753 C 23 = 09:53:00 0.59570 224884 Strakova Andrea KAM 9152 R 25 = 09:55:00 0.71350 7247 Peterova Alena DOB 8953 C 27 = 09:57:00 0.72870 8952 Knoblochova Kamila VRL 8353 C 29 = 09:59:00 0.53920 7752 Heczkova Bohdana VLI 7750 E 31 = 10:01:00 0.76680 4537 Šmídová Stanislava CHT 8751 C 33 = 10:03:00 0.34180 52166 Koppova Ingrid SLP 7960 C 35 = 10:05:00 0.52850 8494 Doskarova Tereza BOR 9150 C 37 = 10:07:00 0.66470 51659 Jezkova Klara MKP 8450 C 39 = 10:09:00 0.13440 410377 Chaloupkova Marie SLP 8151 C 41 = 10:11:00 0.09290 515421 Kubatova Zuzana VRL 9151 R 43 = 10:13:00 0.79010 53598 Svobodova Jitka DCE 7450 C 45 = 10:15:00 0.68270 896973 Mrstikova Kveta LPU 8753 C 47 = 10:17:00 0.69900 9699 Pisova Monika NPA 8151 C 49 = 10:19:00 0.60320 51594 Janeckova Dagmar EKP 6550 C 51 = 10:21:00 0.58660 7248 Peterova Vera DOB 8751 C 53 = 10:23:00 0.68000 53276 Stepankova Katerina TBM 7654 C 55 = 10:25:00 0.71660 52230 Dvořáčková Jana TTR 7852 C 57 = 10:27:00 0.54070 9364 Dusatkova Lenka PHK 8557 C 59 = 10:29:00 0.61470 515496 Zurynkova Jana EKP 7053 C 61 = 10:31:00 0.63580 51658 Jezkova Dominika PGP 9053 C 63 = 10:33:00 0.40190 9408 Kunartova Lenka PHK 7852 C 65 = 10:35:00 0.45720 553438 Píšová Lucie SJH 8151 C 67 = 10:37:00 0.41660 9674 Smutna Pavla VAM 8651 C 69 = 10:39:00 0.72710 51608 Kristkova Hana ROZ 7450 C 71 = 10:41:00 0.16370 51473 Sedlackova Oldriska BOR 8752 C 73 = 10:43:00 0.41260 888854 Gabrovska Lucie TAP 8854 C 75 = 10:45:00 0.74790 887906 Kaskova Katerina CHA 7850 R 77 = 10:47:00 0.79230 1602628 Folbrechtova Sarka BOR 9051 R 79 = 10:49:00 0.80610 434803 Skachova Petra SLP 7051 C 81 = 10:51:00 0.54870 53252 Vodrazkova Katerina VPM 7995 C 83 = 10:53:00 0.71380 49987 Bernaskova Petra STB 8297 C 85 = 10:55:00 0.67070 416010 Zamazalova Katerina TAP 9053 C 87 = 10:57:00 0.63980 51676 Tichovska Hana PGP 6652 C 89 = 10:59:00 0.78440 9711 Smidrkalova Monika NPA 9051 C 91 = 11:01:00 0.62900 2025334 Skodova Petra LPU 8359 R 93 = 11:03:00 0.85470 886283 Neradova Alena LIT 8551 C 95 = 11:05:00 0.78860 49617 Flasarova Kristyna PGP 9054 C 97 = 11:07:00 0.30180 49815 Dlouha Marie DKP 8756 R 99 = 11:09:00 0.82520 51619 Hulcova Pavla KSH 7753 C 101 = 11:11:00 0.73060 515504 Korecká Lenka CHT 8053 C 103 = 11:13:00 0.51810 232167 Jelinkova Zora PGP 8851 C 105 = 11:15:00 0.31650

Kategorie D21C

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    60 m, 19 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 63 = 10:33:00 887950 Skripnikova Katerina FSP 8051 C 65 = 10:35:00 0.29450 ......................... VAK C 67 = 10:37:00 8889 Vikova Vendula STH 8951 C 69 = 10:39:00 0.02900 995845 Komarkova Lenka TJH 7651 C 71 = 10:41:00 0.34580 53614 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 73 = 10:43:00 0.14600 8441 Kamenikova Katerina BOR 7758 C 75 = 10:45:00 0.22990 53640 Hejtmankova Katerina TAP 8462 C 77 = 10:47:00 0.41500 53615 Králová Iveta JHB 8952 C 79 = 10:49:00 0.53250 ......................... VAK C 81 = 10:51:00 51979 Nováková Eva OSN 7960 C 83 = 10:53:00 0.15520 51838 Šťastná Lenka CTB 8351 C 85 = 10:55:00 0.16750 ......................... VAK C 87 = 10:57:00 ......................... VAK C 89 = 10:59:00 ......................... VAK C 91 = 11:01:00 2011822 Dosbabová Magda TTR 8152 C 93 = 11:03:00

Kategorie D21D

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    60 m, 16 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9363 Josífová Veronika C 78 = 10:48:00 neregistro 416080 Krejsová Martina CHT 8152 C 80 = 10:50:00 0.02940 443107 Maděryčova Katerina SJH C 82 = 10:52:00 neregistro 232359 Zemanova Alena KTA 6351 C 84 = 10:54:00 0.05440 53452 Řezníčková Hana CHT 6052 C 86 = 10:56:00 neregistro 899173 Jelínková Hana C 88 = 10:58:00 neregistro 232351 Zemanova Lenka KTA 8851 C 90 = 11:00:00 0.10070 ? Kinštová Dominika SJH C 92 = 11:02:00 neregistro 2017679 Pittnerová Lenka RUZ 7150 C 94 = 11:04:00 0.02440 301647 Hudeckova Helena KTA 6951 C 96 = 11:06:00 0.13720 410374 Suková Renata PZR 7352 C 98 = 11:08:00 0.02010 232871 Šťastná Hana CTB 7051 C 100 = 11:10:00 0.03820

Kategorie D35B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení    45 m, 17 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336724 Ruzickova Kamila PHK 7153 C 0 = 09:30:00 9679 Vandasova Marketa VAM 7250 C 2 = 09:32:00 0.33460 211303 Skorpilova Jana SJC 7451 C 4 = 09:34:00 301616 Bejckova Jana DKL 7150 C 6 = 09:36:00 230679 Grycova Petra TBM 7467 C 8 = 09:38:00 5177 Pachnerova Dominika CHA 7750 C 10 = 09:40:00 0.65030 51713 Simsova Jana MFP 7651 C 12 = 09:42:00 0.64450 9310 Cermakova Renata LPU 6553 C 14 = 09:44:00 0.26130 52273 Skvorova Zuzana KAM 7350 C 16 = 09:46:00 51638 Pokorna Magdalena PGP 7562 C 18 = 09:48:00 0.05430 51411 Dulovcova Marie KRE 7051 C 20 = 09:50:00 0.01780 406955 Hankovcova Lenka KAM 7053 C 22 = 09:52:00 51975 Nechanická Daniela OSN 7557 C 24 = 09:54:00 9494 Kopecka Marcela PHK 6852 C 26 = 09:56:00 9503 Sklibova Jana SRK 7651 C 28 = 09:58:00 0.03540 53539 Svejcarova Daniela PBM 7375 C 30 = 10:00:00 410777 Kalenska Katerina STH 7351 C 32 = 10:02:00 0.02660 9501 Filipova Ivana SRK 7373 C 34 = 10:04:00 9431 Samkova Renata PHK 7456 C 36 = 10:06:00 0.61950 206351 Kubecova Jana STB 7399 C 38 = 10:08:00 2049540 Kronikova Jana SHK 7350 C 40 = 10:10:00 9430 Chvatilova Pavlina PHK 7450 C 42 = 10:12:00

Kategorie D35C

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    60 m, 16 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2049512 Mrskocova Dana LPU 7356 C 34 = 10:04:00 2045245 Simkova Marketa PVP 7751 C 36 = 10:06:00 0.20180 53603 Janíčková Jitka OSN 7356 C 38 = 10:08:00 0.01510 331208 Bukova Jana ROU 7150 C 40 = 10:10:00 4674 Melounová Miroslava JHB 6851 C 42 = 10:12:00 0.07290 51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 44 = 10:14:00 51511 Nechutová Alena PZR 6969 C 46 = 10:16:00 232207 Maresova Marcela NEJ 7450 C 48 = 10:18:00 331321 Kubičková Martina SJH 7752 C 50 = 10:20:00 0.00830 339558 Žandová Hana CTB 7052 C 52 = 10:22:00 0.03990

Kategorie D40B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    60 m, 16 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52114 Tloustova Eva SCP 6950 C 0 = 09:30:00 0.26860 2011857 Svadlenova Ivana CHC 7151 C 2 = 09:32:00 51969 Kamenická Lenka OSN 6955 C 4 = 09:34:00 0.04590 888641 Stankova Marcela VPM 6951 C 6 = 09:36:00 224894 Hrdlickova Ludmila SLA 6950 C 8 = 09:38:00 109 Benešová Iva SJH 7051 C 10 = 09:40:00 52265 Komersova Jana KNC 6550 C 12 = 09:42:00 51494 Bartosova Jana MLA 7051 C 14 = 09:44:00 0.10820 425571 Bendakova Jitka LTU 6951 C 16 = 09:46:00 4744 Zlamalova Zdena SJC 7253 C 18 = 09:48:00 0.04360 51387 Cihakova Lenka KNC 6750 C 20 = 09:50:00 53167 Švecová Iva CHT 7151 C 22 = 09:52:00 0.52280 51278 Safkova Petra KAM 6650 C 24 = 09:54:00 53261 Kucharova Ada TBM 5855 C 26 = 09:56:00 0.24700 515195 Koucka Ivana EKP 6850 C 28 = 09:58:00 410727 Forstova Lenka MFP 6850 C 30 = 10:00:00 0.04510

Kategorie D45B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    60 m, 13 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232174 Bochenkova Jana EKP 6150 C 60 = 10:30:00 331089 Kubinova Jana SKV 6751 C 62 = 10:32:00 405972 Petrzelova Alena LTU 6351 C 64 = 10:34:00 9678 Veverkova Yveta VAM 6452 C 66 = 10:36:00 425573 Julinkova Dana LPU 6555 C 68 = 10:38:00 49806 Klaskova Katerina DKP 6750 C 70 = 10:40:00 8175 Cechlovska Jana CHA 6250 C 72 = 10:42:00 0.02430 232361 Hasalova Jana NEJ 6750 C 74 = 10:44:00 51604 Sediva Miroslava EKP 5750 C 76 = 10:46:00 0.03940 2017663 Thynova Ivana SHK 6651 C 78 = 10:48:00 52145 Wurzelová Dana OSN 6654 C 80 = 10:50:00 53525 Cervinkova Jitka OKP 6451 C 82 = 10:52:00 8949 Hejnalova Hana PHK 6151 C 84 = 10:54:00 236486 Zandova Marie SKV 6551 C 86 = 10:56:00 438611 Kosova Michaela SRK 6752 C 88 = 10:58:00 9389 Kubickova Marcela PHK 6251 C 90 = 11:00:00 52909 Abelova Ivana STB 6798 C 92 = 11:02:00 53288 Lukasova Lenka TBM 6653 C 94 = 11:04:00 51583 Fantova Libuse EKP 5650 C 96 = 11:06:00 51413 Kovarickova Darja KRE 6352 C 98 = 11:08:00 336735 Veljacikova Marketa SCP 6451 C 100 = 11:10:00 331257 Perinkova Irena BBM 6550 C 102 = 11:12:00 0.00960 2017662 Hindrakova Martina LTU 6451 C 104 = 11:14:00 ......................... VAK C 106 = 11:16:00 ......................... VAK C 108 = 11:18:00 ......................... VAK C 110 = 11:20:00

Kategorie D45C

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    50 m, 13 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2023954 Vlková Radka JHB 6554 C 126 = 11:36:00 52237 Syslová Iva TTR 6151 C 128 = 11:38:00 ......................... VAK C 130 = 11:40:00 49601 Jalova Marie RBK 5761 C 132 = 11:42:00 220397 Fialová Dana TTR 6153 C 134 = 11:44:00

Kategorie D50B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    50 m, 13 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51862 Zelena Marketa PGP 5850 C 90 = 11:00:00 0.35490 51398 Sladkova Eva TEH 5751 C 92 = 11:02:00 51734 Michalkova Jirina VSP 6151 C 94 = 11:04:00 52259 Havlickova Jindra KNC 6150 C 96 = 11:06:00 888601 Vichova Ladislava LPU 5851 C 98 = 11:08:00 0.13130 502090 Samalova Hana PGP 6150 C 100 = 11:10:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 102 = 11:12:00 0.54080 9118 Blahova Luba SHK 5852 C 104 = 11:14:00 232184 Hrabankova Ilona PGP 6250 C 106 = 11:16:00 438643 Voltrova Svatava ROZ 6150 C 108 = 11:18:00 7868 Mrazova Pavla DCE 5550 C 110 = 11:20:00 51897 Jansová Alena CHT 5852 C 112 = 11:22:00 8954 Nydrlova Eva VRL 5451 C 114 = 11:24:00 9429 Panchartkova Jitka PHK 5951 C 116 = 11:26:00 886256 Novakova Pavla DOK 5950 C 118 = 11:28:00 446418 Kavkova Dana SCP 6150 C 120 = 11:30:00 0.13200 9401 Behounova Jirina PHK 5651 C 122 = 11:32:00 ......................... VAK C 124 = 11:34:00

Kategorie D55B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení    45 m, 12 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52760 Jahnova Helena SCP 5550 C 61 = 10:31:00 7884 Opavova Stanislava MLA 5451 C 63 = 10:33:00 9690 Novakova Jana NPA 5552 C 65 = 10:35:00 7742 Matouskova Marie LJN 5550 C 67 = 10:37:00 9290 Novotna Jirina LPU 5654 C 69 = 10:39:00 9068 Zlesakova Vlasta JIL 5362 C 71 = 10:41:00 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 73 = 10:43:00 0.04210 7870 Štrossová Jiřinka DCE 5650 C 75 = 10:45:00 8170 Luskova Olga CHA 5650 C 77 = 10:47:00 52095 Dolezalova Vlasta PGP 5550 C 79 = 10:49:00 53641 Hejtmankova Alena TAP 5452 C 81 = 10:51:00 ......................... VAK C 83 = 10:53:00 ......................... VAK C 85 = 10:55:00

Kategorie D55C

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    55 m, 13 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232900 Podhorská Věra FJI 5252 C 45 = 10:15:00 52092 Henkova Svatava RBK 5454 C 47 = 10:17:00 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 49 = 10:19:00 410192 Cigosova Anna TBM 5253 C 51 = 10:21:00 52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 53 = 10:23:00 51922 Jelínková Jana RUZ 5552 C 55 = 10:25:00

Kategorie D60B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení    55 m, 13 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8110 Neradova Alena LIT 5051 C 29 = 09:59:00 0.06740 8998 Knoblochova Vera VRL 4851 C 31 = 10:01:00 51799 Stehnova Hana DKP 5150 C 33 = 10:03:00 53597 Paulova Mirka DCE 5250 C 35 = 10:05:00 51645 Dohnalova Dana VSP 5050 C 37 = 10:07:00 303959 Tvrdkova Eva LBE 5150 C 39 = 10:09:00

Kategorie D65B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  1.90 km, převýšení    45 m, 11 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
405955 Kutackova Stanislava LTU 4751 C 60 = 10:30:00 51612 Zmekova Mila SLP 4451 C 62 = 10:32:00 51698 Hankovska Jana PGP 4050 C 64 = 10:34:00 8542 Langrova Marie BOR 3750 C 66 = 10:36:00 8152 Kaskova Eva CHA 4650 C 68 = 10:38:00 0.00090 9247 Kubikova Kveta LPU 4752 C 70 = 10:40:00 0.03600 8549 Krtenska Leontina BOR 4650 C 72 = 10:42:00 416338 Hudeckova Alena KTA 4351 C 74 = 10:44:00 ......................... VAK C 76 = 10:46:00

Kategorie H10C

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    35 m,  6 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436432 Pelc Matyas CST 0401 C 31 = 10:01:00 218785 Simsa Martin MFP 0300 B 33 = 10:03:00 888648 Gryc Ondrej TBM 0406 C 35 = 10:05:00 425596 Skvor Adam KAM 0202 C 37 = 10:07:00 436445 Gajda Martin VSP 0404 C 39 = 10:09:00 51366 Skacha Vit SLP 0301 C 41 = 10:11:00 436446 Hankovec Hugo KAM 0201 C 43 = 10:13:00 446439 Janas Petr PGP 0200 C 45 = 10:15:00 416020 Lukas Martin TBM 0222 C 47 = 10:17:00 232363 Tokar Radim NEJ 0300 C 49 = 10:19:00 897393 Kolar Matyas SLA 0300 C 51 = 10:21:00 336711 Hybeš Michal CHT 0401 C 53 = 10:23:00 8277 Baldrian Tomas VSP 0405 C 55 = 10:25:00 2032132 Bradac David LLI 0203 C 57 = 10:27:00 331394 Jirsa Filip SJH 0203 C 59 = 10:29:00 301169 Bolehovsky Michal EKP 0200 C 61 = 10:31:00 4360 Janousek Slavek BOR 0400 C 63 = 10:33:00 4538 Palát Bohuslav TTR 0201 C 65 = 10:35:00 ......................... VAK C 67 = 10:37:00 ......................... VAK C 69 = 10:39:00 ......................... VAK C 71 = 10:41:00 ......................... VAK C 73 = 10:43:00

Kategorie H10N

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    45 m,  8 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49814 Novotný Marek JHB 0301 C 19 = 09:49:00 neregistro 301375 Bolehovsky Daniel EKP 0508 C 21 = 09:51:00 331784 Vaněček Tomáš SJH 0404 C 23 = 09:53:00 232867 Burkoň Vojtěch CHT 0001 C 25 = 09:55:00 2032107 Prusa Dominik VSP 0406 C 27 = 09:57:00 ? Kinšt Antonín SJH 0601 C 29 = 09:59:00 51201 Peterka Jakub LLI 0404 C 31 = 10:01:00 51770 Venhoda Matěj SJI 0301 C 33 = 10:03:00 420435 Dundáček Karel SJH 0401 C 35 = 10:05:00 51330 Pelc Tadeas CST 0601 C 37 = 10:07:00 336764 Kašpárek Vít SJI 0402 C 39 = 10:09:00 887619 Visna Johan DKP C 41 = 10:11:00 neregistro ......................... VAK C 43 = 10:13:00 2042550 Janas Adam PGP 0404 C 45 = 10:15:00

Kategorie H12C

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    45 m,  9 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
888609 Bartos Vaclav MLA 0101 C 0 = 09:30:00 2011852 Svadlena Michal CHC 0101 B 2 = 09:32:00 436943 Tryzna Matej VRL 0004 C 4 = 09:34:00 ......................... VAK C 6 = 09:36:00 436433 Nechanický Jan OSN 0200 C 8 = 09:38:00 2032105 Bradac Jakub LLI 0002 C 10 = 09:40:00 416215 Nešpor Jan TTR 0101 C 12 = 09:42:00 2019241 Kašpárek Ladislav SJI 0102 C 14 = 09:44:00 442888 Veselý Vojtěch SJH 0001 B 16 = 09:46:00 995867 Gryc Vojtech TBM 0106 B 18 = 09:48:00 336770 Čech Petr SJI 0001 B 20 = 09:50:00 411758 Bořil Šimon PZR 0101 C 22 = 09:52:00 436434 Koudelka Tomáš SJH 0003 C 24 = 09:54:00 232029 Mareček Šimon CHT 0202 C 26 = 09:56:00 446363 Semik Jakub VSP 0000 C 28 = 09:58:00 410789 Samek Tomas PHK 0001 C 30 = 10:00:00 51203 Melichar Petr LLI 0001 B 32 = 10:02:00 ......................... VAK C 34 = 10:04:00 ......................... VAK C 36 = 10:06:00 51730 Gajda Jan KAM 0105 B 38 = 10:08:00

Kategorie H14B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení    65 m, 15 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682083 Matejka Lukas LTP 9802 B 1 = 09:31:00 0.04760 2025354 Stary Ondra VRL 9802 B 3 = 09:33:00 232608 Zak Jan LPU 9802 B 5 = 09:35:00 9830 Kavalir Jachym PHK 9901 B 7 = 09:37:00 53168 Hybeš David CHT 9903 C 9 = 09:39:00 53200 Žanda Jan CTB 9901 C 11 = 09:41:00 232395 Aschermann Daniel KAM 9801 B 13 = 09:43:00 53175 Švec Petr CHT 9901 B 15 = 09:45:00 51138 Čermák Jiří CTB 9903 C 17 = 09:47:00 neregistro 331503 Buk Petr ROU 0001 B 19 = 09:49:00 9660 Fencl Jonas LPU 9902 B 21 = 09:51:00 232215 Zieba Jakub NEJ 9800 C 23 = 09:53:00 2674 Thor Tomas TUV 9903 B 25 = 09:55:00 361919 Ondrejcek Jiri ODV 9800 B 27 = 09:57:00 4378 Birnbaum Adam BOR 9802 B 29 = 09:59:00 ......................... VAK C 31 = 10:01:00 888614 Borovicka Tomas FSP 9801 B 33 = 10:03:00 4359 Ullrich Jakub BOR 9900 B 35 = 10:05:00 981828 Skvor Ota KAM 9900 A 37 = 10:07:00 889292 Sebek Petr DKP 9903 B 39 = 10:09:00 4742 Dolezal Vit SJC 9802 B 41 = 10:11:00 2017682 Locker Tomas SRK 9802 B 43 = 10:13:00 4370 Mares Vit BOR 0000 B 45 = 10:15:00 425561 Bendak Jan LTU 9801 B 47 = 10:17:00 51472 Vandas Daniel SRK 9805 B 49 = 10:19:00 207856 Jira Tomas ROZ 9800 B 51 = 10:21:00 361923 Hausenblas Simon KAM 9803 B 53 = 10:23:00 416343 Skliba Michal SRK 9900 B 55 = 10:25:00 980343 Visna Matej DKP 9904 B 57 = 10:27:00 428285 Novak Ales ODV 9805 B 59 = 10:29:00 53199 Švec Martin CHT 9902 B 61 = 10:31:00 331229 Gebrt Jan SHK 9801 B 63 = 10:33:00 52893 Svatos Jan ODV 9803 B 65 = 10:35:00 51495 Bartos Vojtech MLA 9802 C 67 = 10:37:00 49896 Najman Matous DKP 9800 B 69 = 10:39:00 52904 Ludvik Matyas STB 9801 B 71 = 10:41:00 4372 Pavlovec Dan BOR 0001 B 73 = 10:43:00 897357 Semerad Antonin DKP 9801 A 75 = 10:45:00 2025366 Krivda Tomas CHC 9901 B 77 = 10:47:00 2035744 Chvatil Simon PHK 9908 B 79 = 10:49:00 51207 Melichar Vojtěch LLI 9802 B 81 = 10:51:00 0.09410 219260 Foltýn Tomáš SJI 9801 C 83 = 10:53:00 888634 Kostejn Vit DOK 9800 B 85 = 10:55:00 0.05150 301413 Hasal Martin NEJ 9801 C 87 = 10:57:00 52969 Kafka Matěj SJI 9903 B 89 = 10:59:00 886251 Rico David DKP C 91 = 11:01:00 neregistro ......................... VAK C 93 = 11:03:00 ......................... VAK C 95 = 11:05:00

Kategorie H16B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení    55 m, 15 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438629 Vyskocil Stepan VAM 9701 B 46 = 10:16:00 0.05330 301505 Frank Jiri MAS 9600 B 48 = 10:18:00 2032158 Koucky Martin EKP 9700 C 50 = 10:20:00 420426 Trejbal Vaclav SHK 9604 B 52 = 10:22:00 7768 Boskovsky Vojtech DOK 9601 A 54 = 10:24:00 0.14070 361959 Landovsky Jakub PGP 9601 B 56 = 10:26:00 0.03480 51846 Vlasek Jakub TAP 9702 B 58 = 10:28:00 416289 Taclik Milan LTU 9601 B 60 = 10:30:00 331087 Brazdil Petr ODV 9700 B 62 = 10:32:00 425577 Kanta Martin LPU 9705 A 64 = 10:34:00 232891 Nechuta David PZR 9701 B 66 = 10:36:00 53537 Buk Michal ROU 9601 B 68 = 10:38:00 0.03050 331797 Perinka Simon BBM 9700 C 70 = 10:40:00 0.01350 331705 Semrad Ladislav CHC 9701 B 72 = 10:42:00 0.04730 ......................... VAK C 74 = 10:44:00 ......................... VAK C 76 = 10:46:00 ......................... VAK C 78 = 10:48:00

Kategorie H18B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    75 m, 16 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515144 Rada Jakub DKP 9401 B 91 = 11:01:00 0.06500 9983 Smejc Jakub SJC 9401 B 93 = 11:03:00 0.04080 9560 Shanel Jan CHC 9402 B 95 = 11:05:00 0.06090 51475 Slajs Daniel KRL 9403 B 97 = 11:07:00 ? Basler Ondrej DKP 9400 B 99 = 11:09:00 232426 Cermak Matyas KAM 9501 B 101 = 11:11:00 339560 Ruzicka Karel PHK 9502 B 103 = 11:13:00 0.05500 53141 Hledík Jakub CHT 9501 B 105 = 11:15:00 410774 Kucera Tomas STH 9402 B 107 = 11:17:00 0.01230 330671 Nejman Stanislav CHA 9500 B 109 = 11:19:00 0.05640 995812 Vesely Jakub LBE 9500 B 111 = 11:21:00 0.50960 301383 Kamenicky Ondrej PHK 9401 A 113 = 11:23:00 9041 Kucera Stepan STH 9401 A 115 = 11:25:00 0.06440 331157 Uhlir Marek LBE 9400 B 117 = 11:27:00 0.05380 ......................... VAK C 119 = 11:29:00 ......................... VAK C 121 = 11:31:00 ......................... VAK C 123 = 11:33:00

Kategorie H20B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    75 m, 15 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8200 Cechlovsky Jan CHA 9300 B 30 = 10:00:00 0.41360 886295 Tichý Tomáš SJH 9201 A 32 = 10:02:00 0.51930 9575 Hanus Pavel CHC 9302 B 34 = 10:04:00 0.40750 1993526 Prucha Pavel BOR 9304 B 36 = 10:06:00 0.28410 53137 Žanda Matěj CTB 9201 C 38 = 10:08:00 0.08890 207825 Pova Ondrej KRL 9304 A 40 = 10:10:00 0.60090 8456 Lomic Simon BOR 9303 B 42 = 10:12:00 0.29280 1400077 Klaska Pavel DKP 9301 B 44 = 10:14:00 0.55860 207839 Vistejn Jiri KRL 9305 B 46 = 10:16:00 0.56200

Kategorie H21B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení   115 m, 27 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9669 Veverka Tomas VAM 8401 C 0 = 09:30:00 0.77080 51803 Zaloudek Petr SJC 8309 C 2 = 09:32:00 0.72560 1207404 Nyvlt Petr SNA 8004 C 4 = 09:34:00 0.56520 51750 Boranek Petr VSP 7000 C 6 = 09:36:00 0.69100 52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 A 8 = 09:38:00 0.76790 515484 Vebr Jiri KTA 6901 C 10 = 09:40:00 0.51130 9700 Bejr Zdenek NPA 8401 C 12 = 09:42:00 0.55330 515458 Kalina Miroslav EKP 8211 C 14 = 09:44:00 0.56270 51614 Safka Jan SLP 7704 C 16 = 09:46:00 0.69410 8188 Kadavy Petr CHA 7800 C 18 = 09:48:00 0.73450 51929 Tichy Martin TJH 6401 C 20 = 09:50:00 0.54920 51864 Vondra Jiri FSP 7600 C 22 = 09:52:00 0.53210 886514 Henych Martin SJC 8601 R 24 = 09:54:00 0.85990 515475 Makovsky Jakub TAP 8511 R 26 = 09:56:00 0.84210 416140 Khel Richard SCP 7500 C 28 = 09:58:00 0.64250 500580 Prášil Marek TTR 7301 R 30 = 10:00:00 0.88410 301360 Korecký Miroslav CHT 7901 C 32 = 10:02:00 0.53830 9563 Sykora Bohumil CHC 8601 C 34 = 10:04:00 0.52190 515502 Fiala Martin TTR 8801 C 36 = 10:06:00 0.55650 52161 Krejsa Martin CHT 9001 C 38 = 10:08:00 0.68790 7761 Korinek Tomas BOR 9007 C 40 = 10:10:00 0.80940 301727 Kovar Jindrich MAS 6800 C 42 = 10:12:00 0.62330 515114 Prochazka Tomas SCP 8200 C 44 = 10:14:00 0.73130 981811 Hanc Petr VRL 8001 C 46 = 10:16:00 0.69280 515113 Prochazka Pavel PGP 9002 E 48 = 10:18:00 0.89440 888645 Kovar Miroslav SCP 8103 R 50 = 10:20:00 0.86240 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 52 = 10:22:00 0.64890 886265 Prochazka Jan PGP 8206 C 54 = 10:24:00 0.83320 515469 Zajic Vitezslav TAP 8610 C 56 = 10:26:00 0.68760 8298 Pachner Pavel VLI 7503 C 58 = 10:28:00 0.68610 301168 Filicko Marek LPU 7102 C 60 = 10:30:00 0.51630 7241 Cap Ondrej DOB 7405 C 62 = 10:32:00 0.59720 51566 Sistek Daniel SCP 7507 C 64 = 10:34:00 0.61570 897349 Blahuta Marek MFP 7301 C 68 = 10:38:00 0.63460 2027924 Pelc Vaclav CST 6702 C 70 = 10:40:00 0.68910 995796 Vodrazka Ondrej VPM 7702 C 72 = 10:42:00 0.79310 887941 Flasar Jan PGP 8610 E 74 = 10:44:00 0.89380 9325 Vavra Jaroslav LPU 7308 C 76 = 10:46:00 0.71030 2042527 Kamaryt Tomas VPM 8807 C 78 = 10:48:00 0.73720 515433 Hodek Michal TAP 8808 C 80 = 10:50:00 0.65550 434828 Safarik Ivo CST 7401 C 82 = 10:52:00 0.71180 53581 Dvorak Miroslav ZBP 7601 C 84 = 10:54:00 0.66190 9698 Antos Filip NPA 8001 C 86 = 10:56:00 0.71660 1302816 Kolarik Tomas BOR 7809 R 88 = 10:58:00 0.85460 995848 Suchy Petr LPM 7820 C 90 = 11:00:00 0.68790 1006283 Hora Vojtech PGP 8301 C 92 = 11:02:00 0.80400 51558 Vrabec Ondrej SCP 8303 C 94 = 11:04:00 0.70330 8044 Teringl Radek VCB 6502 C 96 = 11:06:00 0.66440 920672 Karnik Jan LPU 7811 C 98 = 11:08:00 0.65770 887924 Novak Daniel BOR 8702 C 100 = 11:10:00 0.74050 920696 Janda Martin DOB 8002 C 104 = 11:14:00 0.80570 9693 Novak Jiri NPA 7502 C 106 = 11:16:00 0.78680 887637 Cerny Martin TAP 8902 C 108 = 11:18:00 0.65530 886288 Kazda Ondrej SJC 8202 C 110 = 11:20:00 0.78410 8487 Mares Martin BOR 6501 C 112 = 11:22:00 0.78530 515503 Peterka Vojtech LLI 7502 C 114 = 11:24:00 0.78090 886513 Benes Jan SJC 8703 C 116 = 11:26:00 0.75490 336746 Pospisil Ondrej DKP 8717 C 118 = 11:28:00 0.76080 9694 Novak Zdenek NPA 7701 C 120 = 11:30:00 0.71240 53583 Prazak Jiri ZBP 7800 C 122 = 11:32:00 0.66630 51287 Fiser Jiri SLP 8503 C 124 = 11:34:00 0.79660 899165 Drahokoupil Aleš CHT 8501 R 126 = 11:36:00 0.86090 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 C 128 = 11:38:00 0.85880 428715 Klimes Petr KRE 7701 C 130 = 11:40:00 0.65860 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 132 = 11:42:00 0.72400 9967 Zikmund Zdenek NPA 6705 C 134 = 11:44:00 0.74200 910714 Landovsky Tomas PGP 9103 R 136 = 11:46:00 0.83820 416025 Tomes Jaroslav DKP 8109 C 138 = 11:48:00 0.71130 51682 Tichovsky Martin PGP 6100 C 140 = 11:50:00 0.75790 553285 Mazal Zdenek VBM 8103 C 142 = 11:52:00 0.75090 51637 Pokorny Ondrej PGP 7506 C 144 = 11:54:00 0.69540

Kategorie H21C

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   100 m, 21 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
515411 Pucherna Jan TAP 7701 C 0 = 09:30:00 0.19210 515034 Prochazka Jiri TBM 7633 C 2 = 09:32:00 0.40710 601169 Bolehovsky Pavel EKP 7103 C 4 = 09:34:00 53667 Šafka Dan KAM 9105 C 6 = 09:36:00 0.14490 8525 Balak Otakar BOR 8101 C 8 = 09:38:00 9337 Hovorka Jan LPU 7907 R 10 = 09:40:00 0.85120 899166 Jelínek Jaromír CTB 7702 C 12 = 09:42:00 0.07570 515479 Lazak Tomas LTU 9102 C 14 = 09:44:00 9362 Elbl Marek PHK 8506 C 16 = 09:46:00 0.10550 51603 Rozkosny Karel EKP 7900 C 18 = 09:48:00 0.18280 52333 Chaloupka Martin CHT 7301 C 20 = 09:50:00 0.47220 8958 Klapka Michal BOR 8703 C 22 = 09:52:00 0.19470 887911 Novák Lubomír OSN 7601 C 24 = 09:54:00 0.07940 51498 Kovarik Tomas KAM 6901 C 26 = 09:56:00 0.07330 52902 Karvanek Matous BOR 9006 C 28 = 09:58:00 0.64100 232187 Benes Filip TAP 8701 C 30 = 10:00:00 0.36840 52916 Eiselt Jan LTP 8801 C 32 = 10:02:00 0.30280 51151 Silhavy Jakub LPM 8500 C 34 = 10:04:00 0.59910 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A 36 = 10:06:00 0.62930 1111550 Rozek David MFP 7403 C 38 = 10:08:00 0.36520 8985 Lepsik Petr BOR 8202 C 40 = 10:10:00 0.10580 207852 Jana Michal DKP 8400 C 42 = 10:12:00 0.34510 49986 Bernasek Jiri STB 8101 C 44 = 10:14:00 0.38780 443090 Janas Petr XBM 7103 C 46 = 10:16:00 0.28860 301627 Hosek Radim DOB 8737 C 48 = 10:18:00 0.33280 981817 Komarek Arnost TJH 7701 C 50 = 10:20:00 0.36780 52303 Kuban Michal CHT 8505 C 52 = 10:22:00 0.46350 303940 Cervinka Jan OKP 8901 C 54 = 10:24:00 0.49900 52257 Havlicek Tomas KNC 8700 C 56 = 10:26:00 0.17110 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 58 = 10:28:00 0.19800 53700 Novohradský Petr PZR 8903 C 60 = 10:30:00 0.21840 887615 Kolar Tomas SLA 7103 C 62 = 10:32:00 0.25910 51561 Dubec Pavel SCP 8003 C 64 = 10:34:00 0.43430 52168 Martinec Petr CHT 8502 C 66 = 10:36:00 0.38410 51706 Koc Zdenek MKP 4700 C 68 = 10:38:00 0.31690 7230 Lzicar Martin DOB 8803 C 70 = 10:40:00 0.51740 52105 Sysel Ondrej PGP 8302 C 72 = 10:42:00 0.77360 9974 Chrast Tomas STH 7401 C 74 = 10:44:00 0.47420 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 76 = 10:46:00 0.30690 52761 Jahn Petr VIC 8400 C 78 = 10:48:00 0.19110 51830 Šťastný Karel CTB 7901 C 80 = 10:50:00 0.31270 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 A 82 = 10:52:00 0.52940 53586 Tousek Filip ZBP 7102 C 84 = 10:54:00 0.19440 515192 Novotny Jiri TZL 8001 C 86 = 10:56:00 0.54140 52175 Krejsa Jan CHT 8701 C 88 = 10:58:00 0.33240 52150 Slaby Jan ZHR 7900 C 90 = 11:00:00 0.24860 995873 Simek Tomas FSP 6304 C 94 = 11:04:00 0.49340

Kategorie H21D

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    75 m, 15 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53812 Hasek Jakub SKM 8012 C 52 = 10:22:00 232483 Skryja Ondřej PZR 9502 C 54 = 10:24:00 0.04540 51971 Vacek Karel CHT 7101 C 56 = 10:26:00 0.05440 ? Kinšt David SJH C 58 = 10:28:00 neregistro 410750 Hudecek Petr KTA 9201 C 60 = 10:30:00 51832 Šťastný Jan CTB 6902 C 62 = 10:32:00 0.10090 442870 Pobuda Michal SJH C 64 = 10:34:00 neregistro

Kategorie H35B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení    70 m, 23 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2032170 Samek Petr PHK 7302 C 70 = 10:40:00 0.41610 51712 Simsa Jaromir MFP 7100 C 72 = 10:42:00 0.45900 9665 Vandas Ludek VAM 6601 C 74 = 10:44:00 9407 Kunart Tomas PHK 7205 C 76 = 10:46:00 0.19660 51854 Skripnik Ondrej FSP 7502 C 78 = 10:48:00 0.61850 52284 Aschermann Jan VSP 6902 C 80 = 10:50:00 0.05700 434581 Kos Michal SRK 6802 C 82 = 10:52:00 8534 Vacha Tomas BOR 7409 C 84 = 10:54:00 553437 Prusa Michal VSP 7310 C 86 = 10:56:00 9811 Skliba Jan SRK 7501 C 88 = 10:58:00 ......................... VAK C 90 = 11:00:00

Kategorie H35C

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení    75 m, 21 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442847 Veselý Oldřich SJH 7101 C 135 = 11:45:00 410394 Suk Marek PZR 6701 C 137 = 11:47:00 232228 Mares Alexander NEJ 7300 C 139 = 11:49:00 0.04150 1007526 Kubičko Pavel SJH 7201 C 141 = 11:51:00 49811 Nechuta Milan PZR 7007 C 143 = 11:53:00 0.02030 232226 Nadenicek Josef NEJ 7000 C 145 = 11:55:00 232868 Šebesta Petr CHT 7102 C 147 = 11:57:00 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 149 = 11:59:00 4181 Choutka Jaroslav SOB 6301 C 151 = 12:01:00 ......................... VAK C 153 = 12:03:00 ......................... VAK C 155 = 12:05:00

Kategorie H40B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení    75 m, 21 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336717 Chvatil Jiri PHK 7200 C 79 = 10:49:00 232336 Funda Jiri API 6401 C 81 = 10:51:00 301646 Killar Marek LTU 6801 C 83 = 10:53:00 0.04240 7745 Rulc Zdenek LJN 7201 C 85 = 10:55:00 51331 Zejdlik Michal LTP 7001 C 87 = 10:57:00 0.03890 51991 Mareček Petr CHT 6901 C 89 = 10:59:00 0.12200 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 91 = 11:01:00 7880 Milota Josef MLA 5801 C 93 = 11:03:00 0.55000 51140 Parkán Jiří SJH 6801 C 95 = 11:05:00 8510 Krtensky Roman BOR 7100 C 97 = 11:07:00 52225 Drbal Jan PGP 7101 C 99 = 11:09:00 0.17180 51972 Nechanický Pavel OSN 7209 C 101 = 11:11:00 887931 Kostejn Pavel DOK 7100 C 103 = 11:13:00 0.01970 7259 Kubec Martin DOB 7002 C 105 = 11:15:00 886260 Stanek Rostislav VPM 6801 C 107 = 11:17:00 51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 109 = 11:19:00 2019219 Tryzna Pavel VRL 6801 C 111 = 11:21:00 8178 Svancar Martin CHA 7000 C 113 = 11:23:00 0.01900 331598 Dundáček Milan SJH 6902 C 115 = 11:25:00 434598 Bradac Stanislav LLI 7201 C 117 = 11:27:00 995898 Hankovec Petr KAM 7101 C 119 = 11:29:00 2017669 Kohout Josef SHK 6902 C 121 = 11:31:00 0.01120 886270 Urbanec Vit EZL 7010 C 123 = 11:33:00 336760 Ruzicka Ivan PHK 6702 C 125 = 11:35:00 2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 127 = 11:37:00

Kategorie H45B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení    65 m, 20 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4644 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 94 = 11:04:00 9369 Hlavacek Lubomir PHK 6401 C 96 = 11:06:00 682114 Bruner Lubos LTP 6501 C 98 = 11:08:00 253352 Valach Petr LPU 6505 C 100 = 11:10:00 49985 Kubec Pavel STB 6601 C 102 = 11:12:00 0.30870 52273 Skvor Martin KAM 6700 C 104 = 11:14:00 0.57120 8485 Karvanek Petr BOR 6600 C 106 = 11:16:00 0.07730 51741 Uher Petr VSP 5001 C 108 = 11:18:00 0.44860 899153 Kovar Boris LTP 6710 C 110 = 11:20:00 8650 Klaska Pavel DKP 6500 C 112 = 11:22:00 0.36890 9378 Kavalir Karel PHK 6503 C 114 = 11:24:00 410783 Prochazka Radek LPU 6504 C 116 = 11:26:00 2020717 Simek Miroslav MFP 6302 C 118 = 11:28:00 515060 Bartos Ludek MLA 6701 C 120 = 11:30:00 0.49050 9655 Broulik Milos PPU 6001 C 122 = 11:32:00 339554 Žanda Jan CTB 6701 C 124 = 11:34:00 9632 Hanus Pavel LTU 6501 C 126 = 11:36:00 0.02190 8512 Krejci Jaroslav BOR 6302 C 128 = 11:38:00 0.17740 51620 Hartman Ales VSP 6506 C 130 = 11:40:00 0.17590 224914 Kamenicky Jan PHK 6601 C 132 = 11:42:00 2035738 Koucky Roman EKP 6301 C 134 = 11:44:00 0.45910 53572 Semik Jan VSP 6507 C 136 = 11:46:00 0.12540 51691 Tomascin Jaroslav MKP 5800 C 138 = 11:48:00 0.18380 515455 Holik Marek TBM 6507 C 140 = 11:50:00 219203 Pavlovec Petr BOR 6303 C 142 = 11:52:00 9649 Fencl Jiri PPU 6301 C 144 = 11:54:00 405971 Petrzela Pavel LTU 6301 C 146 = 11:56:00 51227 Poloprutsky Tomas VLI 6205 C 148 = 11:58:00 0.48190 980379 Visna Petr DKP 6602 C 150 = 12:00:00 51899 Kopáček Miroslav CHT 6049 C 152 = 12:02:00 ......................... VAK C 154 = 12:04:00 ......................... VAK C 156 = 12:06:00 ......................... VAK C 158 = 12:08:00

Kategorie H45C

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    50 m, 19 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52357 Hrstka Vladislav JHB 5702 C 63 = 10:33:00 331118 Romanovský Alois SJH 6101 C 65 = 10:35:00 52238 Sysel Svatobor TTR 6202 C 67 = 10:37:00 8812 Jalovy Jaroslav RBK 5719 C 69 = 10:39:00 0.01640 53233 Gryc Jan TBM 6709 C 71 = 10:41:00 232856 Fiala Petr TTR 6102 C 73 = 10:43:00 231209 Havlík Milan SJH 6201 C 75 = 10:45:00 331058 Buk Miloslav ROU 6202 C 77 = 10:47:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 79 = 10:49:00 434831 Trojan Jiří SJH 6601 C 81 = 10:51:00 ......................... VAK C 83 = 10:53:00 ......................... VAK C 85 = 10:55:00 ......................... VAK C 87 = 10:57:00 ......................... VAK C 89 = 10:59:00 ......................... VAK C 91 = 11:01:00

Kategorie H50B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.60 km, převýšení    50 m, 19 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8220 Konopac Jiri TUR 5803 C 1 = 09:31:00 ......................... VAK C 3 = 09:33:00 52282 Nemecek Jan VSP 6201 C 5 = 09:35:00 0.66250 49889 Veljacik Pavel SCP 6200 C 7 = 09:37:00 9228 Vicha Vladimir LPU 5801 C 9 = 09:39:00 51406 Blabla Zdenek PCB 5901 C 11 = 09:41:00 52115 Hosek Ladislav SCP 6001 C 13 = 09:43:00 52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 15 = 09:45:00 52103 Grivalsky Michal PGP 5900 C 17 = 09:47:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 19 = 09:49:00 0.15720 51816 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 21 = 09:51:00 0.07760 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 23 = 09:53:00 0.03190 9457 Vykysaly Miroslav PHK 5902 C 25 = 09:55:00 301235 Suler Josef TBM 6005 C 27 = 09:57:00 51673 Hrabanek David PGP 6003 C 29 = 09:59:00 301183 Novotny Miroslav LPU 5905 C 31 = 10:01:00 53558 Cervinka Jaroslav OKP 5803 C 33 = 10:03:00 301147 Kavka Jiri SCP 5900 C 35 = 10:05:00 0.01280 515097 Borovicka Milan FSP 6104 C 37 = 10:07:00 0.32770 9277 Roudny Vaclav LPU 6102 C 39 = 10:09:00 0.01720 51147 Fanta Miroslav EKP 5800 C 41 = 10:11:00 51571 Vrabec Martin SCP 6100 C 43 = 10:13:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 45 = 10:15:00 0.07910 232041 Pavlu Jaroslav DCE 6100 C 47 = 10:17:00 53639 Hejtmanek Vladimir TAP 5802 C 49 = 10:19:00 682080 Kovar Karel LTP 6102 C 51 = 10:21:00 410327 Sebesta Vlastislav TBM 5807 C 53 = 10:23:00 ......................... VAK C 55 = 10:25:00

Kategorie H55B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení    80 m, 17 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
436401 Samal Vaclav PGP 5601 C 82 = 10:52:00 51953 Matras Jaroslav CHT 5301 C 84 = 10:54:00 51314 Adrian Petr EKP 5600 C 86 = 10:56:00 9063 Junek Petr STH 5501 C 88 = 10:58:00 9400 Behoun Pavel PHK 5701 C 90 = 11:00:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 92 = 11:02:00 410797 Gazdacko Milan SHK 5702 C 94 = 11:04:00 682101 Jahn Pavel SCP 5500 C 96 = 11:06:00 51581 Bochenek Milan EKP 5601 C 98 = 11:08:00 0.03530 8167 Kaska Rudolf CHA 5500 C 100 = 11:10:00 0.02930 52255 Jun Drahomir KNC 5501 C 102 = 11:12:00 51973 Jaros Vladimir DCE 5400 C 104 = 11:14:00 9301 Sterba Pavel LPU 5408 C 106 = 11:16:00 219273 Ptacek Ladislav BBM 5300 C 108 = 11:18:00 886255 Novak Tom DOK 5500 C 110 = 11:20:00 0.35130 51605 Sedivy Jiri EKP 5500 C 112 = 11:22:00 0.18200 51951 Zlesák Milan CHT 5101 C 114 = 11:24:00 2011900 Skorpil Martin HOR 5700 C 116 = 11:26:00 53157 Záhorec František CHT 5502 C 118 = 11:28:00

Kategorie H55C

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    65 m, 16 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51921 Jelínek Luboš RUZ 5504 C 63 = 10:33:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 65 = 10:35:00 2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 67 = 10:37:00 51920 Kodys Václav RUZ 5105 C 69 = 10:39:00 51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 71 = 10:41:00 ......................... VAK C 73 = 10:43:00 897365 Kubálek Zdenek RUZ 5306 C 75 = 10:45:00

Kategorie H60B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení    65 m, 16 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8674 Fiala Milos KSH 4801 C 1 = 09:31:00 8999 Knobloch Jindrich VRL 4901 C 3 = 09:33:00 8221 Provaznik Jiri TUR 5102 C 5 = 09:35:00 9453 Vondrous Jaroslav PHK 5201 C 7 = 09:37:00 443066 Rakovec Milos SCP 4500 C 9 = 09:39:00 53730 Rychtecky Josef VCB 4801 C 11 = 09:41:00 336118 Hickethier Manfred GER 5201 C 13 = 09:43:00 neregistro 51283 Tvrdek Vojtech LBE 4900 C 15 = 09:45:00 0.21300 8861 Peterka Frantisek TJP 4900 C 17 = 09:47:00 0.11960 51949 Starka František CHT 4801 C 19 = 09:49:00 411760 Hamacek Bohuslav LBE 5000 C 21 = 09:51:00 9261 Farar Jaroslav VRL 5002 C 23 = 09:53:00 9948 Bilek Vratislav SJC 4801 C 25 = 09:55:00 6645 Valter Petr KBP 4500 C 27 = 09:57:00 0.12520 9774 Erlebach Josef JIL 5201 C 29 = 09:59:00 51370 Dvorak Vlastimil BOV 4901 C 31 = 10:01:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 33 = 10:03:00 886284 Rancak Josef DOK 5000 C 35 = 10:05:00 8160 Lusk Karel CHA 5002 C 37 = 10:07:00 2032164 Sanka Bedrich LPU 5102 C 39 = 10:09:00 0.01990 232091 Jelinek Martin PGP 5103 C 41 = 10:11:00 9777 Rejmont Milan LTU 4801 C 43 = 10:13:00 8806 Svec Zdenek SLA 4700 C 45 = 10:15:00 52111 Hojny Oldrich SCP 5201 C 47 = 10:17:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 49 = 10:19:00 51948 Vítek Josef CHT 4802 C 51 = 10:21:00 9260 Farar Vaclav LPU 5201 C 53 = 10:23:00 0.08160 9686 Novak Karel NPA 5001 C 55 = 10:25:00 ......................... VAK C 57 = 10:27:00 ......................... VAK C 59 = 10:29:00

Kategorie H65B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    65 m, 15 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53267 Cadil Jan FSP 4300 C 1 = 09:31:00 7890 Jirasek Jaroslav SCH 4701 C 3 = 09:33:00 8805 Nosal Stanislav LBE 4600 C 5 = 09:35:00 7741 Matousek Lubos LJN 4700 C 7 = 09:37:00 51743 Dohnal Josef VSP 4300 C 9 = 09:39:00 301171 Paul Josef DCE 4401 C 11 = 09:41:00 9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 13 = 09:43:00 51204 Peterka Josef LLI 4702 C 15 = 09:45:00 51800 Prochazka Zdenko DKP 4300 C 17 = 09:47:00 51621 Novotny Jiri SLP 4601 C 19 = 09:49:00 52299 Novak Milos SCP 4600 C 21 = 09:51:00 51668 Koc Bretislav MKP 4400 C 23 = 09:53:00 9554 Svadlena Jiri CHC 4601 C 25 = 09:55:00 51562 Burianek Jaromir SCP 4700 C 27 = 09:57:00 0.04220 49847 Pospíšil Jiří PZR 4321 C 29 = 09:59:00 9798 Hrobar Rudolf SRK 4702 C 31 = 10:01:00 7882 Fisak Jan MLA 4401 C 33 = 10:03:00 9066 Zlesak Zdenek JIL 4701 C 35 = 10:05:00 8323 Pospisil Jiri TUV 4701 C 37 = 10:07:00 51611 Sklenar Jan MLA 4201 C 39 = 10:09:00 ......................... VAK C 41 = 10:11:00 ......................... VAK C 43 = 10:13:00 ......................... VAK C 45 = 10:15:00

Kategorie H70B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    60 m, 13 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9103 Maslo Miroslav SHK 4001 C 1 = 09:31:00 51763 Durcat Jozef DKP 3800 C 3 = 09:33:00 4131 Beranek Miroslav BOR 3900 C 5 = 09:35:00 51215 Novotny Frantisek PUL 4200 C 7 = 09:37:00 9102 Mikulecky Jan PHK 3801 C 9 = 09:39:00 420425 Zabransky Emil SLA 4200 C 11 = 09:41:00 888630 Havlik Jaroslav SJC 3601 C 13 = 09:43:00 9823 Rychly Rudolf PHK 4101 C 15 = 09:45:00 51700 Attl Vladimir PGP 3800 C 17 = 09:47:00 301345 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 19 = 09:49:00 410733 Rejpal Petr SCP 4100 C 21 = 09:51:00 ......................... VAK C 23 = 09:53:00 ......................... VAK C 25 = 09:55:00

Kategorie H75B

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení    25 m, 10 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8978 Zemanek Bohumil VRL 3601 C 42 = 10:12:00 52254 Kalivoda Viktor KNC 3300 C 44 = 10:14:00 4132 Krtensky Jaroslav BOR 3600 C 46 = 10:16:00 9455 Vykysaly Frantisek PHK 3002 C 48 = 10:18:00 51865 Vondra Jaroslav FSP 3300 C 50 = 10:20:00 8541 Langr Jan BOR 3601 C 52 = 10:22:00 ......................... VAK C 54 = 10:24:00

Kategorie HDR

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  1.80 km, převýšení    45 m,  8 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
888639 Baldrianova Eva VSP 0751 C 0 = 09:30:00 2011850 Benešová Michaela SJH 0651 C 0 = 09:30:00 ? Blažková Veronika SJH 0551 C 0 = 09:30:00 886281 Bořil David PZR C 0 = 09:30:00 neregistro 53352 Burkoň Jan CHT C 0 = 09:30:00 neregistro 438039 Dolejší Jan STB C 0 = 09:30:00 neregistro 53602 Janíčková Jolana OSN C 0 = 09:30:00 neregistro 110 Jindřichová Eliška SJI 0553 C 0 = 09:30:00 111 Jindřichová Jana á SJI C 0 = 09:30:00 neregistro 206416 Jirsa Dan SJH 0501 C 0 = 09:30:00 51995 Kamenická Tereza Ester OSN 0888 C 0 = 09:30:00 7258 Kubcova Anna DOB 0550 C 0 = 09:30:00 331630 Kubičková Kateřina SJH 0652 C 0 = 09:30:00 7744 Langer Lukas LJN 0800 C 0 = 09:30:00 ? Lusk Jr. Zdeněk CHA 0600 C 0 = 09:30:00 442845 Maděryč Ondřej SJH 0502 C 0 = 09:30:00 ? Maděryčova Anna SJH C 0 = 09:30:00 neregistro 52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 0 = 09:30:00 49689 Nešporová Terezie TTR 0852 C 0 = 09:30:00 neregistro 442857 Nikola Matouš FSP C 0 = 09:30:00 neregistro 125 Oranyová Sylva SJI C 0 = 09:30:00 neregistro 52152 Prášil Jakub SJI C 0 = 09:30:00 neregistro 446402 Rachůnek Stanislav SJI C 0 = 09:30:00 neregistro 51285 Reimannova Emma SLP 0951 C 0 = 09:30:00 232980 Teringl Vojtech VCB 0702 C 0 = 09:30:00 232975 Teringlova Vendula VCB 0451 C 0 = 09:30:00 303910 Vondra Tomáš FSP C 0 = 09:30:00 neregistro 112 Vítek Matěj SJI C 0 = 09:30:00 neregistro 115 Vítková Hana SJI C 0 = 09:30:00 neregistro 232888 Zlesák Matyáš CHT C 0 = 09:30:00 neregistro 2011808 Šmrha František SJI C 0 = 09:30:00 neregistro

Kategorie P

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká trať - startovní listina

délka trati  2.00 km, převýšení    35 m, 10 kontrol           tištěno 08.09.2012   19:25

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
? Blažek Petr SJH C 0 = 09:30:00 neregistro 442890 Dundáčková Hana SJH 7052 C 0 = 09:30:00 49820 Fencíková Lucie JHB 9160 C 0 = 09:30:00 0.08570 9609 Hanusova Jitka LTU 6352 C 0 = 09:30:00 53815 Hašková Arina SKM C 0 = 09:30:00 neregistro 53636 Hejtmanek Martin TAP 8605 C 0 = 09:30:00 0.11930 8431 Janouskova Iveta BOR 7457 C 0 = 09:30:00 443061 Klaskova Josefina DKP 9651 C 0 = 09:30:00 4630 Kopic Jiří C 0 = 09:30:00 neregistro 236985 Kuberkova Lucie LPM 9451 A 0 = 09:30:00 0.03420 53706 Myslivečková Zuzana PGP 9253 C 0 = 09:30:00 neregistro 4673 Palátová Lenka TTR 7551 C 0 = 09:30:00 0.02600 52051 Robotkova Lenka PBM 5451 C 0 = 09:30:00 232028 Romana Růžková SCP 0000 C 0 = 09:30:00 neregistro 2011848 Trš Lubomír C 0 = 09:30:00 neregistro 425546 Zemkova Helena SLA 7450 C 0 = 09:30:00 207835 Zikmund Stanislav C 0 = 09:30:00 neregistro