09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 886) 2011848 P Trš Lubomír 0.00 neregistro ( 889) 4630 P Kopic Jiří 0.00 neregistro ( 890) 207835 P Zikmund Stanislav 0.00 neregistro ( 763) 9363 D21D Josífová Veronika 78.00 neregistro ( 764) 899173 D21D Jelínková Hana 88.00 neregistro

API OK Andante Písek

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 1) 232336 H40B API6401 Funda Jiri 81.00

BBM BETA URSUS Orienteering

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 3) 331797 H16B BBM9700 Perinka Simon 70.00 ( 2) 331257 D45B BBM6550 Perinkova Irena 102.00 ( 771) 219273 H55B BBM5300 Ptacek Ladislav 108.00

BOR OK Jiskra Nový Bor

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 18) 8431 P BOR7457 Janouskova Iveta 0.00 ( 10) 4131 H70B BOR3900 Beranek Miroslav 5.00 ( 21) 8525 H21C BOR8101 Balak Otakar 8.00 ( 27) 8481 D21B BOR8850 Sakrova Michaela 11.00 ( 24) 8958 H21C BOR8703 Klapka Michal 22.00 ( 26) 52675 D21B BOR8753 Vlazna Lucie 23.00 ( 28) 52902 H21C BOR9006 Karvanek Matous 28.00 ( 35) 4378 H14B BOR9802 Birnbaum Adam 29.00 ( 38) 4368 D14B BOR9854 Novakova Lucie 34.00 ( 39) 4359 H14B BOR9900 Ullrich Jakub 35.00 ( 33) 1993526 H20B BOR9304 Prucha Pavel 36.00 ( 31) 8494 D21B BOR9150 Doskarova Tereza 37.00 ( 22) 8985 H21C BOR8202 Lepsik Petr 40.00 ( 29) 7761 H21B BOR9007 Korinek Tomas 40.00 ( 36) 4362 D14B BOR9850 Kohoutova Barbora 40.00 ( 32) 8456 H20B BOR9303 Lomic Simon 42.00 ( 4) 4370 H14B BOR0000 Mares Vit 45.00 ( 7) 4132 H75B BOR3600 Krtensky Jaroslav 46.00 ( 8) 8541 H75B BOR3601 Langr Jan 52.00 ( 37) 4367 D14B BOR9853 Stanova Karolina 56.00 ( 6) 4360 H10C BOR0400 Janousek Slavek 63.00 ( 9) 8542 D65B BOR3750 Langrova Marie 66.00 ( 11) 8549 D65B BOR4650 Krtenska Leontina 72.00 ( 5) 4372 H14B BOR0001 Pavlovec Dan 73.00 ( 25) 51473 D21B BOR8752 Sedlackova Oldriska 73.00 ( 19) 8441 D21C BOR7758 Kamenikova Katerina 75.00 ( 30) 1602628 D21B BOR9051 Folbrechtova Sarka 79.00 ( 17) 8534 H35B BOR7409 Vacha Tomas 84.00 ( 20) 1302816 H21B BOR7809 Kolarik Tomas 88.00 ( 16) 8510 H40B BOR7100 Krtensky Roman 97.00 ( 23) 887924 H21B BOR8702 Novak Daniel 100.00 ( 34) 8435 D16B BOR9751 Kamenikova Andrea 101.00 ( 40) 4357 D14B BOR9954 Janouskova Lucie 104.00 ( 15) 8485 H45B BOR6600 Karvanek Petr 106.00 ( 14) 8487 H21B BOR6501 Mares Martin 112.00 ( 12) 8512 H45B BOR6302 Krejci Jaroslav 128.00 ( 13) 219203 H45B BOR6303 Pavlovec Petr 142.00

BOV TJ Baník Ostrava OKD

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 41) 51370 H60B BOV4901 Dvorak Vlastimil 31.00

CHA OK Chrastava

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 127) ? HDR CHA0600 Lusk Jr. Zdeněk 0.00 ( 134) 5177 D35B CHA7750 Pachnerova Dominika 10.00 ( 135) 8188 H21B CHA7800 Kadavy Petr 18.00 ( 137) 8200 H20B CHA9300 Cechlovsky Jan 30.00 ( 129) 8160 H60B CHA5002 Lusk Karel 37.00 ( 128) 8152 D65B CHA4650 Kaskova Eva 68.00 ( 132) 8175 D45B CHA6250 Cechlovska Jana 72.00 ( 131) 8170 D55B CHA5650 Luskova Olga 77.00 ( 136) 887906 D21B CHA7850 Kaskova Katerina 77.00 ( 130) 8167 H55B CHA5500 Kaska Rudolf 100.00 ( 138) 330671 H18B CHA9500 Nejman Stanislav 109.00 ( 133) 8178 H40B CHA7000 Svancar Martin 113.00

CHC KOB Choceň

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 140) 2011857 D40B CHC7151 Svadlenova Ivana 2.00 ( 776) 2011852 H12C CHC0101 Svadlena Michal 2.00 ( 139) 9554 H65B CHC4601 Svadlena Jiri 25.00 ( 141) 9563 H21B CHC8601 Sykora Bohumil 34.00 ( 142) 9575 H20B CHC9302 Hanus Pavel 34.00 ( 145) 9569 D14B CHC9852 Chaloupkova Veronika 54.00 ( 144) 331705 H16B CHC9701 Semrad Ladislav 72.00 ( 146) 2025366 H14B CHC9901 Krivda Tomas 77.00 ( 147) 425544 D14B CHC9951 Semradova Jana 88.00 ( 143) 9560 H18B CHC9402 Shanel Jan 95.00

CHT OOB SK Chrast

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 865) 53352 HDR CHT Burkoň Jan 0.00 neregistro ( 866) 232888 HDR CHT Zlesák Matyᚠ0.00 neregistro ( 171) 51982 D21B CHT8251 Matrasová Vendula 7.00 ( 177) 52158 H21B CHT9202 Krejsa Vladimír 8.00 ( 801) 53168 H14B CHT9903 Hybeš David 9.00 ( 179) 53175 H14B CHT9901 Švec Petr 15.00 ( 152) 51949 H60B CHT4801 Starka František 19.00 ( 165) 52333 H21C CHT7301 Chaloupka Martin 20.00 ( 175) 52315 D21B CHT8851 Kopáčková Iva 21.00 ( 164) 53167 D40B CHT7151 Švecová Iva 22.00 ( 148) 232867 H10N CHT0001 Burkoň Vojtěch 25.00 ( 149) 232029 H12C CHT0202 Mareček Šimon 26.00 ( 166) 301360 H21B CHT7901 Korecký Miroslav 32.00 ( 174) 4537 D21B CHT8751 Šmídová Stanislava 33.00 ( 176) 52161 H21B CHT9001 Krejsa Martin 38.00 ( 153) 51948 H60B CHT4802 Vítek Josef 51.00 ( 172) 52303 H21C CHT8505 Kuban Michal 52.00 ( 150) 52311 D10C CHT0251 Starková Tereza 53.00 ( 151) 336711 H10C CHT0401 Hybeš Michal 53.00 ( 162) 51971 H21D CHT7101 Vacek Karel 56.00 ( 180) 53199 H14B CHT9902 Švec Martin 61.00 ( 778) 52168 H21C CHT8502 Martinec Petr 66.00 ( 169) 416080 D21D CHT8152 Krejsová Martina 80.00 ( 155) 51953 H55B CHT5301 Matras Jaroslav 84.00 ( 159) 53452 D21D CHT6052 Řezníčková Hana 86.00 neregistro ( 173) 52175 H21C CHT8701 Krejsa Jan 88.00 ( 161) 51991 H40B CHT6901 Mareček Petr 89.00 ( 168) 515504 D21B CHT8053 Korecká Lenka 103.00 ( 178) 53141 H18B CHT9501 Hledík Jakub 105.00 ( 156) 51897 D50B CHT5852 Jansová Alena 112.00 ( 154) 51951 H55B CHT5101 Zlesák Milan 114.00 ( 839) 53157 H55B CHT5502 Záhorec František 118.00 ( 777) 899165 H21B CHT8501 Drahokoupil Aleš 126.00 ( 167) 51980 H21B CHT8001 Matras Tomᚠ132.00 ( 163) 232868 H35C CHT7102 Šebesta Petr 147.00 ( 835) 51899 H45B CHT6049 Kopáček Miroslav 152.00

CST OOB TJ ČZ Strakonice

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 519) 439103 D10N CST0351 Safarikova Lucie 9.00 ( 42) 436432 H10C CST0401 Pelc Matyas 31.00 ( 43) 51330 H10N CST0601 Pelc Tadeas 37.00 ( 44) 2027924 H21B CST6702 Pelc Vaclav 70.00 ( 45) 434828 H21B CST7401 Safarik Ivo 82.00

CTB SK OB Chotěboř

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 55) 53200 H14B CTB9901 Žanda Jan 11.00 ( 50) 899166 H21C CTB7702 Jelínek Jaromír 12.00 ( 56) 51138 H14B CTB9903 Čermák Jiří 17.00 neregistro ( 54) 53137 H20B CTB9201 Žanda Matěj 38.00 ( 48) 51837 D35C CTB6851 Voborníková Eva 44.00 ( 49) 339558 D35C CTB7052 Žandová Hana 52.00 ( 52) 51833 H21B CTB7902 Hübner Jan 52.00 ( 939) 51832 H21D CTB6902 Šastný Jan 62.00 ( 51) 51830 H21C CTB7901 Šastný Karel 80.00 ( 53) 51838 D21C CTB8351 Šastná Lenka 85.00 ( 930) 232871 D21D CTB7051 Šastná Hana 100.00 ( 47) 339554 H45B CTB6701 Žanda Jan 124.00

DCE KOB Dobřichovice

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 57) 301171 H65B DCE4401 Paul Josef 11.00 ( 58) 53597 D60B DCE5250 Paulova Mirka 35.00 ( 63) 53598 D21B DCE7450 Svobodova Jitka 45.00 ( 62) 232041 H50B DCE6100 Pavlu Jaroslav 47.00 ( 61) 7870 D55B DCE5650 Štrossová Jiřinka 75.00 ( 59) 51973 H55B DCE5400 Jaros Vladimir 104.00 ( 60) 7868 D50B DCE5550 Mrazova Pavla 110.00

DKL KOB Kladno

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 64) 301616 D35B DKL7150 Bejckova Jana 6.00 ( 65) 428286 D14B DKL9850 Bejckova Katerina 112.00

DKP Oddíl OB Kotlářka

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 80) 443061 P DKP9651 Klaskova Josefina 0.00 ( 67) 51763 H70B DKP3800 Durcat Jozef 3.00 ( 68) 51800 H65B DKP4300 Prochazka Zdenko 17.00 ( 70) 51799 D60B DKP5150 Stehnova Hana 33.00 ( 83) 889292 H14B DKP9903 Sebek Petr 39.00 ( 921) 887619 H10N DKP Visna Johan 41.00 neregistro ( 74) 207852 H21C DKP8400 Jana Michal 42.00 ( 77) 1400077 H20B DKP9301 Klaska Pavel 44.00 ( 69) 51760 H60B DKP4900 Stehno Pavel 49.00 ( 84) 980343 H14B DKP9904 Visna Matej 57.00 ( 81) 49896 H14B DKP9800 Najman Matous 69.00 ( 72) 49806 D45B DKP6750 Klaskova Katerina 70.00 ( 82) 897357 H14B DKP9801 Semerad Antonin 75.00 ( 79) 515144 H18B DKP9401 Rada Jakub 91.00 ( 816) 886251 H14B DKP Rico David 91.00 neregistro ( 76) 49815 D21B DKP8756 Dlouha Marie 99.00 ( 78) ? H18B DKP9400 Basler Ondrej 99.00 ( 71) 8650 H45B DKP6500 Klaska Pavel 112.00 ( 75) 336746 H21B DKP8717 Pospisil Ondrej 118.00 ( 73) 416025 H21B DKP8109 Tomes Jaroslav 138.00 ( 837) 980379 H45B DKP6602 Visna Petr 150.00

DOB KOB Dobruška

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 864) 7258 HDR DOB0550 Kubcova Anna 0.00 ( 772) 7247 D21B DOB8953 Peterova Alena 27.00 ( 89) 301627 H21C DOB8737 Hosek Radim 48.00 ( 90) 7248 D21B DOB8751 Peterova Vera 53.00 ( 85) 897364 D14B DOB0051 Peterova Jana 60.00 ( 87) 7241 H21B DOB7405 Cap Ondrej 62.00 ( 91) 7230 H21C DOB8803 Lzicar Martin 70.00 ( 88) 920696 H21B DOB8002 Janda Martin 104.00 ( 86) 7259 H40B DOB7002 Kubec Martin 105.00

DOK OK Doksy

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 92) 886284 H60B DOK5000 Rancak Josef 35.00 ( 96) 7768 H16B DOK9601 Boskovsky Vojtech 54.00 ( 773) 7759 D18B DOK9450 Charouskova Lucie 64.00 ( 97) 888634 H14B DOK9800 Kostejn Vit 85.00 ( 95) 887931 H40B DOK7100 Kostejn Pavel 103.00 ( 93) 886255 H55B DOK5500 Novak Tom 110.00 ( 94) 886256 D50B DOK5950 Novakova Pavla 118.00

EKP VŠTJ Ekonom Praha

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 113) 601169 H21C EKP7103 Bolehovsky Pavel 4.00 ( 116) 515409 D21B EKP8259 Kalinova Marketa 13.00 ( 115) 515458 H21B EKP8211 Kalina Miroslav 14.00 ( 114) 51603 H21C EKP7900 Rozkosny Karel 18.00 ( 102) 301375 H10N EKP0508 Bolehovsky Daniel 21.00 ( 857) 515195 D40B EKP6850 Koucka Ivana 28.00 ( 108) 51147 H50B EKP5800 Fanta Miroslav 41.00 ( 117) 2032158 H16B EKP9700 Koucky Martin 50.00 ( 111) 51594 D21B EKP6550 Janeckova Dagmar 51.00 ( 109) 232174 D45B EKP6150 Bochenkova Jana 60.00 ( 99) 301169 H10C EKP0200 Bolehovsky Michal 61.00 ( 112) 515496 D21B EKP7053 Zurynkova Jana 61.00 ( 101) 438606 D10C EKP0351 Janeckova Josefina 63.00 ( 98) 361943 D12C EKP0050 Koucka Barbora 64.00 ( 107) 51604 D45B EKP5750 Sediva Miroslava 76.00 ( 118) 416340 D14B EKP9850 Zurynkova Michaela 76.00 ( 100) 49632 D10C EKP0256 Fantova Katerina 83.00 ( 104) 51314 H55B EKP5600 Adrian Petr 86.00 ( 106) 51583 D45B EKP5650 Fantova Libuse 96.00 ( 105) 51581 H55B EKP5601 Bochenek Milan 98.00 ( 103) 51605 H55B EKP5500 Sedivy Jiri 112.00 ( 110) 2035738 H45B EKP6301 Koucky Roman 134.00

EZL PEV Zlín

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 849) 886270 H40B EZL7010 Urbanec Vit 123.00

FJI SK Free Jihlava

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 775) 232900 D55C FJI5252 Podhorská Věra 45.00 ( 774) 51989 H55C FJI5106 Blecha Ladislav 71.00

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 860) 442857 HDR FSP Nikola Matouš 0.00 neregistro ( 868) 303910 HDR FSP Vondra Tomᚠ0.00 neregistro ( 120) 53267 H65B FSP4300 Cadil Jan 1.00 ( 124) 51864 H21B FSP7600 Vondra Jiri 22.00 ( 126) 888614 H14B FSP9801 Borovicka Tomas 33.00 ( 121) 515097 H50B FSP6104 Borovicka Milan 37.00 ( 119) 51865 H75B FSP3300 Vondra Jaroslav 50.00 ( 125) 887950 D21C FSP8051 Skripnikova Katerina 65.00 ( 123) 51854 H35B FSP7502 Skripnik Ondrej 78.00 ( 122) 995873 H21C FSP6304 Simek Tomas 94.00

GER

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 767) 336118 H60B GER5201 Hickethier Manfred 13.00 neregistro

HOR TJ Jiskra Hořice

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 838) 2011900 H55B HOR5700 Skorpil Martin 116.00

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 891) 49820 P JHB9160 Fencíková Lucie 0.00 ( 182) 49814 H10N JHB0301 Novotný Marek 19.00 neregistro ( 181) 4776 D12C JHB0152 Novotná Šárka 30.00 ( 779) 4674 D35C JHB6851 Melounová Miroslava 42.00 ( 183) 52357 H45C JHB5702 Hrstka Vladislav 63.00 ( 184) 53614 D21C JHB6553 Fencíková Vladislava 73.00 ( 186) 53615 D21C JHB8952 Králová Iveta 79.00 ( 185) 2023954 D45C JHB6554 Vlková Radka 126.00

JIL OK Jilemnice

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 188) 9774 H60B JIL5201 Erlebach Josef 29.00 ( 187) 9066 H65B JIL4701 Zlesak Zdenek 35.00 ( 189) 9068 D55B JIL5362 Zlesakova Vlasta 71.00

KAM SK Kamenice

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 770) 53667 H21C KAM9105 Šafka Dan 6.00 ( 203) 232395 H14B KAM9801 Aschermann Daniel 13.00 ( 200) 52273 D35B KAM7350 Skvorova Zuzana 16.00 ( 198) 406955 D35B KAM7053 Hankovcova Lenka 22.00 ( 769) 51278 D40B KAM6650 Safkova Petra 24.00 ( 201) 224884 D21B KAM9152 Strakova Andrea 25.00 ( 197) 51498 H21C KAM6901 Kovarik Tomas 26.00 ( 192) 434818 D12C KAM0151 Skachova Magdalena 34.00 ( 194) 425596 H10C KAM0202 Skvor Adam 37.00 ( 205) 981828 H14B KAM9900 Skvor Ota 37.00 ( 191) 51730 H12C KAM0105 Gajda Jan 38.00 ( 190) 232425 D12C KAM0051 Aschermannova Karolina 40.00 ( 193) 436446 H10C KAM0201 Hankovec Hugo 43.00 ( 204) 361923 H14B KAM9803 Hausenblas Simon 53.00 ( 768) 2042545 D12C KAM0153 Safkova Sofie 68.00 ( 195) 361932 D10C KAM0350 Hankovcova Helena 81.00 ( 202) 232426 H18B KAM9501 Cermak Matyas 101.00 ( 196) 52273 H45B KAM6700 Skvor Martin 104.00 ( 199) 995898 H40B KAM7101 Hankovec Petr 119.00

KBP KBP Praha

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 207) 6645 H60B KBP4500 Valter Petr 27.00

KCK KOB Český Krumlov

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 208) 49615 D55B KCK5756 Flašarová Marie 73.00

KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 212) 52265 D40B KNC6550 Komersova Jana 12.00 ( 213) 51387 D40B KNC6750 Cihakova Lenka 20.00 ( 209) 52254 H75B KNC3300 Kalivoda Viktor 44.00 ( 214) 52257 H21C KNC8700 Havlicek Tomas 56.00 ( 211) 52259 D50B KNC6150 Havlickova Jindra 96.00 ( 210) 52255 H55B KNC5501 Jun Drahomir 102.00 ( 215) 232895 D14B KNC9950 Cihakova Barbora 118.00

KRE OOB TJ Sokol Křemže

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 218) 51411 D35B KRE7051 Dulovcova Marie 20.00 ( 216) 428716 D12C KRE0051 Klimesova Sarlota 54.00 ( 217) 51413 D45B KRE6352 Kovarickova Darja 98.00 ( 219) 428715 H21B KRE7701 Klimes Petr 130.00

KRL Kometa Kralovice

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 780) 207825 H20B KRL9304 Pova Ondrej 40.00 ( 224) 232613 D14B KRL9951 Hanakova Lenka 44.00 ( 221) 207839 H20B KRL9305 Vistejn Jiri 46.00 ( 220) 232960 D14B KRL0051 Biersakova Dagmar 58.00 ( 222) 51475 H18B KRL9403 Slajs Daniel 97.00 ( 223) 2035163 D16B KRL9655 Lavickova Michaela 129.00

KSH OOB TJ Kašperské Hory

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 225) 8674 H60B KSH4801 Fiala Milos 1.00 ( 226) 51619 D21B KSH7753 Hulcova Pavla 101.00

KTA SK Kotnov Tábor

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 229) 515484 H21B KTA6901 Vebr Jiri 10.00 ( 232) 410750 H21D KTA9201 Hudecek Petr 60.00 ( 227) 416338 D65B KTA4351 Hudeckova Alena 74.00 ( 228) 232359 D21D KTA6351 Zemanova Alena 84.00 ( 231) 232351 D21D KTA8851 Zemanova Lenka 90.00 ( 230) 301647 D21D KTA6951 Hudeckova Helena 96.00

LBE TJ Lokomotiva Beroun

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 233) 8805 H65B LBE4600 Nosal Stanislav 5.00 ( 234) 51283 H60B LBE4900 Tvrdek Vojtech 15.00 ( 235) 411760 H60B LBE5000 Hamacek Bohuslav 21.00 ( 236) 303959 D60B LBE5150 Tvrdkova Eva 39.00 ( 238) 995812 H18B LBE9500 Vesely Jakub 111.00 ( 237) 331157 H18B LBE9400 Uhlir Marek 117.00 ( 239) 515046 D16B LBE9650 Kucerova Barbora 117.00

LIT KOB Chemopetrol Litvínov

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 240) 8110 D60B LIT5051 Neradova Alena 29.00 ( 241) 886283 D21B LIT8551 Neradova Alena 95.00

LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 242) 7744 HDR LJN0800 Langer Lukas 0.00 ( 243) 7741 H65B LJN4700 Matousek Lubos 7.00 ( 244) 7742 D55B LJN5550 Matouskova Marie 67.00 ( 245) 7745 H40B LJN7201 Rulc Zdenek 85.00

LLI TJ Loko Liberec

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 247) 2032105 H12C LLI0002 Bradac Jakub 10.00 ( 250) 51204 H65B LLI4702 Peterka Josef 15.00 ( 249) 51201 H10N LLI0404 Peterka Jakub 31.00 ( 246) 51203 H12C LLI0001 Melichar Petr 32.00 ( 248) 2032132 H10C LLI0203 Bradac David 57.00 ( 253) 410734 D18B LLI9552 Hoidekrova Lucie 62.00 ( 254) 51207 H14B LLI9802 Melichar Vojtěch 81.00 ( 252) 515503 H21B LLI7502 Peterka Vojtech 114.00 ( 251) 434598 H40B LLI7201 Bradac Stanislav 117.00

LPM OK Lokomotiva Plzeň

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 258) 236985 P LPM9451 Kuberkova Lucie 0.00 ( 256) 51151 H21C LPM8500 Silhavy Jakub 34.00 ( 257) 51161 D20B LPM9353 Zayats Inna 51.00 ( 255) 995848 H21B LPM7820 Suchy Petr 90.00

LPU OK Lokomotiva Pardubice

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 281) 232608 H14B LPU9802 Zak Jan 5.00 ( 266) 9228 H50B LPU5801 Vicha Vladimir 9.00 ( 937) 9337 H21C LPU7907 Hovorka Jan 10.00 ( 260) 9256 H65B LPU4501 Fridrich Jaroslav 13.00 ( 272) 9310 D35B LPU6553 Cermakova Renata 14.00 ( 282) 9660 H14B LPU9902 Fencl Jonas 21.00 ( 268) 301183 H50B LPU5905 Novotny Miroslav 31.00 ( 46) 2049512 D35C LPU7356 Mrskocova Dana 34.00 ( 262) 2032164 H60B LPU5102 Sanka Bedrich 39.00 ( 269) 9277 H50B LPU6102 Roudny Vaclav 39.00 ( 278) 896973 D21B LPU8753 Mrstikova Kveta 47.00 ( 263) 9260 H60B LPU5201 Farar Vaclav 53.00 ( 279) 224875 D20B LPU9356 Kiskova Klara 55.00 ( 274) 301168 H21B LPU7102 Filicko Marek 60.00 ( 284) 9026 D14B LPU9958 Kopecka Anna 62.00 ( 280) 425577 H16B LPU9705 Kanta Martin 64.00 ( 273) 425573 D45B LPU6555 Julinkova Dana 68.00 ( 265) 9290 D55B LPU5654 Novotna Jirina 69.00 ( 261) 9247 D65B LPU4752 Kubikova Kveta 70.00 ( 275) 9325 H21B LPU7308 Vavra Jaroslav 76.00 ( 277) 2025334 D21B LPU8359 Skodova Petra 93.00 ( 267) 888601 D50B LPU5851 Vichova Ladislava 98.00 ( 276) 920672 H21B LPU7811 Karnik Jan 98.00 ( 271) 253352 H45B LPU6505 Valach Petr 100.00 ( 283) 246820 D14B LPU9955 Srenkelova Ilona 102.00 ( 264) 9301 H55B LPU5408 Sterba Pavel 106.00 ( 259) 425559 D14B LPU0053 Brozova Zuzana 108.00 ( 270) 410783 H45B LPU6504 Prochazka Radek 116.00

LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 290) 682083 H14B LTP9802 Matejka Lukas 1.00 ( 289) 52916 H21C LTP8801 Eiselt Jan 32.00 ( 285) 682080 H50B LTP6102 Kovar Karel 51.00 ( 291) 232494 D14B LTP9950 Zejdlikova Karolina 52.00 ( 288) 51331 H40B LTP7001 Zejdlik Michal 87.00 ( 286) 682114 H45B LTP6501 Bruner Lubos 98.00 ( 287) 899153 H45B LTP6710 Kovar Boris 110.00

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 296) 9609 P LTU6352 Hanusova Jitka 0.00 ( 302) 515479 H21C LTU9102 Lazak Tomas 14.00 ( 301) 425571 D40B LTU6951 Bendakova Jitka 16.00 ( 293) 9777 H60B LTU4801 Rejmont Milan 43.00 ( 304) 425561 H14B LTU9801 Bendak Jan 47.00 ( 292) 405955 D65B LTU4751 Kutackova Stanislava 60.00 ( 303) 416289 H16B LTU9601 Taclik Milan 60.00 ( 295) 405972 D45B LTU6351 Petrzelova Alena 64.00 ( 300) 301646 H40B LTU6801 Killar Marek 83.00 ( 297) 2017662 D45B LTU6451 Hindrakova Martina 104.00 ( 299) 9632 H45B LTU6501 Hanus Pavel 126.00 ( 294) 405971 H45B LTU6301 Petrzela Pavel 146.00

MAS T Aš

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 306) 301727 H21B MAS6800 Kovar Jindrich 42.00 ( 307) 301505 H16B MAS9600 Frank Jiri 48.00

MFP VŠSK MFF UK Praha

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 311) 428269 D10N MFP0551 Simsova Pavla 3.00 ( 316) 51713 D35B MFP7651 Simsova Jana 12.00 ( 312) 410727 D40B MFP6850 Forstova Lenka 30.00 ( 310) 218785 H10C MFP0300 Simsa Martin 33.00 ( 309) 2019236 D12C MFP0151 Vyhnalkova Marie 36.00 ( 315) 1111550 H21C MFP7403 Rozek David 38.00 ( 308) 428243 D12C MFP0150 Simsova Barbora 42.00 ( 314) 897349 H21B MFP7301 Blahuta Marek 68.00 ( 313) 51712 H35B MFP7100 Simsa Jaromir 72.00 ( 317) 2023812 D14B MFP9850 Vyhnalkova Barbora 94.00 ( 781) 2020717 H45B MFP6302 Simek Miroslav 118.00

MKP SK Meteor Kačerov Praha

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 318) 51668 H65B MKP4400 Koc Bretislav 23.00 ( 321) 51659 D21B MKP8450 Jezkova Klara 39.00 ( 322) 2042544 D20B MKP9250 Nestereva Natallia 45.00 ( 319) 51706 H21C MKP4700 Koc Zdenek 68.00 ( 320) 51691 H45B MKP5800 Tomascin Jaroslav 138.00

MLA MLOK Mariánské Lázně

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 323) 888609 H12C MLA0101 Bartos Vaclav 0.00 ( 324) 8941 D10N MLA0451 Bartosova Marie 5.00 ( 330) 51494 D40B MLA7051 Bartosova Jana 14.00 ( 326) 7882 H65B MLA4401 Fisak Jan 33.00 ( 325) 51611 H65B MLA4201 Sklenar Jan 39.00 ( 327) 7884 D55B MLA5451 Opavova Stanislava 63.00 ( 331) 51495 H14B MLA9802 Bartos Vojtech 67.00 ( 328) 7880 H40B MLA5801 Milota Josef 93.00 ( 329) 515060 H45B MLA6701 Bartos Ludek 120.00

NEJ TJ Jiskra Nejdek

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 783) 232215 H14B NEJ9800 Zieba Jakub 23.00 ( 332) 232230 D12C NEJ0150 Nadenickova Pavla 32.00 ( 333) 2035737 D12C NEJ0151 Tokarova Regina 38.00 ( 339) 232207 D35C NEJ7450 Maresova Marcela 48.00 ( 335) 232363 H10C NEJ0300 Tokar Radim 49.00 ( 782) 232206 D10C NEJ0450 Ziebova Veronika 61.00 ( 336) 2035733 D10C NEJ0350 Nadenickova Iva 73.00 ( 337) 232361 D45B NEJ6750 Hasalova Jana 74.00 ( 334) 232205 D10C NEJ0250 Maresova Klara 79.00 ( 340) 301413 H14B NEJ9801 Hasal Martin 87.00 ( 647) 232229 D14B NEJ9950 Maresova Alexandra 120.00 ( 644) 232228 H35C NEJ7300 Mares Alexander 139.00 ( 338) 232226 H35C NEJ7000 Nadenicek Josef 145.00

NPA SK LOB Nová Paka

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 346) 9697 D21B NPA7852 Tauchmanova Ivana 1.00 ( 349) 9700 H21B NPA8401 Bejr Zdenek 12.00 ( 348) 9699 D21B NPA8151 Pisova Monika 49.00 ( 341) 9686 H60B NPA5001 Novak Karel 55.00 ( 342) 9690 D55B NPA5552 Novakova Jana 65.00 ( 347) 9698 H21B NPA8001 Antos Filip 86.00 ( 350) 9711 D21B NPA9051 Smidrkalova Monika 91.00 ( 344) 9693 H21B NPA7502 Novak Jiri 106.00 ( 345) 9694 H21B NPA7701 Novak Zdenek 120.00 ( 343) 9967 H21B NPA6705 Zikmund Zdenek 134.00

ODV TJ AERO Odolena Voda

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 352) 361919 H14B ODV9800 Ondrejcek Jiri 27.00 ( 354) 428285 H14B ODV9805 Novak Ales 59.00 ( 351) 331087 H16B ODV9700 Brazdil Petr 62.00 ( 353) 52893 H14B ODV9803 Svatos Jan 65.00

OKP SK OK 24 Praha

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 355) 53558 H50B OKP5803 Cervinka Jaroslav 33.00 ( 357) 303940 H21C OKP8901 Cervinka Jan 54.00 ( 356) 53525 D45B OKP6451 Cervinkova Jitka 82.00

OSN SK OS Nové Město n. M.

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 358) 53602 HDR OSN Janíčková Jolana 0.00 neregistro ( 862) 51995 HDR OSN0888 Kamenická Tereza Ester 0.00 ( 364) 51969 D40B OSN6955 Kamenická Lenka 4.00 ( 360) 436433 H12C OSN0200 Nechanický Jan 8.00 ( 362) 52146 H50B OSN6005 Wurzel Břetislav 15.00 ( 361) 51960 H50B OSN6004 Kamenický Radan 23.00 ( 367) 51975 D35B OSN7557 Nechanická Daniela 24.00 ( 368) 887911 H21C OSN7601 Novák Lubomír 24.00 ( 370) 51993 H21C OSN9339 Kamenický Tobiᚠ36.00 ( 366) 53603 D35C OSN7356 Janíčková Jitka 38.00 ( 359) 52000 D12C OSN0050 Nechanická Klára 50.00 ( 363) 52145 D45B OSN6654 Wurzelová Dana 80.00 ( 371) 551995 H21C OSN9549 Kamenický Jeroným 82.00 ( 369) 51979 D21C OSN7960 Nováková Eva 83.00 ( 365) 51972 H40B OSN7209 Nechanický Pavel 101.00 ( 372) 981804 D16B OSN9696 Vališová Martina 123.00

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 888) 52051 P PBM5451 Robotkova Lenka 0.00 ( 375) 53539 D35B PBM7375 Svejcarova Daniela 30.00 ( 373) 52027 H50B PBM5303 Robotka Libor 45.00 ( 374) 52061 H21C PBM7301 Kheil Radim 76.00

PCB SKP České Budějovice

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 376) 51406 H50B PCB5901 Blabla Zdenek 11.00

PEN OK RECO Sport

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start


PGP SK Praga

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 887) 53706 P PGP9253 Myslivečková Zuzana 0.00 neregistro ( 739) 51700 H70B PGP3800 Attl Vladimir 17.00 ( 744) 52103 H50B PGP5900 Grivalsky Michal 17.00 ( 749) 51638 D35B PGP7562 Pokorna Magdalena 18.00 ( 759) 51673 H50B PGP6003 Hrabanek David 29.00 ( 741) 232091 H60B PGP5103 Jelinek Martin 41.00 ( 737) 446439 H10C PGP0200 Janas Petr 45.00 ( 738) 2042550 H10N PGP0404 Janas Adam 45.00 ( 755) 515113 H21B PGP9002 Prochazka Pavel 48.00 ( 762) 331147 D14B PGP9950 Hrabankova Zuzana 50.00 ( 750) 886265 H21B PGP8206 Prochazka Jan 54.00 ( 758) 361959 H16B PGP9601 Landovsky Jakub 56.00 ( 382) 51658 D21B PGP9053 Jezkova Dominika 63.00 ( 740) 51698 D65B PGP4050 Hankovska Jana 64.00 ( 958) 52105 H21C PGP8302 Sysel Ondrej 72.00 ( 752) 887941 H21B PGP8610 Flasar Jan 74.00 ( 742) 52095 D55B PGP5550 Dolezalova Vlasta 79.00 ( 379) 436401 H55B PGP5601 Samal Vaclav 82.00 ( 746) 51676 D21B PGP6652 Tichovska Hana 89.00 ( 743) 51862 D50B PGP5850 Zelena Marketa 90.00 ( 751) 1006283 H21B PGP8301 Hora Vojtech 92.00 ( 756) 49617 D21B PGP9054 Flasarova Kristyna 97.00 ( 761) 232050 D16B PGP9654 Hrabankova Klara 97.00 ( 381) 52225 H40B PGP7101 Drbal Jan 99.00 ( 380) 502090 D50B PGP6150 Samalova Hana 100.00 ( 754) 232167 D21B PGP8851 Jelinkova Zora 105.00 ( 760) 232184 D50B PGP6250 Hrabankova Ilona 106.00 ( 747) 2460 H40B PGP7203 Baldrian Petr 127.00 ( 753) 52106 H21B PGP8700 Sysel Ctibor 128.00 ( 757) 910714 H21B PGP9103 Landovsky Tomas 136.00 ( 745) 51682 H21B PGP6100 Tichovsky Martin 140.00 ( 748) 51637 H21B PGP7506 Pokorny Ondrej 144.00

PHK OK 99 Hradec Králové

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 399) 336724 D35B PHK7153 Ruzickova Kamila 0.00 ( 388) 9453 H60B PHK5201 Vondrous Jaroslav 7.00 ( 412) 9830 H14B PHK9901 Kavalir Jachym 7.00 ( 386) 9102 H70B PHK3801 Mikulecky Jan 9.00 ( 387) 9823 H70B PHK4101 Rychly Rudolf 15.00 ( 405) 9362 H21C PHK8506 Elbl Marek 16.00 ( 406) 9825 D21B PHK8555 Ďupalová Dominika 17.00 neregistro ( 390) 9457 H50B PHK5902 Vykysaly Miroslav 25.00 ( 398) 9494 D35B PHK6852 Kopecka Marcela 26.00 ( 383) 410789 H12C PHK0001 Samek Tomas 30.00 ( 840) 9431 D35B PHK7456 Samkova Renata 36.00 ( 403) 9430 D35B PHK7450 Chvatilova Pavlina 42.00 ( 385) 9455 H75B PHK3002 Vykysaly Frantisek 48.00 ( 384) 362000 D10C PHK0450 Chvatilova Johana 49.00 ( 407) 9364 D21B PHK8557 Dusatkova Lenka 59.00 ( 404) 9408 D21B PHK7852 Kunartova Lenka 65.00 ( 402) 2032170 H35B PHK7302 Samek Petr 70.00 ( 414) 224878 D14B PHK9951 Chaloupska Barbora 74.00 ( 401) 9407 H35B PHK7205 Kunart Tomas 76.00 ( 400) 336717 H40B PHK7200 Chvatil Jiri 79.00 ( 413) 2035744 H14B PHK9908 Chvatil Simon 79.00 ( 392) 8949 D45B PHK6151 Hejnalova Hana 84.00 ( 389) 9400 H55B PHK5701 Behoun Pavel 90.00 ( 393) 9389 D45B PHK6251 Kubickova Marcela 90.00 ( 411) 207804 D16B PHK9753 Kavalirova Julie 95.00 ( 394) 9369 H45B PHK6401 Hlavacek Lubomir 96.00 ( 415) 224883 D14B PHK9999 Kubickova Jana 100.00 ( 409) 339560 H18B PHK9502 Ruzicka Karel 103.00 ( 410) 224885 D16B PHK9654 Sadkova Lucie 109.00 ( 408) 301383 H18B PHK9401 Kamenicky Ondrej 113.00 ( 395) 9378 H45B PHK6503 Kavalir Karel 114.00 ( 391) 9429 D50B PHK5951 Panchartkova Jitka 116.00 ( 858) 9401 D50B PHK5651 Behounova Jirina 122.00 ( 397) 336760 H40B PHK6702 Ruzicka Ivan 125.00 ( 396) 224914 H45B PHK6601 Kamenicky Jan 132.00

PPU KOB Pardubice

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 416) 9655 H45B PPU6001 Broulik Milos 122.00 ( 417) 9649 H45B PPU6301 Fencl Jiri 144.00

PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 418) 51215 H70B PUL4200 Novotny Frantisek 7.00

PVP VSK Přírodověda

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 784) 2045245 D35C PVP7751 Simkova Marketa 36.00

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 863) 886281 HDR PZR Bořil David 0.00 neregistro ( 421) 126 D10N PZR0351 Sobotková Klára 7.00 ( 419) 411758 H12C PZR0101 Bořil Šimon 22.00 ( 422) 49847 H65B PZR4321 Pospíšil Jiří 29.00 ( 423) 51994 H60B PZR4417 Pospíšil Jaromír 33.00 ( 429) 51511 D35C PZR6969 Nechutová Alena 46.00 ( 425) 49821 D55C PZR5051 Křížová Zdenka 49.00 ( 433) 232483 H21D PZR9502 Skryja Ondřej 54.00 ( 432) 53700 H21C PZR8903 Novohradský Petr 60.00 ( 420) 52608 D10C PZR0252 Suková Hana 65.00 ( 434) 232891 H16B PZR9701 Nechuta David 66.00 ( 424) 2023807 H55C PZR4800 Kříž Pavel 67.00 ( 436) 439123 D14B PZR9951 Nechutová Aneta 80.00 ( 435) 515084 D14B PZR9858 Bořilová Markéta 86.00 ( 427) 4644 H45B PZR6106 Skryja Bořivoj 94.00 ( 431) 410374 D21D PZR7352 Suková Renata 98.00 ( 426) 51900 D50B PZR5654 Rosecká Alena 102.00 ( 428) 410394 H35C PZR6701 Suk Marek 137.00 ( 430) 49811 H35C PZR7007 Nechuta Milan 143.00

RBK SK Radioklub Blansko

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 438) 52092 D55C RBK5454 Henkova Svatava 47.00 ( 437) 52078 H55C RBK5307 Henek Milan 65.00 ( 785) 8812 H45C RBK5719 Jalovy Jaroslav 69.00 ( 786) 49601 D45C RBK5761 Jalova Marie 132.00

ROU SKOB Roudnice nad Labem

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 439) 331503 H14B ROU0001 Buk Petr 19.00 ( 441) 331208 D35C ROU7150 Bukova Jana 40.00 ( 442) 53537 H16B ROU9601 Buk Michal 68.00 ( 440) 331058 H45C ROU6202 Buk Miloslav 77.00

ROZ OK Roztoky

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 922) 51593 D10N ROZ Křístková Veronika 11.00 neregistro ( 923) 7942 D10N ROZ Křístková Viktorie 15.00 neregistro ( 447) 207856 H14B ROZ9800 Jira Tomas 51.00 ( 443) ? D10C ROZ0350 Kristkova Magdalena 71.00 ( 445) 51608 D21B ROZ7450 Kristkova Hana 71.00 ( 446) 438639 D16B ROZ9752 Voltrova Hana 93.00 ( 444) 438643 D50B ROZ6150 Voltrova Svatava 108.00 ( 448) 438638 D14B ROZ9951 Voltrova Alena 114.00

RUZ TJ Růžená

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 454) 51922 D55C RUZ5552 Jelínková Jana 55.00 ( 453) 51921 H55C RUZ5504 Jelínek Luboš 63.00 ( 450) 232331 D10C RUZ0251 Jelínková Adéla 67.00 ( 451) 51920 H55C RUZ5105 Kodys Václav 69.00 ( 449) 129 D10C RUZ0250 Pittnerová Adéla 75.00 ( 452) 897365 H55C RUZ5306 Kubálek Zdenek 75.00 ( 455) 2017679 D21D RUZ7150 Pittnerová Lenka 94.00

SCH TJ Skalka Cheb

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 491) 7890 H65B SCH4701 Jirasek Jaroslav 3.00

SCP OK Sparta Praha

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 456) 232028 P SCP0000 Romana Růžková 0.00 neregistro ( 470) 52114 D40B SCP6950 Tloustova Eva 0.00 ( 468) 49889 H50B SCP6200 Veljacik Pavel 7.00 ( 458) 443066 H60B SCP4500 Rakovec Milos 9.00 ( 465) 52115 H50B SCP6001 Hosek Ladislav 13.00 ( 457) 410733 H70B SCP4100 Rejpal Petr 21.00 ( 459) 52299 H65B SCP4600 Novak Milos 21.00 ( 460) 51562 H65B SCP4700 Burianek Jaromir 27.00 ( 787) 416140 H21B SCP7500 Khel Richard 28.00 ( 464) 301147 H50B SCP5900 Kavka Jiri 35.00 ( 466) 51571 H50B SCP6100 Vrabec Martin 43.00 ( 474) 515114 H21B SCP8200 Prochazka Tomas 44.00 ( 461) 52111 H60B SCP5201 Hojny Oldrich 47.00 ( 473) 888645 H21B SCP8103 Kovar Miroslav 50.00 ( 463) 52760 D55B SCP5550 Jahnova Helena 61.00 ( 471) 51566 H21B SCP7507 Sistek Daniel 64.00 ( 472) 51561 H21C SCP8003 Dubec Pavel 64.00 ( 475) 51558 H21B SCP8303 Vrabec Ondrej 94.00 ( 462) 682101 H55B SCP5500 Jahn Pavel 96.00 ( 469) 336735 D45B SCP6451 Veljacikova Marketa 100.00 ( 476) 336785 D16B SCP9750 Veljacikova Hana 103.00 ( 467) 446418 D50B SCP6150 Kavkova Dana 120.00

SHK TJ Slavia Hradec Králové

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 479) 9103 H70B SHK4001 Maslo Miroslav 1.00 ( 481) 301648 H50B SHK5801 Hausvater Karel 19.00 ( 841) 2049540 D35B SHK7350 Kronikova Jana 40.00 ( 490) 9196 D14B SHK9951 Vetrickova Andrea 42.00 ( 486) 420426 H16B SHK9604 Trejbal Vaclav 52.00 ( 478) 410782 D10C SHK0350 Thynova Martina 59.00 ( 489) 331229 H14B SHK9801 Gebrt Jan 63.00 ( 483) 2017663 D45B SHK6651 Thynova Ivana 78.00 ( 477) 2032191 D14B SHK0051 Thynova Nikola 82.00 ( 485) 9126 H40B SHK7001 Netuka Jan 91.00 ( 480) 410797 H55B SHK5702 Gazdacko Milan 94.00 ( 482) 9118 D50B SHK5852 Blahova Luba 104.00 ( 488) 420436 D16B SHK9755 Cervena Adela 107.00 ( 484) 2017669 H40B SHK6902 Kohout Josef 121.00 ( 487) 331166 D16B SHK9753 Langrova Anna 121.00

SJC Sportcentrum Jičín

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 497) 51803 H21B SJC8309 Zaloudek Petr 2.00 ( 495) 211303 D35B SJC7451 Skorpilova Jana 4.00 ( 492) 888630 H70B SJC3601 Havlik Jaroslav 13.00 ( 498) 995813 D21B SJC8484 Kazdová Lenka 15.00 ( 494) 4744 D40B SJC7253 Zlamalova Zdena 18.00 ( 499) 886514 H21B SJC8601 Henych Martin 24.00 ( 493) 9948 H60B SJC4801 Bilek Vratislav 25.00 ( 503) 4742 H14B SJC9802 Dolezal Vit 41.00 ( 788) 4285 D12C SJC0153 Kochova Anna 52.00 ( 502) 9933 D18B SJC9552 Smejcova Anna 72.00 ( 504) 4297 D14B SJC9951 Zlamalova Nikola 90.00 ( 501) 9983 H18B SJC9401 Smejc Jakub 93.00 ( 496) 886288 H21B SJC8202 Kazda Ondrej 110.00 ( 500) 886513 H21B SJC8703 Benes Jan 116.00

SJH SJH Jindřichův Hradec

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 509) ? HDR SJH Maděryčova Anna 0.00 neregistro ( 510) ? P SJH Blažek Petr 0.00 neregistro ( 520) 206416 HDR SJH0501 Jirsa Dan 0.00 ( 521) 442845 HDR SJH0502 Maděryč Ondřej 0.00 ( 522) ? HDR SJH0551 Blažková Veronika 0.00 ( 525) 331630 HDR SJH0652 Kubičková Kateřina 0.00 ( 533) 442890 P SJH7052 Dundáčková Hana 0.00 ( 869) 2011850 HDR SJH0651 Benešová Michaela 0.00 ( 516) 442866 D10N SJH0352 Veselá Aneta 1.00 ( 790) 109 D40B SJH7051 Benešová Iva 10.00 ( 511) 442888 H12C SJH0001 Veselý Vojtěch 16.00 ( 526) 301345 H70B SJH4201 Gřunděl Ivan 19.00 ( 518) 331784 H10N SJH0404 Vaněček Tomᚠ23.00 ( 789) 436434 H12C SJH0003 Koudelka Tomᚠ24.00 ( 523) ? H10N SJH0601 Kinšt Antonín 29.00 ( 791) 886295 H20B SJH9201 Tichý Tomᚠ32.00 ( 517) 420435 H10N SJH0401 Dundáček Karel 35.00 ( 540) 420443 D14B SJH9853 Dundáčková Julie 48.00 ( 536) 331321 D35C SJH7752 Kubičková Martina 50.00 ( 514) ? D10C SJH0252 Blažková Kateřina 51.00 ( 513) 330596 D10C SJH0251 Kinštová Tereza 57.00 ( 507) ? H21D SJH Kinšt David 58.00 neregistro ( 512) 331394 H10C SJH0203 Jirsa Filip 59.00 ( 508) 442870 H21D SJH Pobuda Michal 64.00 neregistro ( 527) 331118 H45C SJH6101 Romanovský Alois 65.00 ( 537) 553438 D21B SJH8151 Píšová Lucie 67.00 ( 528) 231209 H45C SJH6201 Havlík Milan 75.00 ( 529) 434831 H45C SJH6601 Trojan Jiří 81.00 ( 506) 443107 D21D SJH Maděryčova Katerina 82.00 neregistro ( 505) ? D21D SJH Kinštová Dominika 92.00 neregistro ( 530) 51140 H40B SJH6801 Parkán Jiří 95.00 ( 539) 331328 D14B SJH9852 Hojná Dominika 98.00 ( 538) 331783 D16B SJH9752 Peňázová Veronika 105.00 ( 531) 51141 H40B SJH6901 Kubičko Petr 109.00 ( 532) 331598 H40B SJH6902 Dundáček Milan 115.00 ( 534) 442847 H35C SJH7101 Veselý Oldřich 135.00 ( 535) 1007526 H35C SJH7201 Kubičko Pavel 141.00

SJI OK Jihlava

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 524) 112 HDR SJI Vítek Matěj 0.00 neregistro ( 542) 111 HDR SJI Jindřichová Jana á 0.00 neregistro ( 543) 125 HDR SJI Oranyová Sylva 0.00 neregistro ( 547) 110 HDR SJI0553 Jindřichová Eliška 0.00 ( 642) 115 HDR SJI Vítková Hana 0.00 neregistro ( 643) 52152 HDR SJI Prášil Jakub 0.00 neregistro ( 802) 446402 HDR SJI Rachůnek Stanislav 0.00 neregistro ( 867) 2011808 HDR SJI Šmrha František 0.00 neregistro ( 793) 2019241 H12C SJI0102 Kašpárek Ladislav 14.00 ( 544) 336770 H12C SJI0001 Čech Petr 20.00 ( 548) 336763 D14B SJI9851 Petráčková Kristýna 30.00 ( 545) 51770 H10N SJI0301 Venhoda Matěj 33.00 ( 551) 53193 D14B SJI9855 Švíková Klára 36.00 ( 794) 336764 H10N SJI0402 Kašpárek Vít 39.00 ( 541) 124 D12C SJI Kottová Natálie 56.00 neregistro ( 792) 52966 D12C SJI0051 Foltýnová Eva 62.00 ( 549) 232329 D14B SJI9852 Čechová Tereza 68.00 ( 795) 219260 H14B SJI9801 Foltýn Tomᚠ83.00 ( 552) 52969 H14B SJI9903 Kafka Matěj 89.00 ( 550) 336765 D14B SJI9854 Vacková Anna 116.00

SKM KOB Směr Kroměříž

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 553) 53815 P SKM Hašková Arina 0.00 neregistro ( 554) 53812 H21D SKM8012 Hasek Jakub 52.00

SKV TJ Slovan Karlovy Vary

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 557) 331098 D18B SKV9452 Kubinova Romana 60.00 ( 556) 331089 D45B SKV6751 Kubinova Jana 62.00 ( 555) 236486 D45B SKV6551 Zandova Marie 86.00 ( 558) 301430 D16B SKV9653 Zandova Marcela 113.00 ( 559) 331270 D16B SKV9752 Kubinova Veronika 119.00

SLA SKOB Slaný

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 885) 425546 P SLA7450 Zemkova Helena 0.00 ( 563) 224894 D40B SLA6950 Hrdlickova Ludmila 8.00 ( 561) 420425 H70B SLA4200 Zabransky Emil 11.00 ( 565) 897346 D14B SLA9950 Kolarova Johana 32.00 ( 562) 8806 H60B SLA4700 Svec Zdenek 45.00 ( 560) 897393 H10C SLA0300 Kolar Matyas 51.00 ( 564) 887615 H21C SLA7103 Kolar Tomas 62.00

SLP OOB Slavia Praha

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 567) 51285 HDR SLP0951 Reimannova Emma 0.00 ( 571) 51614 H21B SLP7704 Safka Jan 16.00 ( 569) 51621 H65B SLP4601 Novotny Jiri 19.00 ( 572) 52166 D21B SLP7960 Koppova Ingrid 35.00 ( 566) 51366 H10C SLP0301 Skacha Vit 41.00 ( 573) 410377 D21B SLP8151 Chaloupkova Marie 41.00 ( 568) 51612 D65B SLP4451 Zmekova Mila 62.00 ( 570) 434803 D21B SLP7051 Skachova Petra 81.00 ( 574) 51287 H21B SLP8503 Fiser Jiri 124.00

SNA TJ START Náchod

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 796) 1207404 H21B SNA8004 Nyvlt Petr 4.00

SOB SOBSA

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 942) 4181 H35C SOB6301 Choutka Jaroslav 151.00

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 583) 9503 D35B SRK7651 Sklibova Jana 28.00 ( 578) 9798 H65B SRK4702 Hrobar Rudolf 31.00 ( 581) 9501 D35B SRK7373 Filipova Ivana 34.00 ( 585) 2017682 H14B SRK9802 Locker Tomas 43.00 ( 577) 425600 D12C SRK0153 Sklibova Veronika 44.00 ( 586) 51472 H14B SRK9805 Vandas Daniel 49.00 ( 587) 416343 H14B SRK9900 Skliba Michal 55.00 ( 576) 9471 D12C SRK0151 Kosova Tereza 58.00 ( 575) 2027245 D14B SRK0050 Filipova Tereza 78.00 ( 580) 434581 H35B SRK6802 Kos Michal 82.00 ( 579) 438611 D45B SRK6752 Kosova Michaela 88.00 ( 582) 9811 H35B SRK7501 Skliba Jan 88.00 ( 584) 301107 D16B SRK9752 Zemankova Tereza 99.00

STB TJ Stadion Nový Bor

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 861) 438039 HDR STB Dolejší Jan 0.00 neregistro ( 591) 206351 D35B STB7399 Kubecova Jana 38.00 ( 592) 49986 H21C STB8101 Bernasek Jiri 44.00 ( 588) 434808 D12C STB0199 Dolejsi Katerina 60.00 ( 595) 303919 D14B STB9999 Kubecova Katerina 70.00 ( 594) 52904 H14B STB9801 Ludvik Matyas 71.00 ( 593) 49987 D21B STB8297 Bernaskova Petra 85.00 ( 590) 52909 D45B STB6798 Abelova Ivana 92.00 ( 589) 49985 H45B STB6601 Kubec Pavel 102.00

STH SK Studenec

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 598) 410777 D35B STH7351 Kalenska Katerina 32.00 ( 606) 330520 D14B STH9954 Jezdinska Natalie 38.00 ( 596) 9048 D12C STH0251 Chrastova Tereza 46.00 ( 601) 416278 D20B STH9356 Duchackova Katerina 49.00 ( 607) 253374 D14B STH9958 Kalenska Dominika 66.00 ( 600) 8889 D21C STH8951 Vikova Vendula 69.00 ( 605) 9997 D14B STH9953 Urbanova Marketa 72.00 ( 599) 9974 H21C STH7401 Chrast Tomas 74.00 ( 597) 9063 H55B STH5501 Junek Petr 88.00 ( 603) 410774 H18B STH9402 Kucera Tomas 107.00 ( 604) 410772 D16B STH9651 Tauchmanova Karolina 111.00 ( 602) 9041 H18B STH9401 Kucera Stepan 115.00

TAP KOB TRETRA Praha

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 610) 515411 H21C TAP7701 Pucherna Jan 0.00 ( 614) 53636 P TAP8605 Hejtmanek Martin 0.00 ( 611) 51856 D21B TAP8453 Puchernová Zuzana 9.00 ( 613) 515475 H21B TAP8511 Makovsky Jakub 26.00 ( 616) 232187 H21C TAP8701 Benes Filip 30.00 ( 609) 53639 H50B TAP5802 Hejtmanek Vladimir 49.00 ( 615) 515469 H21B TAP8610 Zajic Vitezslav 56.00 ( 621) 51846 H16B TAP9702 Vlasek Jakub 58.00 ( 797) 232189 D12C TAP0051 Dedkova Teodora 66.00 ( 618) 888854 D21B TAP8854 Gabrovska Lucie 75.00 ( 612) 53640 D21C TAP8462 Hejtmankova Katerina 77.00 ( 617) 515433 H21B TAP8808 Hodek Michal 80.00 ( 608) 53641 D55B TAP5452 Hejtmankova Alena 81.00 ( 623) 442864 D14B TAP9854 Polakova Katerina 84.00 ( 620) 416010 D21B TAP9053 Zamazalova Katerina 87.00 ( 619) 887637 H21B TAP8902 Cerny Martin 108.00 ( 622) 442851 D16B TAP9755 Simunkova Gabriela 127.00

TBM KOS TJ Tesla Brno

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 635) 515034 H21C TBM7633 Prochazka Jiri 2.00 ( 634) 230679 D35B TBM7467 Grycova Petra 8.00 ( 624) 995867 H12C TBM0106 Gryc Vojtech 18.00 ( 629) 53261 D40B TBM5855 Kucharova Ada 26.00 ( 630) 301235 H50B TBM6005 Suler Josef 27.00 ( 626) 888648 H10C TBM0406 Gryc Ondrej 35.00 ( 625) 416020 H10C TBM0222 Lukas Martin 47.00 ( 627) 410192 D55C TBM5253 Cigosova Anna 51.00 ( 628) 410327 H50B TBM5807 Sebesta Vlastislav 53.00 ( 636) 53276 D21B TBM7654 Stepankova Katerina 55.00 ( 633) 53233 H45C TBM6709 Gryc Jan 71.00 ( 632) 53288 D45B TBM6653 Lukasova Lenka 94.00 ( 631) 515455 H45B TBM6507 Holik Marek 140.00

TEH Sokol Tehov

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 637) 51398 D50B TEH5751 Sladkova Eva 92.00

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 639) 51929 H21B TJH6401 Tichy Martin 20.00 ( 641) 981817 H21C TJH7701 Komarek Arnost 50.00 ( 640) 995845 D21C TJH7651 Komarkova Lenka 71.00 ( 638) 426377 D10C TJH0451 Komarkova Jindra 85.00

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 646) 416846 D20B TJN9353 Krpatova Klara 47.00 ( 645) 411767 D20B TJN9252 Posseltova Tereza 53.00

TJP OOB TJ Sokol Troja

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 765) 8861 H60B TJP4900 Peterka Frantisek 17.00

TTR OOB Třebíč

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 650) 52248 HDR TTR0502 Nešpor Jiří 0.00 ( 651) 49689 HDR TTR0852 Nešporová Terezie 0.00 neregistro ( 884) 4673 P TTR7551 Palátová Lenka 0.00 ( 660) 52242 D21B TTR7251 Nešporová Marie 3.00 ( 648) 416215 H12C TTR0101 Nešpor Jan 12.00 ( 661) 500580 H21B TTR7301 Prášil Marek 30.00 ( 665) 515502 H21B TTR8801 Fiala Martin 36.00 ( 653) 52253 D55C TTR5351 Orálková Libuše 53.00 ( 662) 52230 D21B TTR7852 Dvořáčková Jana 57.00 ( 663) 52246 H21C TTR7901 Věžník Roman 58.00 ( 515) 4538 H10C TTR0201 Palát Bohuslav 65.00 ( 659) 52238 H45C TTR6202 Sysel Svatobor 67.00 ( 656) 232856 H45C TTR6102 Fiala Petr 73.00 ( 649) 52239 D10C TTR0351 Nešporová Marie 77.00 ( 652) 52252 H45C TTR5201 Orálek Miroslav 79.00 ( 654) 52251 H55B TTR5401 Koudelný Jiří 92.00 ( 664) 2011822 D21C TTR8152 Dosbabová Magda 93.00 ( 657) 52237 D45C TTR6151 Syslová Iva 128.00 ( 658) 220397 D45C TTR6153 Fialová Dana 134.00 ( 655) 995847 H35C TTR6101 Nešpor Jan 149.00

TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 669) 8220 H50B TUR5803 Konopac Jiri 1.00 ( 667) 8221 H60B TUR5102 Provaznik Jiri 5.00 ( 668) 51816 H50B TUR5501 Folprecht Miroslav 21.00 ( 670) 410728 D18B TUR9455 Korberova Andrea 68.00 ( 672) 232726 D14B TUR9851 Hudska Ludmila 106.00 ( 671) 231929 D16B TUR9756 Kohlova Monika 125.00

TUV SOK TJ Turnov

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 676) 2674 H14B TUV9903 Thor Tomas 25.00 ( 673) 8323 H65B TUV4701 Pospisil Jiri 37.00 ( 674) 411609 D18B TUV9455 Smutna Anezka 70.00 ( 677) 411616 D14B TUV9951 Sokolarova Sarka 110.00 ( 675) 411561 D16B TUV9653 Smutna Katerina 115.00

TZL SKOB Zlín

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 678) 515192 H21C TZL8001 Novotny Jiri 86.00

VAM OOB Vamberk

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 683) 9669 H21B VAM8401 Veverka Tomas 0.00 ( 682) 9679 D35B VAM7250 Vandasova Marketa 2.00 ( 685) 438629 H16B VAM9701 Vyskocil Stepan 46.00 ( 680) 9678 D45B VAM6452 Veverkova Yveta 66.00 ( 679) 51125 D10C VAM0251 Vandasova Adela 69.00 ( 684) 9674 D21B VAM8651 Smutna Pavla 69.00 ( 681) 9665 H35B VAM6601 Vandas Ludek 74.00

VBM VSK Mendelu Brno

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 686) 553285 H21B VBM8103 Mazal Zdenek 142.00

VCB TJ OB České Budějovice

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 687) 232975 HDR VCB0451 Teringlova Vendula 0.00 ( 688) 232980 HDR VCB0702 Teringl Vojtech 0.00 ( 689) 53730 H60B VCB4801 Rychtecky Josef 11.00 ( 690) 8044 H21B VCB6502 Teringl Radek 96.00

VIC OB Vizovice

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 960) 52761 H21C VIC8400 Jahn Petr 78.00

VLI Slavia Liberec orienteering

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 692) 7752 D21B VLI7750 Heczkova Bohdana 31.00 ( 798) 8298 H21B VLI7503 Pachner Pavel 58.00 ( 694) 426323 D14B VLI9853 Doubkova Petra 64.00 ( 695) 49951 D14B VLI9950 Poloprutska Lucie 96.00 ( 693) 49954 D16B VLI9750 Poloprutska Klara 131.00 ( 691) 51227 H45B VLI6205 Poloprutsky Tomas 148.00

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 699) 888641 D40B VPM6951 Stankova Marcela 6.00 ( 696) 2035165 D12C VPM0153 Stankova Marketa 48.00 ( 697) 2035169 D10C VPM0452 Stankova Radka 55.00 ( 700) 995796 H21B VPM7702 Vodrazka Ondrej 72.00 ( 702) 2042527 H21B VPM8807 Kamaryt Tomas 78.00 ( 701) 53252 D21B VPM7995 Vodrazkova Katerina 83.00 ( 703) 2042510 D16B VPM9752 Obytova Katerina 91.00 ( 704) 2042520 D14B VPM9852 Mikesova Adela 92.00 ( 698) 886260 H40B VPM6801 Stanek Rostislav 107.00

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 708) 8999 H60B VRL4901 Knobloch Jindrich 3.00 ( 715) 2025354 H14B VRL9802 Stary Ondra 3.00 ( 705) 436943 H12C VRL0004 Tryzna Matej 4.00 ( 709) 9261 H60B VRL5002 Farar Jaroslav 23.00 ( 713) 8952 D21B VRL8353 Knoblochova Kamila 29.00 ( 707) 8998 D60B VRL4851 Knoblochova Vera 31.00 ( 706) 8978 H75B VRL3601 Zemanek Bohumil 42.00 ( 714) 515421 D21B VRL9151 Kubatova Zuzana 43.00 ( 712) 981811 H21B VRL8001 Hanc Petr 46.00 ( 716) 425555 D14B VRL9951 Wankova Martina 46.00 ( 711) 2019219 H40B VRL6801 Tryzna Pavel 111.00 ( 710) 8954 D50B VRL5451 Nydrlova Eva 114.00

VSP USK Praha

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 720) 888639 HDR VSP0751 Baldrianova Eva 0.00 ( 725) 52282 H50B VSP6201 Nemecek Jan 5.00 ( 730) 9784 D21B VSP7850 Baldrianova Barbora 5.00 ( 729) 51750 H21B VSP7000 Boranek Petr 6.00 ( 721) 51743 H65B VSP4300 Dohnal Josef 9.00 ( 731) 232062 D21B VSP8050 Uhrova Zuzana 19.00 ( 799) 2032107 H10N VSP0406 Prusa Dominik 27.00 ( 717) 446363 H12C VSP0000 Semik Jakub 28.00 ( 723) 51645 D60B VSP5050 Dohnalova Dana 37.00 ( 718) 436445 H10C VSP0404 Gajda Martin 39.00 ( 719) 8277 H10C VSP0405 Baldrian Tomas 55.00 ( 728) 52284 H35B VSP6902 Aschermann Jan 80.00 ( 800) 553437 H35B VSP7310 Prusa Michal 86.00 ( 724) 51734 D50B VSP6151 Michalkova Jirina 94.00 ( 722) 51741 H45B VSP5001 Uher Petr 108.00 ( 726) 51620 H45B VSP6506 Hartman Ales 130.00 ( 727) 53572 H45B VSP6507 Semik Jan 136.00

XBM PELLŽS MTBO TEAM

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 732) 443090 H21C XBM7103 Janas Petr 46.00

ZBP OOB SK Zbraslav

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 733) 53586 H21C ZBP7102 Tousek Filip 84.00 ( 734) 53581 H21B ZBP7601 Dvorak Miroslav 84.00 ( 735) 53583 H21B ZBP7800 Prazak Jiri 122.00

ZHR TJ Zhoř

09.09.2012 ŽB-Č - Krátká tra - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 736) 52150 H21C ZHR7900 Slaby Jan 90.00