Kategorie D10C

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení    40 m,  7 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
362000 Chvatilova Johana PHK 0450 C 34 = 12:34:00 426377 Komarkova Jindra TJH 0451 C 39 = 12:39:00 51125 Vandasova Adela VAM 0251 C 44 = 12:44:00 2035733 Nadenickova Iva NEJ 0350 C 49 = 12:49:00 438606 Janeckova Josefina EKP 0351 C 54 = 12:54:00 ? Blažková Kateřina SJH 0252 C 59 = 12:59:00 129 Pittnerová Adéla RUZ 0250 C 64 = 13:04:00 232206 Ziebova Veronika NEJ 0450 C 69 = 13:09:00 330596 Kinštová Tereza SJH 0251 C 74 = 13:14:00 232205 Maresova Klara NEJ 0250 C 79 = 13:19:00 2035169 Stankova Radka VPM 0452 C 84 = 13:24:00 52608 Suková Hana PZR 0252 C 89 = 13:29:00 49632 Fantova Katerina EKP 0256 C 94 = 13:34:00 52239 Nešporová Marie TTR 0351 C 99 = 13:39:00 361932 Hankovcova Helena KAM 0350 C 104 = 13:44:00 232331 Jelínková Adéla RUZ 0251 C 109 = 13:49:00 52311 Starková Tereza CHT 0251 C 114 = 13:54:00 410782 Thynova Martina SHK 0350 C 119 = 13:59:00 ? Kristkova Magdalena ROZ 0350 C 124 = 14:04:00 ......................... VAK C 129 = 14:09:00 ......................... VAK C 134 = 14:14:00

Kategorie D10N

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m,  6 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
126 Sobotková Klára PZR 0351 C 1 = 12:01:00 428269 Simsova Pavla MFP 0551 C 5 = 12:05:00 436945 Kubičková Kristýna SJH 0452 C 9 = 12:09:00 8941 Bartosova Marie MLA 0451 C 13 = 12:13:00 442866 Veselá Aneta SJH 0352 C 17 = 12:17:00 ? Křístková Veronika ROZ C 21 = 12:21:00 neregistro 301356 Kubáková Nela SJH 0451 C 25 = 12:25:00 439103 Safarikova Lucie CST 0351 C 29 = 12:29:00 2025341 Kronikova Sylvie SHK 0450 C 33 = 12:33:00

Kategorie D12C

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení    50 m,  8 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
4776 Novotná Šárka JHB 0152 C 2 = 12:02:00 9471 Kosova Tereza SRK 0151 B 6 = 12:06:00 2042545 Safkova Sofie KAM 0153 B 10 = 12:10:00 425600 Sklibova Veronika SRK 0153 C 14 = 12:14:00 434808 Dolejsi Katerina STB 0199 B 18 = 12:18:00 52966 Foltýnová Eva SJI 0051 C 22 = 12:22:00 232189 Dedkova Teodora TAP 0051 B 26 = 12:26:00 52000 Nechanická Klára OSN 0050 B 30 = 12:30:00 361943 Koucka Barbora EKP 0050 C 34 = 12:34:00 2035165 Stankova Marketa VPM 0153 C 38 = 12:38:00 4285 Kochova Anna SJC 0153 B 42 = 12:42:00 2035737 Tokarova Regina NEJ 0151 C 46 = 12:46:00 434818 Skachova Magdalena KAM 0151 B 50 = 12:50:00 124 Kottová Natálie SJI C 54 = 12:54:00 neregistro 428243 Simsova Barbora MFP 0150 C 58 = 12:58:00 232230 Nadenickova Pavla NEJ 0150 C 62 = 13:02:00 410400 Ash Kristina OCB 0051 C 66 = 13:06:00 442882 Hojná Eliška SJH 0052 B 70 = 13:10:00 2017683 Kronikova Stepanka SHK 0150 C 74 = 13:14:00 232425 Aschermannova Karolina KAM 0051 B 78 = 13:18:00 428716 Klimesova Sarlota KRE 0051 B 82 = 13:22:00 206486 Zlesáková Adéla CHT 0151 C 86 = 13:26:00 ......................... VAK C 90 = 13:30:00

Kategorie D14B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení    80 m, 10 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
331147 Hrabankova Zuzana PGP 9950 B 0 = 12:00:00 439123 Nechutová Aneta PZR 9951 B 3 = 12:03:00 53193 Švíková Klára SJI 9855 C 6 = 12:06:00 425559 Brozova Zuzana LPU 0053 B 9 = 12:09:00 426323 Doubkova Petra VLI 9853 B 12 = 12:12:00 9196 Vetrickova Andrea SHK 9951 B 15 = 12:15:00 232329 Čechová Tereza SJI 9852 A 18 = 12:18:00 303919 Kubecova Katerina STB 9999 B 21 = 12:21:00 515491 Albrechtova Iveta KAM 9950 B 24 = 12:24:00 336765 Vacková Anna SJI 9854 B 27 = 12:27:00 4357 Janouskova Lucie BOR 9954 B 30 = 12:30:00 232229 Maresova Alexandra NEJ 9950 B 33 = 12:33:00 1398982 Procházková Pavla TTR 9952 C 36 = 12:36:00 4367 Stanova Karolina BOR 9853 A 39 = 12:39:00 4297 Zlamalova Nikola SJC 9951 B 42 = 12:42:00 4362 Kohoutova Barbora BOR 9850 A 45 = 12:45:00 232494 Zejdlikova Karolina LTP 9950 C 48 = 12:48:00 232726 Hudska Ludmila TUR 9851 A 51 = 12:51:00 232613 Hanakova Lenka KRL 9951 B 54 = 12:54:00 253374 Kalenska Dominika STH 9958 B 57 = 12:57:00 331328 Hojná Dominika SJH 9852 A 60 = 13:00:00 246820 Srenkelova Ilona LPU 9955 B 63 = 13:03:00 897346 Kolarova Johana SLA 9950 B 66 = 13:06:00 9569 Chaloupkova Veronika CHC 9852 A 69 = 13:09:00 2042520 Mikesova Adela VPM 9852 B 72 = 13:12:00 442864 Polakova Katerina TAP 9854 B 75 = 13:15:00 416340 Zurynkova Michaela EKP 9850 C 78 = 13:18:00 438638 Voltrova Alena ROZ 9951 B 81 = 13:21:00 428286 Bejckova Katerina DKL 9850 C 84 = 13:24:00 224883 Kubickova Jana PHK 9999 B 87 = 13:27:00 336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 B 90 = 13:30:00 330520 Jezdinska Natalie STH 9954 B 93 = 13:33:00 2032191 Thynova Nikola SHK 0051 B 96 = 13:36:00 9026 Kopecka Anna LPU 9958 B 99 = 13:39:00 4368 Novakova Lucie BOR 9854 B 102 = 13:42:00 411616 Sokolarova Sarka TUV 9951 B 105 = 13:45:00 232895 Cihakova Barbora KNC 9950 B 108 = 13:48:00 224878 Chaloupska Barbora PHK 9951 B 111 = 13:51:00 49951 Poloprutska Lucie VLI 9950 B 114 = 13:54:00 425544 Semradova Jana CHC 9951 B 117 = 13:57:00 425555 Wankova Martina VRL 9951 B 120 = 14:00:00 420443 Dundáčková Julie SJH 9853 B 123 = 14:03:00 9997 Urbanova Marketa STH 9953 B 126 = 14:06:00 2027245 Filipova Tereza SRK 0050 B 129 = 14:09:00 232960 Biersakova Dagmar KRL 0051 B 132 = 14:12:00 897364 Peterova Jana DOB 0051 B 135 = 14:15:00 ......................... VAK C 138 = 14:18:00 ......................... VAK C 141 = 14:21:00 ......................... VAK C 144 = 14:24:00 ......................... VAK C 147 = 14:27:00 ......................... VAK C 150 = 14:30:00 ......................... VAK C 153 = 14:33:00

Kategorie D16B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení    90 m, 11 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442851 Simunkova Gabriela TAP 9755 B 2 = 12:02:00 232050 Hrabankova Klara PGP 9654 B 7 = 12:07:00 981804 Vališová Martina OSN 9696 B 12 = 12:12:00 0.38690 49954 Poloprutska Klara VLI 9750 B 17 = 12:17:00 0.02940 420436 Cervena Adela SHK 9755 B 22 = 12:22:00 0.02060 336785 Veljacikova Hana SCP 9750 B 27 = 12:27:00 331166 Langrova Anna SHK 9753 B 32 = 12:32:00 411561 Smutna Katerina TUV 9653 B 37 = 12:37:00 0.04870 331783 Peňázová Veronika SJH 9752 B 42 = 12:42:00 8435 Kamenikova Andrea BOR 9751 B 47 = 12:47:00 438639 Voltrova Hana ROZ 9752 B 52 = 12:52:00 410772 Tauchmanova Karolina STH 9651 B 57 = 12:57:00 224885 Sadkova Lucie PHK 9654 B 62 = 13:02:00 2035163 Lavickova Michaela KRL 9655 B 67 = 13:07:00 301107 Zemankova Tereza SRK 9752 B 72 = 13:12:00 0.04090 2042510 Obytova Katerina VPM 9752 B 77 = 13:17:00 331270 Kubinova Veronika SKV 9752 A 82 = 13:22:00 231929 Kohlova Monika TUR 9756 B 87 = 13:27:00 0.04000 207804 Kavalirova Julie PHK 9753 B 92 = 13:32:00 301430 Zandova Marcela SKV 9653 B 97 = 13:37:00 515046 Kucerova Barbora LBE 9650 B 102 = 13:42:00 ......................... VAK C 107 = 13:47:00 ......................... VAK C 112 = 13:52:00 ......................... VAK C 117 = 13:57:00

Kategorie D18B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  5.50 km, převýšení   110 m, 12 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7759 Charouskova Lucie DOK 9450 B 1 = 12:01:00 0.03280 331098 Kubinova Romana SKV 9452 A 7 = 12:07:00 0.20370 411609 Smutna Anezka TUV 9455 B 13 = 12:13:00 0.06810 410734 Hoidekrova Lucie LLI 9552 B 19 = 12:19:00 9933 Smejcova Anna SJC 9552 B 25 = 12:25:00 0.04680 410728 Korberova Andrea TUR 9455 A 31 = 12:31:00 0.03610 ......................... VAK C 37 = 12:37:00

Kategorie D20B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení   120 m, 11 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416278 Duchackova Katerina STH 9356 C 62 = 13:02:00 0.27900 411767 Posseltova Tereza TJN 9252 B 67 = 13:07:00 0.47550 2042544 Nestereva Natallia MKP 9250 C 72 = 13:12:00 0.01310 416846 Krpatova Klara TJN 9353 B 77 = 13:17:00 0.55040 51161 Zayats Inna LPM 9353 B 82 = 13:22:00 0.42610 2025359 Sebkova Jana SCP 9250 C 87 = 13:27:00 ......................... VAK C 92 = 13:32:00

Kategorie D21B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  7.60 km, převýšení   150 m, 19 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49815 Dlouha Marie DKP 8756 R 1 = 12:01:00 0.82520 53276 Stepankova Katerina TBM 7654 C 4 = 12:04:00 0.71660 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 7 = 12:07:00 0.42800 51619 Hulcova Pavla KSH 7753 C 10 = 12:10:00 0.73060 8537 Holubarova Sarka DKP 8255 C 13 = 12:13:00 0.00370 9697 Tauchmanova Ivana NPA 7852 C 16 = 12:16:00 0.61050 8008 Fucikova Hana VBM 7751 C 19 = 12:19:00 0.63170 7752 Heczkova Bohdana VLI 7750 E 22 = 12:22:00 0.76680 232877 Šmídová Kateřina CHT 8451 C 25 = 12:25:00 0.17690 51759 Karbanova Vendula DKP 8350 C 28 = 12:28:00 0.19400 51659 Jezkova Klara MKP 8450 C 31 = 12:31:00 0.13440 51856 Puchernová Zuzana TAP 8453 C 34 = 12:34:00 0.25460 515490 Albrechtova Eva KAM 7850 C 37 = 12:37:00 0.29820 416010 Zamazalova Katerina TAP 9053 C 40 = 12:40:00 0.63980 9825 Ďupalová Dominika PHK 8555 C 43 = 12:43:00 neregistro 515409 Kalinova Marketa EKP 8259 C 46 = 12:46:00 0.26470 53598 Svobodova Jitka DCE 7450 C 49 = 12:49:00 0.68270 4537 Šmídová Stanislava CHT 8751 C 52 = 12:52:00 0.34180 887906 Kaskova Katerina CHA 7850 R 55 = 12:55:00 0.79230 232132 Hermannova Anna TAP 9251 B 58 = 12:58:00 0.55300 995813 Kazdova Lenka SJC 8484 C 61 = 13:01:00 0.77430 52315 Kopáčková Iva CHT 8851 C 64 = 13:04:00 0.43460 7248 Peterova Vera DOB 8751 C 67 = 13:07:00 0.68000 9408 Kunartova Lenka PHK 7852 C 70 = 13:10:00 0.45720 553438 Píšová Lucie SJH 8151 C 73 = 13:13:00 0.41660 52675 Vlazna Lucie BOR 8753 C 76 = 13:16:00 0.59570 515421 Kubatova Zuzana VRL 9151 R 79 = 13:19:00 0.79010 896973 Mrstikova Kveta LPU 8753 C 82 = 13:22:00 0.69900 224884 Strakova Andrea KAM 9152 R 85 = 13:25:00 0.71350 888854 Gabrovska Lucie TAP 8854 C 88 = 13:28:00 0.74790 515134 Lucanova Marta LPU 7957 E 91 = 13:31:00 0.52870 7247 Peterova Alena DOB 8953 C 94 = 13:34:00 0.72870 9699 Pisova Monika NPA 8151 C 97 = 13:37:00 0.60320 515496 Zurynkova Jana EKP 7053 C 100 = 13:40:00 0.63580 9711 Smidrkalova Monika NPA 9051 C 103 = 13:43:00 0.62900 889272 Sviglerova Pavla LPU 7658 C 106 = 13:46:00 0.53310 8952 Knoblochova Kamila VRL 8353 C 109 = 13:49:00 0.53920 49987 Bernaskova Petra STB 8297 C 112 = 13:52:00 0.67070 51658 Jezkova Dominika PGP 9053 C 115 = 13:55:00 0.40190 886283 Neradova Alena LIT 8551 C 118 = 13:58:00 0.78860 9364 Dusatkova Lenka PHK 8557 C 121 = 14:01:00 0.61470 51608 Kristkova Hana ROZ 7450 C 124 = 14:04:00 0.16370 232062 Uhrova Zuzana VSP 8050 C 127 = 14:07:00 0.37320 1602628 Folbrechtova Sarka BOR 9051 R 130 = 14:10:00 0.80610 51594 Janeckova Dagmar EKP 6550 C 133 = 14:13:00 0.58660 9674 Smutna Pavla VAM 8651 C 136 = 14:16:00 0.72710 53252 Vodrazkova Katerina VPM 7995 C 139 = 14:19:00 0.71380 49617 Flasarova Kristyna PGP 9054 C 142 = 14:22:00 0.30180 515504 Korecká Lenka CHT 8053 C 145 = 14:25:00 0.51810 9784 Baldrianova Barbora VSP 7850 R 148 = 14:28:00 0.83220 51676 Tichovska Hana PGP 6652 C 151 = 14:31:00 0.78440 52230 Dvořáčková Jana TTR 7852 C 154 = 14:34:00 0.54070

Kategorie D21C

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  6.40 km, převýšení   100 m, 13 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8441 Kamenikova Katerina BOR 7758 C 2 = 12:02:00 0.22990 232167 Jelinkova Zora PGP 8851 C 8 = 12:08:00 0.31650 53615 Králová Iveta JHB 8952 C 14 = 12:14:00 0.53250 887950 Skripnikova Katerina FSP 8051 C 20 = 12:20:00 0.29450 8494 Doskarova Tereza BOR 9150 C 26 = 12:26:00 0.66470 51979 Nováková Eva OSN 7960 C 32 = 12:32:00 0.15520 2011822 Dosbabová Magda TTR 8152 C 38 = 12:38:00 53640 Hejtmankova Katerina TAP 8462 C 44 = 12:44:00 0.41500 ......................... VAK C 50 = 12:50:00 8481 Sakrova Michaela BOR 8850 C 56 = 12:56:00 0.17330 995845 Komarkova Lenka TJH 7651 C 62 = 13:02:00 0.34580 51982 Matrasová Vendula CHT 8251 C 68 = 13:08:00 0.52720 52166 Koppova Ingrid SLP 7960 C 74 = 13:14:00 0.52850 51780 Polednová Hana RUZ 8051 C 80 = 13:20:00 0.21170 53614 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 86 = 13:26:00 0.14600 434803 Skachova Petra SLP 7051 C 92 = 13:32:00 0.54870 51473 Sedlackova Oldriska BOR 8752 C 98 = 13:38:00 0.41260 8889 Vikova Vendula STH 8951 C 104 = 13:44:00 0.02900 410377 Chaloupkova Marie SLP 8151 C 110 = 13:50:00 0.09290 ......................... VAK C 116 = 13:56:00 ......................... VAK C 122 = 14:02:00 ......................... VAK C 128 = 14:08:00 ......................... VAK C 134 = 14:14:00 ......................... VAK C 140 = 14:20:00 ......................... VAK C 146 = 14:26:00 ......................... VAK C 152 = 14:32:00

Kategorie D21D

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení    90 m, 11 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9363 Josífová Veronika C 32 = 12:32:00 neregistro 2017679 Pittnerová Lenka RUZ 7150 C 37 = 12:37:00 0.02440 410374 Suková Renata PZR 7352 C 42 = 12:42:00 0.02010 443107 Maděryčova Katerina SJH C 47 = 12:47:00 neregistro 2045245 Simkova Marketa PVP 7751 C 52 = 12:52:00 0.20180 232359 Zemanova Alena KTA 6351 C 57 = 12:57:00 0.05440 ......................... VAK C 62 = 13:02:00 49887 Hejnáková Adéla RUZ 8650 C 67 = 13:07:00 0.00800 899173 Jelínková Hana C 72 = 13:12:00 neregistro 416080 Krejsová Martina CHT 8152 C 77 = 13:17:00 0.02940 232351 Zemanova Lenka KTA 8851 C 82 = 13:22:00 0.10070 53452 Řezníčková Hana CHT 6052 C 87 = 13:27:00 neregistro ......................... VAK C 92 = 13:32:00 ......................... VAK C 97 = 13:37:00 ......................... VAK C 102 = 13:42:00

Kategorie D35B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  6.20 km, převýšení   100 m, 15 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336724 Ruzickova Kamila PHK 7153 C 3 = 12:03:00 406955 Hankovcova Lenka KAM 7053 C 8 = 12:08:00 9679 Vandasova Marketa VAM 7250 C 13 = 12:13:00 0.33460 9494 Kopecka Marcela PHK 6852 C 18 = 12:18:00 51713 Simsova Jana MFP 7651 C 23 = 12:23:00 0.64450 9310 Cermakova Renata LPU 6553 C 28 = 12:28:00 0.26130 9430 Chvatilova Pavlina PHK 7450 C 33 = 12:33:00 9501 Filipova Ivana SRK 7373 C 38 = 12:38:00 51638 Pokorna Magdalena PGP 7562 C 43 = 12:43:00 0.05430 211303 Skorpilova Jana SJC 7451 C 48 = 12:48:00 5177 Pachnerova Dominika CHA 7750 C 53 = 12:53:00 0.65030 9176 Kronikova Jana SHK 7350 C 58 = 12:58:00 51411 Dulovcova Marie KRE 7051 C 63 = 13:03:00 0.01780 410777 Kalenska Katerina STH 7351 C 68 = 13:08:00 0.02660 9503 Sklibova Jana SRK 7651 C 73 = 13:13:00 0.03540 53539 Svejcarova Daniela PBM 7375 C 78 = 13:18:00 301616 Bejckova Jana DKL 7150 C 83 = 13:23:00 51975 Nechanická Daniela OSN 7557 C 88 = 13:28:00 52273 Skvorova Zuzana KAM 7350 C 93 = 13:33:00 9431 Samkova Renata PHK 7456 C 98 = 13:38:00 0.61950 ......................... VAK C 103 = 13:43:00

Kategorie D35C

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení   110 m, 14 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
443104 Hojná Tereza SJH 6951 C 83 = 13:23:00 51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 88 = 13:28:00 51511 Nechutová Alena PZR 6969 C 93 = 13:33:00 339558 Žandová Hana CTB 7052 C 98 = 13:38:00 0.03990 206351 Kubecova Jana STB 7399 C 103 = 13:43:00 53255 Sevcikova Pavla TBM 7355 C 108 = 13:48:00 232207 Maresova Marcela NEJ 7450 C 113 = 13:53:00 331321 Kubičková Martina SJH 7752 C 118 = 13:58:00 0.00830 52154 Zlesáková Stanislava CHT 7352 C 123 = 14:03:00 0.12330 4674 Melounová Miroslava JHB 6851 C 128 = 14:08:00 0.07290 53603 Janíčková Jitka OSN 7356 C 133 = 14:13:00 0.01510 9656 Demlova Jitka LPU 6955 C 138 = 14:18:00 0.02980 224894 Hrdlickova Ludmila SLA 6950 C 143 = 14:23:00 331208 Bukova Jana ROU 7150 C 148 = 14:28:00 2049512 Mrskocova Dana LPU 7356 C 153 = 14:33:00

Kategorie D40B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení   110 m, 14 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53167 Švecová Iva CHT 7151 C 3 = 12:03:00 0.52280 51969 Kamenická Lenka OSN 6955 C 8 = 12:08:00 0.04590 9316 Knapova Iva LPU 6052 C 13 = 12:13:00 0.43080 51494 Bartosova Jana MLA 7051 C 18 = 12:18:00 0.10820 51387 Cihakova Lenka KNC 6750 C 23 = 12:23:00 51278 Safkova Petra KAM 6650 C 28 = 12:28:00 4744 Zlamalova Zdena SJC 7253 C 33 = 12:33:00 0.04360 425571 Bendakova Jitka LTU 6951 C 38 = 12:38:00 109 Benešová Iva SJH 7051 C 43 = 12:43:00 888641 Stankova Marcela VPM 6951 C 48 = 12:48:00 52114 Tloustova Eva SCP 6950 C 53 = 12:53:00 0.26860 410727 Forstova Lenka MFP 6850 C 58 = 12:58:00 0.04510 2011857 Svadlenova Ivana CHC 7151 C 63 = 13:03:00 52265 Komersova Jana KNC 6550 C 68 = 13:08:00

Kategorie D45B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  5.20 km, převýšení    90 m, 12 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
425573 Julinkova Dana LPU 6555 C 4 = 12:04:00 8949 Hejnalova Hana PHK 6151 C 9 = 12:09:00 331257 Perinkova Irena BBM 6550 C 14 = 12:14:00 0.00960 9389 Kubickova Marcela PHK 6251 C 19 = 12:19:00 331089 Kubinova Jana SKV 6751 C 24 = 12:24:00 53261 Kucharova Ada TBM 5855 C 29 = 12:29:00 0.24700 53525 Cervinkova Jitka OKP 6451 C 34 = 12:34:00 52145 Wurzelová Dana OSN 6654 C 39 = 12:39:00 232387 Kabrtova Iva PEN 6350 C 44 = 12:44:00 236486 Zandova Marie SKV 6551 C 49 = 12:49:00 51583 Fantova Libuse EKP 5650 C 54 = 12:54:00 52909 Abelova Ivana STB 6798 C 59 = 12:59:00 232361 Hasalova Jana NEJ 6750 C 64 = 13:04:00 405972 Petrzelova Alena LTU 6351 C 69 = 13:09:00 51604 Sediva Miroslava EKP 5750 C 74 = 13:14:00 0.03940 2017662 Hindrakova Martina LTU 6451 C 79 = 13:19:00 416118 Landovska Ivana PGP 6251 C 84 = 13:24:00 2017663 Thynova Ivana SHK 6651 C 89 = 13:29:00 336735 Veljacikova Marketa SCP 6451 C 94 = 13:34:00 232174 Bochenkova Jana EKP 6150 C 99 = 13:39:00 8175 Cechlovska Jana CHA 6250 C 104 = 13:44:00 0.02430 9678 Veverkova Yveta VAM 6452 C 109 = 13:49:00 49806 Klaskova Katerina DKP 6750 C 114 = 13:54:00 889283 Sebkova Helena SCP 6750 C 119 = 13:59:00 438611 Kosova Michaela SRK 6752 C 124 = 14:04:00 51413 Kovarickova Darja KRE 6352 C 129 = 14:09:00 ......................... VAK C 134 = 14:14:00 ......................... VAK C 139 = 14:19:00 ......................... VAK C 144 = 14:24:00

Kategorie D45C

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení    90 m, 12 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2023954 Vlková Radka JHB 6554 C 97 = 13:37:00 52237 Syslová Iva TTR 6151 C 102 = 13:42:00 53288 Lukasova Lenka TBM 6653 C 107 = 13:47:00 ......................... VAK C 112 = 13:52:00 ......................... VAK C 117 = 13:57:00

Kategorie D50B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení    90 m, 12 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9429 Panchartkova Jitka PHK 5951 C 2 = 12:02:00 502090 Samalova Hana PGP 6150 C 7 = 12:07:00 446418 Kavkova Dana SCP 6150 C 12 = 12:12:00 0.13200 51398 Sladkova Eva TEH 5751 C 17 = 12:17:00 886256 Novakova Pavla DOK 5950 C 22 = 12:22:00 232184 Hrabankova Ilona PGP 6250 C 27 = 12:27:00 888601 Vichova Ladislava LPU 5851 C 32 = 12:32:00 0.13130 438643 Voltrova Svatava ROZ 6150 C 37 = 12:37:00 51897 Jansová Alena CHT 5852 C 42 = 12:42:00 52259 Havlickova Jindra KNC 6150 C 47 = 12:47:00 7868 Mrazova Pavla DCE 5550 C 52 = 12:52:00 9118 Blahova Luba SHK 5852 C 57 = 12:57:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 62 = 13:02:00 0.54080 8954 Nydrlova Eva VRL 5451 C 67 = 13:07:00 51734 Michalkova Jirina VSP 6151 C 72 = 13:12:00 9401 Behounova Jirina PHK 5651 C 77 = 13:17:00 ......................... VAK C 82 = 13:22:00 51862 Zelena Marketa PGP 5850 C 87 = 13:27:00 0.35490

Kategorie D55B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení    80 m, 11 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53725 Hejzlarova Vladimira VCB 5651 C 32 = 12:32:00 49615 Marie Flasarova KCK 5756 C 37 = 12:37:00 0.04210 53641 Hejtmankova Alena TAP 5452 C 42 = 12:42:00 8170 Luskova Olga CHA 5650 C 47 = 12:47:00 52095 Dolezalova Vlasta PGP 5550 C 52 = 12:52:00 7870 Štrossová Jiřinka DCE 5650 C 57 = 12:57:00 9290 Novotna Jirina LPU 5654 C 62 = 13:02:00 9690 Novakova Jana NPA 5552 C 67 = 13:07:00 7742 Matouskova Marie LJN 5550 C 72 = 13:12:00 7884 Opavova Stanislava MLA 5451 C 77 = 13:17:00 9068 Zlesakova Vlasta JIL 5362 C 82 = 13:22:00 52760 Jahnova Helena SCP 5550 C 87 = 13:27:00 ......................... VAK C 92 = 13:32:00 ......................... VAK C 97 = 13:37:00

Kategorie D55C

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení    80 m, 10 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232900 Podhorská Věra FJI 5252 C 103 = 13:43:00 410192 Cigosova Anna TBM 5253 C 108 = 13:48:00 49821 Křížová Zdenka PZR 5051 C 113 = 13:53:00 51922 Jelínková Jana RUZ 5552 C 118 = 13:58:00 52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 123 = 14:03:00 52092 Henkova Svatava RBK 5454 C 128 = 14:08:00 53246 Slamova Hana TBM 4951 C 133 = 14:13:00

Kategorie D60B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení    80 m, 10 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8998 Knoblochova Vera VRL 4851 C 63 = 13:03:00 8110 Neradova Alena LIT 5051 C 68 = 13:08:00 0.06740 53597 Paulova Mirka DCE 5250 C 73 = 13:13:00 51645 Dohnalova Dana VSP 5050 C 78 = 13:18:00 303959 Tvrdkova Eva LBE 5150 C 83 = 13:23:00 51799 Stehnova Hana DKP 5150 C 88 = 13:28:00 ......................... VAK C 93 = 13:33:00

Kategorie D65B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    80 m, 11 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8542 Langrova Marie BOR 3750 C 1 = 12:01:00 405955 Kutackova Stanislava LTU 4751 C 6 = 12:06:00 51698 Hankovska Jana PGP 4050 C 11 = 12:11:00 7999 Mateju Ladislava UVP 4750 C 16 = 12:16:00 51432 Bouckova Ludmila OCB 4351 C 21 = 12:21:00 8152 Kaskova Eva CHA 4650 C 26 = 12:26:00 0.00090 8549 Krtenska Leontina BOR 4650 C 31 = 12:31:00 9247 Kubikova Kveta LPU 4752 C 36 = 12:36:00 0.03600 51612 Zmekova Mila SLP 4451 C 41 = 12:41:00 ......................... VAK C 46 = 12:46:00

Kategorie H10C

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení    50 m,  8 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
301169 Bolehovsky Michal EKP 0200 C 3 = 12:03:00 416020 Lukas Martin TBM 0222 C 7 = 12:07:00 425596 Skvor Adam KAM 0202 C 11 = 12:11:00 443062 Hojný Jáchym SJH 0301 C 15 = 12:15:00 4360 Janousek Slavek BOR 0400 C 19 = 12:19:00 232363 Tokar Radim NEJ 0300 C 23 = 12:23:00 8277 Baldrian Tomas VSP 0405 C 27 = 12:27:00 436446 Hankovec Hugo KAM 0201 C 31 = 12:31:00 436440 Pobuda Vojtěch SJH 0302 C 35 = 12:35:00 51366 Skacha Vit SLP 0301 C 39 = 12:39:00 336711 Hybeš Michal CHT 0401 C 43 = 12:43:00 436432 Pelc Matyas CST 0401 C 47 = 12:47:00 897393 Kolar Matyas SLA 0300 C 51 = 12:51:00 218785 Simsa Martin MFP 0300 B 55 = 12:55:00 436445 Gajda Martin VSP 0404 C 59 = 12:59:00 2032132 Bradac David LLI 0203 C 63 = 13:03:00 995899 Albrecht Adam KAM 0203 C 67 = 13:07:00 4538 Palát Bohuslav TTR 0201 C 71 = 13:11:00 ......................... VAK C 75 = 13:15:00 ......................... VAK C 79 = 13:19:00 ......................... VAK C 83 = 13:23:00

Kategorie H10N

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m,  6 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49814 Novotný Marek JHB 0301 C 41 = 12:41:00 neregistro 141 Orany Vojtěch SJI 0401 C 45 = 12:45:00 51201 Peterka Jakub LLI 0404 C 49 = 12:49:00 51330 Pelc Tadeas CST 0601 C 53 = 12:53:00 330592 Kinšt Jan SJH 0402 C 57 = 12:57:00 336764 Kašpárek Vít SJI 0402 C 61 = 13:01:00 2032107 Prusa Dominik VSP 0406 C 65 = 13:05:00 331784 Vaněček Tomáš SJH 0404 C 69 = 13:09:00 ? Burkoň Vojtěch CHT 0001 C 73 = 13:13:00 51770 Venhoda Matěj SJI 0301 C 77 = 13:17:00 420435 Dundáček Karel SJH 0401 C 81 = 13:21:00 301375 Bolehovsky Daniel EKP 0508 C 85 = 13:25:00 442852 Eder Jonáš SJH 0204 C 89 = 13:29:00 887619 Visna Johan DKP C 93 = 13:33:00 neregistro

Kategorie H12C

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení    80 m, 10 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51730 Gajda Jan KAM 0105 B 60 = 13:00:00 436434 Koudelka Tomáš SJH 0003 C 65 = 13:05:00 436943 Tryzna Matej VRL 0004 C 70 = 13:10:00 51203 Melichar Petr LLI 0001 B 75 = 13:15:00 2011852 Svadlena Michal CHC 0101 B 80 = 13:20:00 410789 Samek Tomas PHK 0001 C 85 = 13:25:00 888609 Bartos Vaclav MLA 0101 C 90 = 13:30:00 436433 Nechanický Jan OSN 0200 C 95 = 13:35:00 2032105 Bradac Jakub LLI 0002 C 100 = 13:40:00 232029 Mareček Šimon CHT 0202 C 105 = 13:45:00 442888 Veselý Vojtěch SJH 0001 B 110 = 13:50:00 2019241 Kašpárek Ladislav SJI 0102 C 115 = 13:55:00 446363 Semik Jakub VSP 0000 C 120 = 14:00:00 336770 Čech Petr SJI 0001 B 125 = 14:05:00 ......................... VAK C 130 = 14:10:00 416215 Nešpor Jan TTR 0101 C 135 = 14:15:00 2025204 Bušík David KTA 0002 C 140 = 14:20:00 neregistro 411758 Bořil Šimon PZR 0101 C 145 = 14:25:00 ......................... VAK C 150 = 14:30:00 331357 Nosek Jakub SJH 0002 C 155 = 14:35:00 ......................... VAK C 160 = 14:40:00

Kategorie H14B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení    90 m, 11 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
886251 Rico David DKP C 0 = 12:00:00 neregistro 981828 Skvor Ota KAM 9900 A 4 = 12:04:00 2045309 Šenkýř Matěj SJI 9902 C 8 = 12:08:00 52893 Svatos Jan ODV 9803 B 12 = 12:12:00 52969 Kafka Matěj SJI 9903 B 16 = 12:16:00 428285 Novak Ales ODV 9805 B 20 = 12:20:00 51138 Čermák Jiří CTB 9903 C 24 = 12:24:00 neregistro 888634 Kostejn Vit DOK 9800 B 28 = 12:28:00 0.05150 2035744 Chvatil Simon PHK 9908 B 32 = 12:32:00 2025366 Krivda Tomas CHC 9901 B 36 = 12:36:00 207856 Jira Tomas ROZ 9800 B 40 = 12:40:00 336772 Kubák Martin SJH 9902 C 44 = 12:44:00 897357 Semerad Antonin DKP 9801 A 48 = 12:48:00 9830 Kavalir Jachym PHK 9901 B 52 = 12:52:00 2674 Thor Tomas TUV 9903 B 56 = 12:56:00 232395 Aschermann Daniel KAM 9801 B 60 = 13:00:00 980343 Visna Matej DKP 9904 B 64 = 13:04:00 51495 Bartos Vojtech MLA 9802 C 68 = 13:08:00 361923 Hausenblas Simon KAM 9803 B 72 = 13:12:00 232215 Zieba Jakub NEJ 9800 C 76 = 13:16:00 53175 Švec Petr CHT 9901 B 80 = 13:20:00 9660 Fencl Jonas LPU 9902 B 84 = 13:24:00 4378 Birnbaum Adam BOR 9802 B 88 = 13:28:00 2017682 Locker Tomas SRK 9802 B 92 = 13:32:00 2025354 Stary Ondra VRL 9802 B 96 = 13:36:00 53168 Hybeš David CHT 9903 C 100 = 13:40:00 ? Santrucek Vit KAM 9901 B 104 = 13:44:00 4370 Mares Vit BOR 0000 B 108 = 13:48:00 49896 Najman Matous DKP 9800 B 112 = 13:52:00 888614 Borovicka Tomas FSP 9801 B 116 = 13:56:00 301413 Hasal Martin NEJ 9801 C 120 = 14:00:00 682083 Matejka Lukas LTP 9802 B 124 = 14:04:00 0.04760 416343 Skliba Michal SRK 9900 B 128 = 14:08:00 52904 Ludvik Matyas STB 9801 B 132 = 14:12:00 51207 Melichar Vojtěch LLI 9802 B 136 = 14:16:00 0.09410 219260 Foltýn Tomáš SJI 9801 C 140 = 14:20:00 51472 Vandas Daniel SRK 9805 B 144 = 14:24:00 889292 Sebek Petr DKP 9903 B 148 = 14:28:00 331229 Gebrt Jan SHK 9801 B 152 = 14:32:00 4372 Pavlovec Dan BOR 0001 B 156 = 14:36:00 4742 Dolezal Vit SJC 9802 B 160 = 14:40:00 4359 Ullrich Jakub BOR 9900 B 164 = 14:44:00 361919 Ondrejcek Jiri ODV 9800 B 168 = 14:48:00 425561 Bendak Jan LTU 9801 B 172 = 14:52:00 53199 Švec Martin CHT 9902 B 176 = 14:56:00 53200 Žanda Jan CTB 9901 C 180 = 15:00:00 331503 Buk Petr ROU 0001 B 184 = 15:04:00 232608 Zak Jan LPU 9802 B 188 = 15:08:00 ......................... VAK C 192 = 15:12:00 ......................... VAK C 196 = 15:16:00 ......................... VAK C 200 = 15:20:00

Kategorie H16B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  6.80 km, převýšení   150 m, 12 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
438629 Vyskocil Stepan VAM 9701 B 61 = 13:01:00 0.05330 331705 Semrad Ladislav CHC 9701 B 66 = 13:06:00 0.04730 331797 Perinka Simon BBM 9700 C 71 = 13:11:00 0.01350 336768 Zacha Jiříá SJI 9703 B 76 = 13:16:00 331087 Brazdil Petr ODV 9700 B 81 = 13:21:00 425577 Kanta Martin LPU 9705 A 86 = 13:26:00 7768 Boskovsky Vojtech DOK 9601 A 91 = 13:31:00 0.14070 361959 Landovsky Jakub PGP 9601 B 96 = 13:36:00 0.03480 232891 Nechuta David PZR 9701 B 101 = 13:41:00 301505 Frank Jiri MAS 9600 B 106 = 13:46:00 51846 Vlasek Jakub TAP 9702 B 111 = 13:51:00 51409 Ash Adam OCB 9701 B 116 = 13:56:00 416289 Taclik Milan LTU 9601 B 121 = 14:01:00 420426 Trejbal Vaclav SHK 9604 B 126 = 14:06:00 2032158 Koucky Martin EKP 9700 C 131 = 14:11:00 53537 Buk Michal ROU 9601 B 136 = 14:16:00 0.03050 ......................... VAK C 141 = 14:21:00 ......................... VAK C 146 = 14:26:00 ......................... VAK C 151 = 14:31:00

Kategorie H18B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  8.20 km, převýšení   170 m, 17 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
339560 Ruzicka Karel PHK 9502 B 30 = 12:30:00 0.05500 416348 Boucek Jakub OCB 9501 B 35 = 12:35:00 995812 Vesely Jakub LBE 9500 B 40 = 12:40:00 0.50960 410774 Kucera Tomas STH 9402 B 45 = 12:45:00 0.01230 515144 Rada Jakub DKP 9401 B 50 = 12:50:00 0.06500 53141 Hledík Jakub CHT 9501 B 55 = 12:55:00 682090 Koumar František SJI 9501 B 60 = 13:00:00 ? Basler Ondrej DKP 9400 B 65 = 13:05:00 331157 Uhlir Marek LBE 9400 B 70 = 13:10:00 0.05380 301383 Kamenicky Ondrej PHK 9401 A 75 = 13:15:00 330671 Nejman Stanislav CHA 9500 B 80 = 13:20:00 0.05640 232426 Cermak Matyas KAM 9501 B 85 = 13:25:00 51475 Slajs Daniel KRL 9403 B 90 = 13:30:00 9560 Shanel Jan CHC 9402 B 95 = 13:35:00 0.06090 9041 Kucera Stepan STH 9401 A 100 = 13:40:00 0.06440 9983 Smejc Jakub SJC 9401 B 105 = 13:45:00 0.04080 ......................... VAK C 110 = 13:50:00 ......................... VAK C 115 = 13:55:00 ......................... VAK C 120 = 14:00:00

Kategorie H20B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  9.70 km, převýšení   190 m, 19 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53137 Žanda Matěj CTB 9201 C 90 = 13:30:00 0.08890 207839 Vistejn Jiri KRL 9305 B 95 = 13:35:00 0.56200 9876 Klaska Pavel DKP 9301 B 100 = 13:40:00 0.55860 1993526 Prucha Pavel BOR 9304 B 105 = 13:45:00 0.28410 8200 Cechlovsky Jan CHA 9300 B 110 = 13:50:00 0.41360 207825 Pova Ondrej KRL 9304 A 115 = 13:55:00 0.60090 8456 Lomic Simon BOR 9303 B 120 = 14:00:00 0.29280 9575 Hanus Pavel CHC 9302 B 125 = 14:05:00 0.40750 ......................... VAK C 130 = 14:10:00

Kategorie H21B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati 13.30 km, převýšení   220 m, 28 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
416025 Tomes Jaroslav DKP 8109 C 0 = 12:00:00 0.71130 995796 Vodrazka Ondrej VPM 7702 C 2 = 12:02:00 0.79310 428715 Klimes Petr KRE 7701 C 4 = 12:04:00 0.65860 52105 Sysel Ondrej PGP 8302 C 6 = 12:06:00 0.77360 515192 Novotny Jiri TZL 8001 C 8 = 12:08:00 0.54140 515113 Prochazka Pavel PGP 9002 E 10 = 12:10:00 0.89440 888645 Kovar Miroslav SCP 8103 R 12 = 12:12:00 0.86240 515502 Fiala Martin TTR 8801 C 14 = 12:14:00 0.55650 51864 Vondra Jiri FSP 7600 C 16 = 12:16:00 0.53210 51561 Dubec Pavel SCP 8003 C 18 = 12:18:00 0.43430 515034 Prochazka Jiri TBM 7633 C 20 = 12:20:00 0.40710 7241 Cap Ondrej DOB 7405 C 22 = 12:22:00 0.59720 9700 Bejr Zdenek NPA 8401 C 24 = 12:24:00 0.55330 920696 Janda Martin DOB 8002 C 26 = 12:26:00 0.80570 301360 Korecký Miroslav CHT 7901 C 28 = 12:28:00 0.53830 303940 Cervinka Jan OKP 8901 C 30 = 12:30:00 0.49900 887941 Flasar Jan PGP 8610 E 32 = 12:32:00 0.89380 2042527 Kamaryt Tomas VPM 8807 C 34 = 12:34:00 0.73720 515484 Vebr Jiri KTA 6901 C 36 = 12:36:00 0.51130 52303 Kuban Michal CHT 8505 C 38 = 12:38:00 0.46350 1207404 Nyvlt Petr SNA 8004 C 40 = 12:40:00 0.56520 51151 Silhavy Jakub LPM 8500 C 42 = 12:42:00 0.59910 981821 Fodor Petr TUR 8103 E 44 = 12:44:00 0.90910 52168 Martinec Petr CHT 8502 C 46 = 12:46:00 0.38410 515132 Henych Petr VLI 6001 C 48 = 12:48:00 0.80910 301727 Kovar Jindrich MAS 6800 C 50 = 12:50:00 0.62330 434828 Safarik Ivo CST 7401 C 52 = 12:52:00 0.71180 515458 Kalina Miroslav EKP 8211 C 54 = 12:54:00 0.56270 52161 Krejsa Martin CHT 9001 C 56 = 12:56:00 0.68790 887924 Novak Daniel BOR 8702 C 58 = 12:58:00 0.74050 49986 Bernasek Jiri STB 8101 C 60 = 13:00:00 0.38780 232187 Benes Filip TAP 8701 C 62 = 13:02:00 0.36840 8188 Kadavy Petr CHA 7800 C 64 = 13:04:00 0.73450 301168 Filicko Marek LPU 7102 C 66 = 13:06:00 0.51630 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 68 = 13:08:00 0.72400 51803 Zaloudek Petr SJC 8309 C 70 = 13:10:00 0.72560 416140 Khel Richard SCP 7500 C 72 = 13:12:00 0.64250 7761 Korinek Tomas BOR 9007 C 74 = 13:14:00 0.80940 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 C 76 = 13:16:00 0.85880 8298 Pachner Pavel VLI 7503 C 78 = 13:18:00 0.68610 1006283 Hora Vojtech PGP 8301 C 80 = 13:20:00 0.80400 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 82 = 13:22:00 0.64890 9669 Veverka Tomas VAM 8401 C 84 = 13:24:00 0.77080 336746 Pospisil Ondrej DKP 8717 C 86 = 13:26:00 0.76080 886265 Prochazka Jan PGP 8206 C 88 = 13:28:00 0.83320 9325 Vavra Jaroslav LPU 7308 C 90 = 13:30:00 0.71030 1302816 Kolarik Tomas BOR 7809 R 92 = 13:32:00 0.85460 899165 Drahokoupil Aleš CHT 8501 R 94 = 13:34:00 0.86090 2026161 Pilar Karel MAS 5501 C 96 = 13:36:00 0.65930 920672 Karnik Jan LPU 7811 C 98 = 13:38:00 0.65770 51750 Boranek Petr VSP 7000 C 100 = 13:40:00 0.69100 52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 A 102 = 13:42:00 0.76790 9698 Antos Filip NPA 8001 C 104 = 13:44:00 0.71660 515503 Peterka Vojtech LLI 7502 C 106 = 13:46:00 0.78090 9694 Novak Zdenek NPA 7701 C 108 = 13:48:00 0.71240 515475 Makovsky Jakub TAP 8511 R 110 = 13:50:00 0.84210 51614 Safka Jan SLP 7704 C 112 = 13:52:00 0.69410 500580 Prášil Marek TTR 7301 R 114 = 13:54:00 0.88410 9693 Novak Jiri NPA 7502 C 116 = 13:56:00 0.78680 515114 Prochazka Tomas SCP 8200 C 118 = 13:58:00 0.73130 515469 Zajic Vitezslav TAP 8610 C 120 = 14:00:00 0.68760 995848 Suchy Petr LPM 7820 C 122 = 14:02:00 0.68790 51566 Sistek Daniel SCP 7507 C 124 = 14:04:00 0.61570 886288 Kazda Ondrej SJC 8202 C 126 = 14:06:00 0.78410 887637 Cerny Martin TAP 8902 C 128 = 14:08:00 0.65530 8487 Mares Martin BOR 6501 C 130 = 14:10:00 0.78530 51558 Vrabec Ondrej SCP 8303 C 132 = 14:12:00 0.70330 2027924 Pelc Vaclav CST 6702 C 134 = 14:14:00 0.68910 9967 Zikmund Zdenek NPA 6705 C 136 = 14:16:00 0.74200 720921 Fucik Karel VBM 7246 R 138 = 14:18:00 0.84940 515170 Lucan Vladimir LPU 7710 R 140 = 14:20:00 0.30100

Kategorie H21C

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati 11.20 km, převýšení   170 m, 24 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
899166 Jelínek Jaromír CTB 7702 C 30 = 12:30:00 0.07570 52257 Havlicek Tomas KNC 8700 C 35 = 12:35:00 0.17110 8525 Balak Otakar BOR 8101 C 40 = 12:40:00 207852 Jana Michal DKP 8400 C 45 = 12:45:00 0.34510 52333 Chaloupka Martin CHT 7301 C 50 = 12:50:00 0.47220 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 A 55 = 12:55:00 0.62930 515479 Lazak Tomas LTU 9102 C 60 = 13:00:00 303935 Cervinka Jaroslav OKP 9000 C 65 = 13:05:00 0.01400 53700 Novohradský Petr PZR 8903 C 70 = 13:10:00 0.21840 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 75 = 13:15:00 0.30690 601169 Bolehovsky Pavel EKP 7103 C 80 = 13:20:00 9362 Elbl Marek PHK 8506 C 85 = 13:25:00 0.10550 8508 Lepsik Petr BOR 8202 C 90 = 13:30:00 0.10580 53667 Šafka Dan KAM 9105 C 95 = 13:35:00 0.14490 897349 Blahuta Marek MFP 7301 C 100 = 13:40:00 0.63460 981817 Komarek Arnost TJH 7701 C 105 = 13:45:00 0.36780 52916 Eiselt Jan LTP 8801 C 110 = 13:50:00 0.30280 ......................... VAK C 115 = 13:55:00 887615 Kolar Tomas SLA 7103 C 120 = 14:00:00 0.25910 9563 Sykora Bohumil CHC 8601 C 125 = 14:05:00 0.52190 51287 Fiser Jiri SLP 8503 C 130 = 14:10:00 0.79660 515411 Pucherna Jan TAP 7701 C 135 = 14:15:00 0.19210 8958 Klapka Michal BOR 8703 C 140 = 14:20:00 0.19470 515433 Hodek Michal TAP 8808 C 145 = 14:25:00 0.65550 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 A 150 = 14:30:00 0.52940 7230 Lzicar Martin DOB 8803 C 155 = 14:35:00 0.51740 51637 Pokorny Ondrej PGP 7506 C 160 = 14:40:00 0.69540 52175 Krejsa Jan CHT 8701 C 165 = 14:45:00 0.33240 1111550 Rozek David MFP 7403 C 170 = 14:50:00 0.36520 301627 Hosek Radim DOB 8737 C 175 = 14:55:00 0.33280 52902 Karvanek Matous BOR 9006 C 180 = 15:00:00 0.64100 9337 Hovorka Jan LPU 7907 R 185 = 15:05:00 0.85120 51682 Tichovsky Martin PGP 6100 C 190 = 15:10:00 0.75790 ......................... VAK C 195 = 15:15:00 910714 Landovsky Tomas PGP 9103 R 200 = 15:20:00 0.83820 ......................... VAK C 205 = 15:25:00

Kategorie H21D

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  6.20 km, převýšení   100 m, 12 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51712 Simsa Jaromir MFP 7100 C 63 = 13:03:00 0.45900 52246 Věžník Roman TTR 7901 C 68 = 13:08:00 0.19800 232483 Skryja Ondřej PZR 9502 C 73 = 13:13:00 0.04540 51971 Vacek Karel CHT 7101 C 78 = 13:18:00 0.05440 53812 Hasek Jakub SKM 8012 C 83 = 13:23:00 887911 Novák Lubomír OSN 7601 C 88 = 13:28:00 0.07940 442870 Pobuda Michal SJH C 93 = 13:33:00 neregistro ? Karban Zdenek DKP C 98 = 13:38:00 neregistro ......................... VAK C 103 = 13:43:00 ......................... VAK C 108 = 13:48:00 ......................... VAK C 113 = 13:53:00

Kategorie H35B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  9.70 km, převýšení   180 m, 20 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9407 Kunart Tomas PHK 7205 C 31 = 12:31:00 0.19660 9811 Skliba Jan SRK 7501 C 36 = 12:36:00 8534 Vacha Tomas BOR 7409 C 41 = 12:41:00 2032170 Samek Petr PHK 7302 C 46 = 12:46:00 0.41610 51500 Slovak Miroslav SHK 7704 C 51 = 12:51:00 0.50210 52284 Aschermann Jan VSP 6902 C 56 = 12:56:00 0.05700 9665 Vandas Ludek VAM 6601 C 61 = 13:01:00 553437 Prusa Michal VSP 7310 C 66 = 13:06:00 51854 Skripnik Ondrej FSP 7502 C 71 = 13:11:00 0.61850 434581 Kos Michal SRK 6802 C 76 = 13:16:00 ......................... VAK C 81 = 13:21:00

Kategorie H35C

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  9.10 km, převýšení   140 m, 19 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232226 Nadenicek Josef NEJ 7000 C 141 = 14:21:00 1007526 Kubičko Pavel SJH 7201 C 146 = 14:26:00 7745 Rulc Zdenek LJN 7201 C 151 = 14:31:00 410394 Suk Marek PZR 6701 C 156 = 14:36:00 232868 Šebesta Petr CHT 7102 C 161 = 14:41:00 49811 Nechuta Milan PZR 7007 C 166 = 14:46:00 0.02030 52155 Zlesák Martin CHT 7302 C 171 = 14:51:00 0.22090 232228 Mares Alexander NEJ 7300 C 176 = 14:56:00 0.04150 442847 Veselý Oldřich SJH 7101 C 181 = 15:01:00 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 186 = 15:06:00 ......................... VAK C 191 = 15:11:00 ......................... VAK C 196 = 15:16:00 ......................... VAK C 201 = 15:21:00

Kategorie H40B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  9.10 km, převýšení   140 m, 19 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2460 Baldrian Petr PGP 7203 C 1 = 12:01:00 887931 Kostejn Pavel DOK 7100 C 6 = 12:06:00 0.01970 7259 Kubec Martin DOB 7002 C 11 = 12:11:00 51140 Parkán Jiří SJH 6801 C 16 = 12:16:00 8512 Krejci Jaroslav BOR 6302 C 21 = 12:21:00 0.17740 995874 Hojný Jaroslav SJH 7002 C 26 = 12:26:00 8178 Svancar Martin CHA 7000 C 31 = 12:31:00 0.01900 8510 Krtensky Roman BOR 7100 C 36 = 12:36:00 336717 Chvatil Jiri PHK 7200 C 41 = 12:41:00 7880 Milota Josef MLA 5801 C 46 = 12:46:00 0.55000 2019219 Tryzna Pavel VRL 6801 C 51 = 12:51:00 301646 Killar Marek LTU 6801 C 56 = 12:56:00 0.04240 51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 61 = 13:01:00 51972 Nechanický Pavel OSN 7209 C 66 = 13:06:00 331598 Dundáček Milan SJH 6902 C 71 = 13:11:00 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 76 = 13:16:00 434598 Bradac Stanislav LLI 7201 C 81 = 13:21:00 51991 Mareček Petr CHT 6901 C 86 = 13:26:00 0.12200 51331 Zejdlik Michal LTP 7001 C 91 = 13:31:00 0.03890 52225 Drbal Jan PGP 7101 C 96 = 13:36:00 0.17180 232336 Funda Jiri API 6401 C 101 = 13:41:00 886260 Stanek Rostislav VPM 6801 C 106 = 13:46:00 2017669 Kohout Josef SHK 6902 C 111 = 13:51:00 0.01120 ......................... VAK C 116 = 13:56:00 ......................... VAK C 121 = 14:01:00 ......................... VAK C 126 = 14:06:00 336760 Ruzicka Ivan PHK 6702 C 131 = 14:11:00

Kategorie H45B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  8.10 km, převýšení   170 m, 19 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8044 Teringl Radek VCB 6502 C 1 = 12:01:00 0.66440 51899 Kopáček Miroslav CHT 6049 C 5 = 12:05:00 51691 Tomascin Jaroslav MKP 5800 C 9 = 12:09:00 0.18380 51620 Hartman Ales VSP 6506 C 13 = 12:13:00 0.17590 9632 Hanus Pavel LTU 6501 C 17 = 12:17:00 0.02190 9378 Kavalir Karel PHK 6503 C 21 = 12:21:00 9231 Kaplan Jan LPU 6401 C 25 = 12:25:00 0.05960 339554 Žanda Jan CTB 6701 C 29 = 12:29:00 515060 Bartos Ludek MLA 6701 C 33 = 12:33:00 0.49050 49985 Kubec Pavel STB 6601 C 37 = 12:37:00 0.30870 889282 Sebek Martin SCP 6700 C 41 = 12:41:00 9369 Hlavacek Lubomir PHK 6401 C 45 = 12:45:00 253352 Valach Petr LPU 6505 C 49 = 12:49:00 53572 Semik Jan VSP 6507 C 53 = 12:53:00 0.12540 682114 Bruner Lubos LTP 6501 C 57 = 12:57:00 51227 Poloprutsky Tomas VLI 6205 C 61 = 13:01:00 0.48190 9649 Fencl Jiri PPU 6301 C 65 = 13:05:00 995873 Simek Tomas FSP 6304 C 69 = 13:09:00 0.49340 8485 Karvanek Petr BOR 6600 C 73 = 13:13:00 0.07730 405971 Petrzela Pavel LTU 6301 C 77 = 13:17:00 9655 Broulik Milos PPU 6001 C 81 = 13:21:00 2035738 Koucky Roman EKP 6301 C 85 = 13:25:00 0.45910 899153 Kovar Boris LTP 6710 C 89 = 13:29:00 51929 Tichy Martin TJH 6401 C 93 = 13:33:00 0.54920 4644 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 97 = 13:37:00 515455 Holik Marek TBM 6507 C 101 = 13:41:00 8650 Klaska Pavel DKP 6500 C 105 = 13:45:00 0.36890 224914 Kamenicky Jan PHK 6601 C 109 = 13:49:00 51741 Uher Petr VSP 5001 C 113 = 13:53:00 0.44860 410783 Prochazka Radek LPU 6504 C 117 = 13:57:00 219203 Pavlovec Petr BOR 6303 C 121 = 14:01:00 8861 Peterka Frantisek TJP 4900 C 125 = 14:05:00 0.11960 51706 Koc Zdenek MKP 4700 C 129 = 14:09:00 0.31690 2020717 Simek Miroslav MFP 6302 C 133 = 14:13:00 980379 Visna Petr DKP 6602 C 137 = 14:17:00 ......................... VAK C 141 = 14:21:00 ......................... VAK C 145 = 14:25:00

Kategorie H45C

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení   140 m, 17 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
442873 Nosek Vladimír SJH 5901 C 155 = 14:35:00 52238 Sysel Svatobor TTR 6202 C 158 = 14:38:00 52357 Hrstka Vladislav JHB 5702 C 161 = 14:41:00 232856 Fiala Petr TTR 6102 C 164 = 14:44:00 331058 Buk Miloslav ROU 6202 C 167 = 14:47:00 232741 Novohradský Jan PZR 5309 C 170 = 14:50:00 231209 Havlík Milan SJH 6201 C 173 = 14:53:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 176 = 14:56:00 434831 Trojan Jiří SJH 6601 C 179 = 14:59:00 ......................... VAK C 182 = 15:02:00 ......................... VAK C 185 = 15:05:00 ......................... VAK C 188 = 15:08:00

Kategorie H50B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení   140 m, 17 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 0 = 12:00:00 51816 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 5 = 12:05:00 0.07760 301235 Suler Josef TBM 6005 C 10 = 12:10:00 301183 Novotny Miroslav LPU 5905 C 15 = 12:15:00 301147 Kavka Jiri SCP 5900 C 20 = 12:20:00 0.01280 49998 Vydra Pavel PEN 6200 C 25 = 12:25:00 0.02090 52115 Hosek Ladislav SCP 6001 C 30 = 12:30:00 232041 Pavlu Jaroslav DCE 6100 C 35 = 12:35:00 410327 Sebesta Vlastislav TBM 5807 C 40 = 12:40:00 515097 Borovicka Milan FSP 6104 C 45 = 12:45:00 0.32770 682080 Kovar Karel LTP 6102 C 50 = 12:50:00 51406 Blabla Zdenek PCB 5901 C 55 = 12:55:00 ......................... VAK C 60 = 13:00:00 53639 Hejtmanek Vladimir TAP 5802 C 65 = 13:05:00 51571 Vrabec Martin SCP 6100 C 70 = 13:10:00 52282 Nemecek Jan VSP 6201 C 75 = 13:15:00 0.66250 51673 Hrabanek David PGP 6003 C 80 = 13:20:00 9457 Vykysaly Miroslav PHK 5902 C 85 = 13:25:00 51147 Fanta Miroslav EKP 5800 C 90 = 13:30:00 8220 Konopac Jiri TUR 5803 C 95 = 13:35:00 9228 Vicha Vladimir LPU 5801 C 100 = 13:40:00 53558 Cervinka Jaroslav OKP 5803 C 105 = 13:45:00 52103 Grivalsky Michal PGP 5900 C 110 = 13:50:00 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 115 = 13:55:00 0.03190 9277 Roudny Vaclav LPU 6102 C 120 = 14:00:00 0.01720 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 125 = 14:05:00 0.15720 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 130 = 14:10:00 0.07910 49889 Veljacik Pavel SCP 6200 C 135 = 14:15:00 ......................... VAK C 140 = 14:20:00 ......................... VAK C 145 = 14:25:00 ......................... VAK C 150 = 14:30:00

Kategorie H55B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  6.40 km, převýšení   130 m, 16 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9402 Dusatko Petr PHK 5702 C 31 = 12:31:00 53728 Hejzlar Josef VCB 5601 C 36 = 12:36:00 0.39650 8167 Kaska Rudolf CHA 5500 C 41 = 12:41:00 0.02930 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 46 = 12:46:00 51953 Matras Jaroslav CHT 5301 C 51 = 12:51:00 682101 Jahn Pavel SCP 5500 C 56 = 12:56:00 51973 Jaros Vladimir DCE 5400 C 61 = 13:01:00 9301 Sterba Pavel LPU 5408 C 66 = 13:06:00 51581 Bochenek Milan EKP 5601 C 71 = 13:11:00 0.03530 886255 Novak Tom DOK 5500 C 76 = 13:16:00 0.35130 436401 Samal Vaclav PGP 5601 C 81 = 13:21:00 51605 Sedivy Jiri EKP 5500 C 86 = 13:26:00 0.18200 9400 Behoun Pavel PHK 5701 C 91 = 13:31:00 9063 Junek Petr STH 5501 C 96 = 13:36:00 51314 Adrian Petr EKP 5600 C 101 = 13:41:00 410797 Gazdacko Milan SHK 5702 C 106 = 13:46:00 52255 Jun Drahomir KNC 5501 C 111 = 13:51:00 9328 Knap Jan LPU 5101 C 116 = 13:56:00 51951 Zlesák Milan CHT 5101 C 121 = 14:01:00 2011900 Skorpil Martin HOR 5700 C 126 = 14:06:00 332290 Hones Sepp AUT C 131 = 14:11:00 neregistro ......................... VAK C 136 = 14:16:00

Kategorie H55C

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení    90 m, 16 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51989 Blecha Ladislav FJI 5106 C 157 = 14:37:00 2023807 Kříž Pavel PZR 4800 C 162 = 14:42:00 219273 Ptacek Ladislav BBM 5300 C 167 = 14:47:00 ......................... VAK C 172 = 14:52:00 53243 Slama Dusan TBM 4730 C 177 = 14:57:00 897365 Kubálek Zdenek RUZ 5306 C 182 = 15:02:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 187 = 15:07:00 51921 Jelínek Luboš RUZ 5504 C 192 = 15:12:00

Kategorie H60B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení    90 m, 16 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
443066 Rakovec Milos SCP 4500 C 2 = 12:02:00 886284 Rancak Josef DOK 5000 C 7 = 12:07:00 51283 Tvrdek Vojtech LBE 4900 C 12 = 12:12:00 0.21300 9453 Vondrous Jaroslav PHK 5201 C 17 = 12:17:00 8221 Provaznik Jiri TUR 5102 C 22 = 12:22:00 51948 Vítek Josef CHT 4802 C 27 = 12:27:00 9774 Erlebach Josef JIL 5201 C 32 = 12:32:00 336118 Hickethier Manfred GER 5201 C 37 = 12:37:00 neregistro 51370 Dvorak Vlastimil BOV 4901 C 42 = 12:42:00 51643 Horinek Jaroslav VSP 5000 C 47 = 12:47:00 0.04090 53730 Rychtecky Josef VCB 4801 C 52 = 12:52:00 9777 Rejmont Milan LTU 4801 C 57 = 12:57:00 8999 Knobloch Jindrich VRL 4901 C 62 = 13:02:00 52111 Hojny Oldrich SCP 5201 C 67 = 13:07:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 72 = 13:12:00 9260 Farar Vaclav LPU 5201 C 77 = 13:17:00 0.08160 411760 Hamacek Bohuslav LBE 5000 C 82 = 13:22:00 9257 Trasak Milan LPU 5206 C 87 = 13:27:00 0.05500 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 92 = 13:32:00 9948 Bilek Vratislav SJC 4801 C 97 = 13:37:00 9686 Novak Karel NPA 5001 C 102 = 13:42:00 232091 Jelinek Martin PGP 5103 C 107 = 13:47:00 8806 Svec Zdenek SLA 4700 C 112 = 13:52:00 9261 Farar Jaroslav VRL 5002 C 117 = 13:57:00 8160 Lusk Karel CHA 5002 C 122 = 14:02:00 2032164 Sanka Bedrich LPU 5102 C 127 = 14:07:00 0.01990 51949 Starka František CHT 4801 C 132 = 14:12:00 8674 Fiala Milos KSH 4801 C 137 = 14:17:00 6645 Valter Petr KBP 4500 C 142 = 14:22:00 0.12520 ......................... VAK C 147 = 14:27:00

Kategorie H65B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení    85 m, 14 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51611 Sklenar Jan MLA 4201 C 2 = 12:02:00 9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 7 = 12:07:00 9554 Svadlena Jiri CHC 4601 C 12 = 12:12:00 51668 Koc Bretislav MKP 4400 C 17 = 12:17:00 9066 Zlesak Zdenek JIL 4701 C 22 = 12:22:00 ......................... VAK C 27 = 12:27:00 52299 Novak Milos SCP 4600 C 32 = 12:32:00 7890 Jirasek Jaroslav SCH 4701 C 37 = 12:37:00 7741 Matousek Lubos LJN 4700 C 42 = 12:42:00 51204 Peterka Josef LLI 4702 C 47 = 12:47:00 51562 Burianek Jaromir SCP 4700 C 52 = 12:52:00 0.04220 49847 Pospíšil Jiří PZR 4321 C 57 = 12:57:00 9798 Hrobar Rudolf SRK 4702 C 62 = 13:02:00 8805 Nosal Stanislav LBE 4600 C 67 = 13:07:00 8323 Pospisil Jiri TUV 4701 C 72 = 13:12:00 7882 Fisak Jan MLA 4401 C 77 = 13:17:00 301171 Paul Josef DCE 4401 C 82 = 13:22:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 87 = 13:27:00 53267 Cadil Jan FSP 4300 C 92 = 13:32:00 51743 Dohnal Josef VSP 4300 C 97 = 13:37:00 51800 Prochazka Zdenko DKP 4300 C 102 = 13:42:00 7901 Mateju Ivan UVP 4600 C 107 = 13:47:00 51621 Novotny Jiri SLP 4601 C 112 = 13:52:00 ......................... VAK C 117 = 13:57:00 ......................... VAK C 122 = 14:02:00 ......................... VAK C 127 = 14:07:00

Kategorie H70B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení    80 m, 11 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51763 Durcat Jozef DKP 3800 C 60 = 13:00:00 4131 Beranek Miroslav BOR 3900 C 65 = 13:05:00 51410 Boucek Vaclav OCB 4101 C 70 = 13:10:00 9102 Mikulecky Jan PHK 3801 C 75 = 13:15:00 416268 Malek Josef LPU 3901 C 80 = 13:20:00 301345 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 85 = 13:25:00 9103 Maslo Miroslav SHK 4001 C 90 = 13:30:00 51700 Attl Vladimir PGP 3800 C 95 = 13:35:00 888630 Havlik Jaroslav SJC 3601 C 100 = 13:40:00 420425 Zabransky Emil SLA 4200 C 105 = 13:45:00 9823 Rychly Rudolf PHK 4101 C 110 = 13:50:00 410733 Rejpal Petr SCP 4100 C 115 = 13:55:00 ......................... VAK C 120 = 14:00:00 ......................... VAK C 125 = 14:05:00 51215 Novotny Frantisek PUL 4200 C 130 = 14:10:00

Kategorie H75B

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    80 m, 11 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9455 Vykysaly Frantisek PHK 3002 C 4 = 12:04:00 52254 Kalivoda Viktor KNC 3300 C 9 = 12:09:00 8978 Zemanek Bohumil VRL 3601 C 14 = 12:14:00 4132 Krtensky Jaroslav BOR 3600 C 19 = 12:19:00 51865 Vondra Jaroslav FSP 3300 C 24 = 12:24:00 8541 Langr Jan BOR 3601 C 29 = 12:29:00 ......................... VAK C 34 = 12:34:00

Kategorie HDR

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  2.20 km, převýšení     0 m,  6 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
888639 Baldrianova Eva VSP 0751 C 0 = 12:00:00 ? Blažková Veronika SJH 0551 C 0 = 12:00:00 53602 Janíčková Jolana OSN C 0 = 12:00:00 neregistro 7941 Jira Filip ROZ 0500 C 0 = 12:00:00 ? Kinšt Antonín SJH 0601 C 0 = 12:00:00 331630 Kubičková Kateřina SJH 0652 C 0 = 12:00:00 ? Křístková Viktorie ROZ C 0 = 12:00:00 neregistro 7744 Langer Lukas LJN 0800 C 0 = 12:00:00 ? Lusk Jr. Zdeněk CHA 0600 C 0 = 12:00:00 442845 Maděryč Ondřej SJH 0502 C 0 = 12:00:00 ? Maděryčova Anna SJH C 0 = 12:00:00 neregistro 53815 Nechanická Anička SKM C 0 = 12:00:00 neregistro 52248 Nešpor Jiří TTR 0502 C 0 = 12:00:00 49689 Nešporová Terezie TTR 0852 C 0 = 12:00:00 neregistro 125 Oranyová Sylva SJI C 0 = 12:00:00 neregistro 139 Palát Přemek TTR 0601 C 0 = 12:00:00 neregistro 436450 Pobuda Jan SJH 0603 C 0 = 12:00:00 446402 Rachůnek Stanislav SJI C 0 = 12:00:00 neregistro ? Sevcik Daniel TBM 0508 C 0 = 12:00:00 232980 Teringl Vojtech VCB 0702 C 0 = 12:00:00 232975 Teringlova Vendula VCB 0451 C 0 = 12:00:00 113 Vítek Matěj SJI C 0 = 12:00:00 neregistro 115 Vítková Hana SJI C 0 = 12:00:00 neregistro

Kategorie P

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení    55 m, 12 kontrol           tištěno 06.09.2012   16:36

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
981812 Albrecht Vladimir KAM 7800 C 0 = 12:00:00 ? Blažek Petr SJH C 0 = 12:00:00 neregistro 442890 Dundáčková Hana SJH 7052 C 0 = 12:00:00 236945 Haider Anna AUT C 0 = 12:00:00 neregistro 9609 Hanusova Jitka LTU 6352 C 0 = 12:00:00 53636 Hejtmanek Martin TAP 8605 C 0 = 12:00:00 0.11930 8431 Janouskova Iveta BOR 7457 C 0 = 12:00:00 443061 Klaskova Josefina DKP 9651 C 0 = 12:00:00 515195 Koucka Ivana EKP 6850 C 0 = 12:00:00 236985 Kuberkova Lucie LPM 9451 A 0 = 12:00:00 0.03420 336780 Kubák Martin SJH 7401 C 0 = 12:00:00 331327 Kubáková Žaneta SJH 7751 C 0 = 12:00:00 0.02050 4673 Palátová Lenka TTR 7551 C 0 = 12:00:00 0.02600 2032168 Silny Ondrej PHK 7906 C 0 = 12:00:00 425546 Zemkova Helena SLA 7450 C 0 = 12:00:00 ? Ševčík Robert TBM 7010 C 0 = 12:00:00 neregistro