08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 785) 9363 D21D Josífová Veronika 32.00 neregistro ( 786) 899173 D21D Jelínková Hana 72.00 neregistro

API OK Andante Písek

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 1) 232336 H40B API6401 Funda Jiri 101.00

AUT

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 927) 236945 P AUT Haider Anna 0.00 neregistro ( 866) 332290 H55B AUT Hones Sepp 131.00 neregistro

BBM BETA URSUS Orienteering

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 2) 331257 D45B BBM6550 Perinkova Irena 14.00 ( 3) 331797 H16B BBM9700 Perinka Simon 71.00 ( 792) 219273 H55C BBM5300 Ptacek Ladislav 167.00

BOR OK Jiskra Nový Bor

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 18) 8431 P BOR7457 Janouskova Iveta 0.00 ( 9) 8542 D65B BOR3750 Langrova Marie 1.00 ( 19) 8441 D21C BOR7758 Kamenikova Katerina 2.00 ( 6) 4360 H10C BOR0400 Janousek Slavek 19.00 ( 7) 4132 H75B BOR3600 Krtensky Jaroslav 19.00 ( 12) 8512 H40B BOR6302 Krejci Jaroslav 21.00 ( 31) 8494 D21C BOR9150 Doskarova Tereza 26.00 ( 8) 8541 H75B BOR3601 Langr Jan 29.00 ( 40) 4357 D14B BOR9954 Janouskova Lucie 30.00 ( 11) 8549 D65B BOR4650 Krtenska Leontina 31.00 ( 16) 8510 H40B BOR7100 Krtensky Roman 36.00 ( 37) 4367 D14B BOR9853 Stanova Karolina 39.00 ( 21) 8525 H21C BOR8101 Balak Otakar 40.00 ( 17) 8534 H35B BOR7409 Vacha Tomas 41.00 ( 36) 4362 D14B BOR9850 Kohoutova Barbora 45.00 ( 34) 8435 D16B BOR9751 Kamenikova Andrea 47.00 ( 27) 8481 D21C BOR8850 Sakrova Michaela 56.00 ( 23) 887924 H21B BOR8702 Novak Daniel 58.00 ( 10) 4131 H70B BOR3900 Beranek Miroslav 65.00 ( 15) 8485 H45B BOR6600 Karvanek Petr 73.00 ( 29) 7761 H21B BOR9007 Korinek Tomas 74.00 ( 26) 52675 D21B BOR8753 Vlazna Lucie 76.00 ( 35) 4378 H14B BOR9802 Birnbaum Adam 88.00 ( 22) 8508 H21C BOR8202 Lepsik Petr 90.00 ( 20) 1302816 H21B BOR7809 Kolarik Tomas 92.00 ( 25) 51473 D21C BOR8752 Sedlackova Oldriska 98.00 ( 38) 4368 D14B BOR9854 Novakova Lucie 102.00 ( 33) 1993526 H20B BOR9304 Prucha Pavel 105.00 ( 4) 4370 H14B BOR0000 Mares Vit 108.00 ( 32) 8456 H20B BOR9303 Lomic Simon 120.00 ( 13) 219203 H45B BOR6303 Pavlovec Petr 121.00 ( 14) 8487 H21B BOR6501 Mares Martin 130.00 ( 30) 1602628 D21B BOR9051 Folbrechtova Sarka 130.00 ( 24) 8958 H21C BOR8703 Klapka Michal 140.00 ( 5) 4372 H14B BOR0001 Pavlovec Dan 156.00 ( 39) 4359 H14B BOR9900 Ullrich Jakub 164.00 ( 28) 52902 H21C BOR9006 Karvanek Matous 180.00

BOV TJ Baník Ostrava OKD

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 41) 51370 H60B BOV4901 Dvorak Vlastimil 42.00

CHA OK Chrastava

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 125) ? HDR CHA0600 Lusk Jr. Zdeněk 0.00 ( 126) 8152 D65B CHA4650 Kaskova Eva 26.00 ( 131) 8178 H40B CHA7000 Svancar Martin 31.00 ( 128) 8167 H55B CHA5500 Kaska Rudolf 41.00 ( 129) 8170 D55B CHA5650 Luskova Olga 47.00 ( 132) 5177 D35B CHA7750 Pachnerova Dominika 53.00 ( 134) 887906 D21B CHA7850 Kaskova Katerina 55.00 ( 133) 8188 H21B CHA7800 Kadavy Petr 64.00 ( 136) 330671 H18B CHA9500 Nejman Stanislav 80.00 ( 130) 8175 D45B CHA6250 Cechlovska Jana 104.00 ( 135) 8200 H20B CHA9300 Cechlovsky Jan 110.00 ( 127) 8160 H60B CHA5002 Lusk Karel 122.00

CHC KOB Choceň

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 137) 9554 H65B CHC4601 Svadlena Jiri 12.00 ( 144) 2025366 H14B CHC9901 Krivda Tomas 36.00 ( 138) 2011857 D40B CHC7151 Svadlenova Ivana 63.00 ( 142) 331705 H16B CHC9701 Semrad Ladislav 66.00 ( 143) 9569 D14B CHC9852 Chaloupkova Veronika 69.00 ( 798) 2011852 H12C CHC0101 Svadlena Michal 80.00 ( 141) 9560 H18B CHC9402 Shanel Jan 95.00 ( 145) 425544 D14B CHC9951 Semradova Jana 117.00 ( 139) 9563 H21C CHC8601 Sykora Bohumil 125.00 ( 140) 9575 H20B CHC9302 Hanus Pavel 125.00

CHT OOB SK Chrast

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 162) 53167 D40B CHT7151 Švecová Iva 3.00 ( 156) 51899 H45B CHT6049 Kopáček Miroslav 5.00 ( 169) 232877 D21B CHT8451 Šmídová Kateřina 25.00 ( 151) 51948 H60B CHT4802 Vítek Josef 27.00 ( 164) 301360 H21B CHT7901 Korecký Miroslav 28.00 ( 170) 52303 H21B CHT8505 Kuban Michal 38.00 ( 154) 51897 D50B CHT5852 Jansová Alena 42.00 ( 149) 336711 H10C CHT0401 Hybeš Michal 43.00 ( 803) 52168 H21B CHT8502 Martinec Petr 46.00 ( 163) 52333 H21C CHT7301 Chaloupka Martin 50.00 ( 153) 51953 H55B CHT5301 Matras Jaroslav 51.00 ( 172) 4537 D21B CHT8751 Šmídová Stanislava 52.00 ( 176) 53141 H18B CHT9501 Hledík Jakub 55.00 ( 174) 52161 H21B CHT9001 Krejsa Martin 56.00 ( 173) 52315 D21B CHT8851 Kopáčková Iva 64.00 ( 165) 51980 H21B CHT8001 Matras Tomᚠ68.00 ( 168) 51982 D21C CHT8251 Matrasová Vendula 68.00 ( 146) ? H10N CHT0001 Burkoň Vojtěch 73.00 ( 167) 416080 D21D CHT8152 Krejsová Martina 77.00 ( 160) 51971 H21D CHT7101 Vacek Karel 78.00 ( 177) 53175 H14B CHT9901 Švec Petr 80.00 ( 159) 51991 H40B CHT6901 Mareček Petr 86.00 ( 799) 206486 D12C CHT0151 Zlesáková Adéla 86.00 ( 157) 53452 D21D CHT6052 Řezníčková Hana 87.00 neregistro ( 802) 899165 H21B CHT8501 Drahokoupil Aleš 94.00 ( 834) 53168 H14B CHT9903 Hybeš David 100.00 ( 175) 52158 H21B CHT9202 Krejsa Vladimír 102.00 ( 147) 232029 H12C CHT0202 Mareček Šimon 105.00 ( 148) 52311 D10C CHT0251 Starková Tereza 114.00 ( 152) 51951 H55B CHT5101 Zlesák Milan 121.00 ( 801) 52154 D35C CHT7352 Zlesáková Stanislava 123.00 ( 150) 51949 H60B CHT4801 Starka František 132.00 ( 166) 515504 D21B CHT8053 Korecká Lenka 145.00 ( 161) 232868 H35C CHT7102 Šebesta Petr 161.00 ( 171) 52175 H21C CHT8701 Krejsa Jan 165.00 ( 800) 52155 H35C CHT7302 Zlesák Martin 171.00 ( 178) 53199 H14B CHT9902 Švec Martin 176.00

CST OOB TJ ČZ Strakonice

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 888) 439103 D10N CST0351 Safarikova Lucie 29.00 ( 42) 436432 H10C CST0401 Pelc Matyas 47.00 ( 45) 434828 H21B CST7401 Safarik Ivo 52.00 ( 43) 51330 H10N CST0601 Pelc Tadeas 53.00 ( 44) 2027924 H21B CST6702 Pelc Vaclav 134.00

CTB SK OB Chotěboř

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 54) 51138 H14B CTB9903 Čermák Jiří 24.00 neregistro ( 47) 339554 H45B CTB6701 Žanda Jan 29.00 ( 50) 899166 H21C CTB7702 Jelínek Jaromír 30.00 ( 51) 51833 H21B CTB7902 Hübner Jan 82.00 ( 48) 51837 D35C CTB6851 Voborníková Eva 88.00 ( 52) 53137 H20B CTB9201 Žanda Matěj 90.00 ( 49) 339558 D35C CTB7052 Žandová Hana 98.00 ( 53) 53200 H14B CTB9901 Žanda Jan 180.00

DCE KOB Dobřichovice

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 60) 232041 H50B DCE6100 Pavlu Jaroslav 35.00 ( 61) 53598 D21B DCE7450 Svobodova Jitka 49.00 ( 58) 7868 D50B DCE5550 Mrazova Pavla 52.00 ( 59) 7870 D55B DCE5650 Štrossová Jiřinka 57.00 ( 57) 51973 H55B DCE5400 Jaros Vladimir 61.00 ( 56) 53597 D60B DCE5250 Paulova Mirka 73.00 ( 55) 301171 H65B DCE4401 Paul Josef 82.00

DKL KOB Kladno

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 62) 301616 D35B DKL7150 Bejckova Jana 83.00 ( 63) 428286 D14B DKL9850 Bejckova Katerina 84.00

DKP Oddíl OB Kotlářka

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 71) 416025 H21B DKP8109 Tomes Jaroslav 0.00 ( 79) 443061 P DKP9651 Klaskova Josefina 0.00 ( 522) 886251 H14B DKP Rico David 0.00 neregistro ( 75) 49815 D21B DKP8756 Dlouha Marie 1.00 ( 793) 8537 D21B DKP8255 Holubarova Sarka 13.00 ( 72) 51759 D21B DKP8350 Karbanova Vendula 28.00 ( 73) 207852 H21C DKP8400 Jana Michal 45.00 ( 81) 897357 H14B DKP9801 Semerad Antonin 48.00 ( 78) 515144 H18B DKP9401 Rada Jakub 50.00 ( 65) 51763 H70B DKP3800 Durcat Jozef 60.00 ( 83) 980343 H14B DKP9904 Visna Matej 64.00 ( 77) ? H18B DKP9400 Basler Ondrej 65.00 ( 67) 51760 H60B DKP4900 Stehno Pavel 72.00 ( 74) 336746 H21B DKP8717 Pospisil Ondrej 86.00 ( 68) 51799 D60B DKP5150 Stehnova Hana 88.00 ( 959) 887619 H10N DKP Visna Johan 93.00 neregistro ( 966) ? H21D DKP Karban Zdenek 98.00 neregistro ( 76) 9876 H20B DKP9301 Klaska Pavel 100.00 ( 66) 51800 H65B DKP4300 Prochazka Zdenko 102.00 ( 69) 8650 H45B DKP6500 Klaska Pavel 105.00 ( 80) 49896 H14B DKP9800 Najman Matous 112.00 ( 70) 49806 D45B DKP6750 Klaskova Katerina 114.00 ( 863) 980379 H45B DKP6602 Visna Petr 137.00 ( 82) 889292 H14B DKP9903 Sebek Petr 148.00

DOB KOB Dobruška

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 85) 7259 H40B DOB7002 Kubec Martin 11.00 ( 86) 7241 H21B DOB7405 Cap Ondrej 22.00 ( 87) 920696 H21B DOB8002 Janda Martin 26.00 ( 89) 7248 D21B DOB8751 Peterova Vera 67.00 ( 794) 7247 D21B DOB8953 Peterova Alena 94.00 ( 84) 897364 D14B DOB0051 Peterova Jana 135.00 ( 90) 7230 H21C DOB8803 Lzicar Martin 155.00 ( 88) 301627 H21C DOB8737 Hosek Radim 175.00

DOK OK Doksy

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 795) 7759 D18B DOK9450 Charouskova Lucie 1.00 ( 94) 887931 H40B DOK7100 Kostejn Pavel 6.00 ( 91) 886284 H60B DOK5000 Rancak Josef 7.00 ( 93) 886256 D50B DOK5950 Novakova Pavla 22.00 ( 96) 888634 H14B DOK9800 Kostejn Vit 28.00 ( 92) 886255 H55B DOK5500 Novak Tom 76.00 ( 95) 7768 H16B DOK9601 Boskovsky Vojtech 91.00

EKP VŠTJ Ekonom Praha

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 925) 515195 P EKP6850 Koucka Ivana 0.00 ( 98) 301169 H10C EKP0200 Bolehovsky Michal 3.00 ( 97) 361943 D12C EKP0050 Koucka Barbora 34.00 ( 114) 515409 D21B EKP8259 Kalinova Marketa 46.00 ( 100) 438606 D10C EKP0351 Janeckova Josefina 54.00 ( 105) 51583 D45B EKP5650 Fantova Libuse 54.00 ( 113) 515458 H21B EKP8211 Kalina Miroslav 54.00 ( 104) 51581 H55B EKP5601 Bochenek Milan 71.00 ( 106) 51604 D45B EKP5750 Sediva Miroslava 74.00 ( 116) 416340 D14B EKP9850 Zurynkova Michaela 78.00 ( 112) 601169 H21C EKP7103 Bolehovsky Pavel 80.00 ( 101) 301375 H10N EKP0508 Bolehovsky Daniel 85.00 ( 109) 2035738 H45B EKP6301 Koucky Roman 85.00 ( 102) 51605 H55B EKP5500 Sedivy Jiri 86.00 ( 107) 51147 H50B EKP5800 Fanta Miroslav 90.00 ( 99) 49632 D10C EKP0256 Fantova Katerina 94.00 ( 108) 232174 D45B EKP6150 Bochenkova Jana 99.00 ( 111) 515496 D21B EKP7053 Zurynkova Jana 100.00 ( 103) 51314 H55B EKP5600 Adrian Petr 101.00 ( 115) 2032158 H16B EKP9700 Koucky Martin 131.00 ( 110) 51594 D21B EKP6550 Janeckova Dagmar 133.00

FJI SK Free Jihlava

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 797) 232900 D55C FJI5252 Podhorská Věra 103.00 ( 796) 51989 H55C FJI5106 Blecha Ladislav 157.00

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 122) 51864 H21B FSP7600 Vondra Jiri 16.00 ( 123) 887950 D21C FSP8051 Skripnikova Katerina 20.00 ( 117) 51865 H75B FSP3300 Vondra Jaroslav 24.00 ( 119) 515097 H50B FSP6104 Borovicka Milan 45.00 ( 120) 995873 H45B FSP6304 Simek Tomas 69.00 ( 121) 51854 H35B FSP7502 Skripnik Ondrej 71.00 ( 118) 53267 H65B FSP4300 Cadil Jan 92.00 ( 124) 888614 H14B FSP9801 Borovicka Tomas 116.00

GER

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 788) 336118 H60B GER5201 Hickethier Manfred 37.00 neregistro

HOR TJ Jiskra Hořice

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 867) 2011900 H55B HOR5700 Skorpil Martin 126.00

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 179) 4776 D12C JHB0152 Novotná Šárka 2.00 ( 184) 53615 D21C JHB8952 Králová Iveta 14.00 ( 180) 49814 H10N JHB0301 Novotný Marek 41.00 neregistro ( 182) 53614 D21C JHB6553 Fencíková Vladislava 86.00 ( 183) 2023954 D45C JHB6554 Vlková Radka 97.00 ( 804) 4674 D35C JHB6851 Melounová Miroslava 128.00 ( 181) 52357 H45C JHB5702 Hrstka Vladislav 161.00

JIL OK Jilemnice

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 185) 9066 H65B JIL4701 Zlesak Zdenek 22.00 ( 186) 9774 H60B JIL5201 Erlebach Josef 32.00 ( 187) 9068 D55B JIL5362 Zlesakova Vlasta 82.00

KAM SK Kamenice

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 197) 981812 P KAM7800 Albrecht Vladimir 0.00 ( 203) 981828 H14B KAM9900 Skvor Ota 4.00 ( 195) 406955 D35B KAM7053 Hankovcova Lenka 8.00 ( 789) 2042545 D12C KAM0153 Safkova Sofie 10.00 ( 192) 425596 H10C KAM0202 Skvor Adam 11.00 ( 205) 515491 D14B KAM9950 Albrechtova Iveta 24.00 ( 790) 51278 D40B KAM6650 Safkova Petra 28.00 ( 191) 436446 H10C KAM0201 Hankovec Hugo 31.00 ( 198) 515490 D21B KAM7850 Albrechtova Eva 37.00 ( 190) 434818 D12C KAM0151 Skachova Magdalena 50.00 ( 189) 51730 H12C KAM0105 Gajda Jan 60.00 ( 201) 232395 H14B KAM9801 Aschermann Daniel 60.00 ( 193) 995899 H10C KAM0203 Albrecht Adam 67.00 ( 202) 361923 H14B KAM9803 Hausenblas Simon 72.00 ( 188) 232425 D12C KAM0051 Aschermannova Karolina 78.00 ( 199) 224884 D21B KAM9152 Strakova Andrea 85.00 ( 200) 232426 H18B KAM9501 Cermak Matyas 85.00 ( 196) 52273 D35B KAM7350 Skvorova Zuzana 93.00 ( 791) 53667 H21C KAM9105 Šafka Dan 95.00 ( 194) 361932 D10C KAM0350 Hankovcova Helena 104.00 ( 204) ? H14B KAM9901 Santrucek Vit 104.00

KBP KBP Praha

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 206) 6645 H60B KBP4500 Valter Petr 142.00

KCK KOB Český Krumlov

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 207) 49615 D55B KCK5756 Marie Flasarova 37.00

KNC OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 208) 52254 H75B KNC3300 Kalivoda Viktor 9.00 ( 212) 51387 D40B KNC6750 Cihakova Lenka 23.00 ( 213) 52257 H21C KNC8700 Havlicek Tomas 35.00 ( 210) 52259 D50B KNC6150 Havlickova Jindra 47.00 ( 211) 52265 D40B KNC6550 Komersova Jana 68.00 ( 214) 232895 D14B KNC9950 Cihakova Barbora 108.00 ( 209) 52255 H55B KNC5501 Jun Drahomir 111.00

KRE OOB TJ Sokol Křemže

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 218) 428715 H21B KRE7701 Klimes Petr 4.00 ( 217) 51411 D35B KRE7051 Dulovcova Marie 63.00 ( 215) 428716 D12C KRE0051 Klimesova Sarlota 82.00 ( 216) 51413 D45B KRE6352 Kovarickova Darja 129.00

KRL Kometa Kralovice

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 223) 232613 D14B KRL9951 Hanakova Lenka 54.00 ( 222) 2035163 D16B KRL9655 Lavickova Michaela 67.00 ( 221) 51475 H18B KRL9403 Slajs Daniel 90.00 ( 220) 207839 H20B KRL9305 Vistejn Jiri 95.00 ( 805) 207825 H20B KRL9304 Pova Ondrej 115.00 ( 219) 232960 D14B KRL0051 Biersakova Dagmar 132.00

KSH OOB TJ Kašperské Hory

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 225) 51619 D21B KSH7753 Hulcova Pavla 10.00 ( 224) 8674 H60B KSH4801 Fiala Milos 137.00

KTA SK Kotnov Tábor

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 228) 515484 H21B KTA6901 Vebr Jiri 36.00 ( 227) 232359 D21D KTA6351 Zemanova Alena 57.00 ( 229) 232351 D21D KTA8851 Zemanova Lenka 82.00 ( 226) 2025204 H12C KTA0002 Bušík David 140.00 neregistro

LBE TJ Lokomotiva Beroun

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 231) 51283 H60B LBE4900 Tvrdek Vojtech 12.00 ( 235) 995812 H18B LBE9500 Vesely Jakub 40.00 ( 230) 8805 H65B LBE4600 Nosal Stanislav 67.00 ( 234) 331157 H18B LBE9400 Uhlir Marek 70.00 ( 232) 411760 H60B LBE5000 Hamacek Bohuslav 82.00 ( 233) 303959 D60B LBE5150 Tvrdkova Eva 83.00 ( 236) 515046 D16B LBE9650 Kucerova Barbora 102.00

LIT KOB Chemopetrol Litvínov

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 237) 8110 D60B LIT5051 Neradova Alena 68.00 ( 238) 886283 D21B LIT8551 Neradova Alena 118.00

LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 239) 7744 HDR LJN0800 Langer Lukas 0.00 ( 240) 7741 H65B LJN4700 Matousek Lubos 42.00 ( 241) 7742 D55B LJN5550 Matouskova Marie 72.00 ( 242) 7745 H35C LJN7201 Rulc Zdenek 151.00

LLI TJ Loko Liberec

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 250) 410734 D18B LLI9552 Hoidekrova Lucie 19.00 ( 247) 51204 H65B LLI4702 Peterka Josef 47.00 ( 246) 51201 H10N LLI0404 Peterka Jakub 49.00 ( 245) 2032132 H10C LLI0203 Bradac David 63.00 ( 243) 51203 H12C LLI0001 Melichar Petr 75.00 ( 248) 434598 H40B LLI7201 Bradac Stanislav 81.00 ( 244) 2032105 H12C LLI0002 Bradac Jakub 100.00 ( 249) 515503 H21B LLI7502 Peterka Vojtech 106.00 ( 251) 51207 H14B LLI9802 Melichar Vojtěch 136.00

LPM OK Lokomotiva Plzeň

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 255) 236985 P LPM9451 Kuberkova Lucie 0.00 ( 253) 51151 H21B LPM8500 Silhavy Jakub 42.00 ( 254) 51161 D20B LPM9353 Zayats Inna 82.00 ( 252) 995848 H21B LPM7820 Suchy Petr 122.00

LPU OK Lokomotiva Pardubice

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 275) 425573 D45B LPU6555 Julinkova Dana 4.00 ( 258) 9256 H65B LPU4501 Fridrich Jaroslav 7.00 ( 256) 425559 D14B LPU0053 Brozova Zuzana 9.00 ( 269) 9316 D40B LPU6052 Knapova Iva 13.00 ( 268) 301183 H50B LPU5905 Novotny Miroslav 15.00 ( 271) 9231 H45B LPU6401 Kaplan Jan 25.00 ( 274) 9310 D35B LPU6553 Cermakova Renata 28.00 ( 267) 888601 D50B LPU5851 Vichova Ladislava 32.00 ( 259) 9247 D65B LPU4752 Kubikova Kveta 36.00 ( 273) 253352 H45B LPU6505 Valach Petr 49.00 ( 265) 9290 D55B LPU5654 Novotna Jirina 62.00 ( 286) 246820 D14B LPU9955 Srenkelova Ilona 63.00 ( 264) 9301 H55B LPU5408 Sterba Pavel 66.00 ( 276) 301168 H21B LPU7102 Filicko Marek 66.00 ( 262) 9260 H60B LPU5201 Farar Vaclav 77.00 ( 257) 416268 H70B LPU3901 Malek Josef 80.00 ( 282) 896973 D21B LPU8753 Mrstikova Kveta 82.00 ( 285) 9660 H14B LPU9902 Fencl Jonas 84.00 ( 283) 425577 H16B LPU9705 Kanta Martin 86.00 ( 263) 9257 H60B LPU5206 Trasak Milan 87.00 ( 277) 9325 H21B LPU7308 Vavra Jaroslav 90.00 ( 281) 515134 D21B LPU7957 Lucanova Marta 91.00 ( 280) 920672 H21B LPU7811 Karnik Jan 98.00 ( 287) 9026 D14B LPU9958 Kopecka Anna 99.00 ( 266) 9228 H50B LPU5801 Vicha Vladimir 100.00 ( 278) 889272 D21B LPU7658 Sviglerova Pavla 106.00 ( 260) 9328 H55B LPU5101 Knap Jan 116.00 ( 272) 410783 H45B LPU6504 Prochazka Radek 117.00 ( 270) 9277 H50B LPU6102 Roudny Vaclav 120.00 ( 261) 2032164 H60B LPU5102 Sanka Bedrich 127.00 ( 884) 9656 D35C LPU6955 Demlova Jitka 138.00 ( 279) 515170 H21B LPU7710 Lucan Vladimir 140.00 ( 899) 2049512 D35C LPU7356 Mrskocova Dana 153.00 ( 665) 9337 H21C LPU7907 Hovorka Jan 185.00 ( 284) 232608 H14B LPU9802 Zak Jan 188.00

LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 294) 232494 D14B LTP9950 Zejdlikova Karolina 48.00 ( 288) 682080 H50B LTP6102 Kovar Karel 50.00 ( 289) 682114 H45B LTP6501 Bruner Lubos 57.00 ( 290) 899153 H45B LTP6710 Kovar Boris 89.00 ( 291) 51331 H40B LTP7001 Zejdlik Michal 91.00 ( 292) 52916 H21C LTP8801 Eiselt Jan 110.00 ( 293) 682083 H14B LTP9802 Matejka Lukas 124.00

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 299) 9609 P LTU6352 Hanusova Jitka 0.00 ( 295) 405955 D65B LTU4751 Kutackova Stanislava 6.00 ( 302) 9632 H45B LTU6501 Hanus Pavel 17.00 ( 304) 425571 D40B LTU6951 Bendakova Jitka 38.00 ( 303) 301646 H40B LTU6801 Killar Marek 56.00 ( 296) 9777 H60B LTU4801 Rejmont Milan 57.00 ( 305) 515479 H21C LTU9102 Lazak Tomas 60.00 ( 298) 405972 D45B LTU6351 Petrzelova Alena 69.00 ( 297) 405971 H45B LTU6301 Petrzela Pavel 77.00 ( 300) 2017662 D45B LTU6451 Hindrakova Martina 79.00 ( 306) 416289 H16B LTU9601 Taclik Milan 121.00 ( 307) 425561 H14B LTU9801 Bendak Jan 172.00

MAS T Aš

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 309) 301727 H21B MAS6800 Kovar Jindrich 50.00 ( 308) 2026161 H21B MAS5501 Pilar Karel 96.00 ( 310) 301505 H16B MAS9600 Frank Jiri 106.00

MFP VŠSK MFF UK Praha

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 313) 428269 D10N MFP0551 Simsova Pavla 5.00 ( 318) 51713 D35B MFP7651 Simsova Jana 23.00 ( 312) 218785 H10C MFP0300 Simsa Martin 55.00 ( 311) 428243 D12C MFP0150 Simsova Barbora 58.00 ( 314) 410727 D40B MFP6850 Forstova Lenka 58.00 ( 315) 51712 H21D MFP7100 Simsa Jaromir 63.00 ( 316) 897349 H21C MFP7301 Blahuta Marek 100.00 ( 806) 2020717 H45B MFP6302 Simek Miroslav 133.00 ( 317) 1111550 H21C MFP7403 Rozek David 170.00

MKP SK Meteor Kačerov Praha

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 321) 51691 H45B MKP5800 Tomascin Jaroslav 9.00 ( 319) 51668 H65B MKP4400 Koc Bretislav 17.00 ( 322) 51659 D21B MKP8450 Jezkova Klara 31.00 ( 323) 2042544 D20B MKP9250 Nestereva Natallia 72.00 ( 320) 51706 H45B MKP4700 Koc Zdenek 129.00

MLA MLOK Mariánské Lázně

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 326) 51611 H65B MLA4201 Sklenar Jan 2.00 ( 325) 8941 D10N MLA0451 Bartosova Marie 13.00 ( 331) 51494 D40B MLA7051 Bartosova Jana 18.00 ( 330) 515060 H45B MLA6701 Bartos Ludek 33.00 ( 329) 7880 H40B MLA5801 Milota Josef 46.00 ( 332) 51495 H14B MLA9802 Bartos Vojtech 68.00 ( 327) 7882 H65B MLA4401 Fisak Jan 77.00 ( 328) 7884 D55B MLA5451 Opavova Stanislava 77.00 ( 324) 888609 H12C MLA0101 Bartos Vaclav 90.00

NEJ TJ Jiskra Nejdek

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 336) 232363 H10C NEJ0300 Tokar Radim 23.00 ( 343) 232229 D14B NEJ9950 Maresova Alexandra 33.00 ( 334) 2035737 D12C NEJ0151 Tokarova Regina 46.00 ( 337) 2035733 D10C NEJ0350 Nadenickova Iva 49.00 ( 333) 232230 D12C NEJ0150 Nadenickova Pavla 62.00 ( 338) 232361 D45B NEJ6750 Hasalova Jana 64.00 ( 807) 232206 D10C NEJ0450 Ziebova Veronika 69.00 ( 808) 232215 H14B NEJ9800 Zieba Jakub 76.00 ( 335) 232205 D10C NEJ0250 Maresova Klara 79.00 ( 341) 232207 D35C NEJ7450 Maresova Marcela 113.00 ( 342) 301413 H14B NEJ9801 Hasal Martin 120.00 ( 339) 232226 H35C NEJ7000 Nadenicek Josef 141.00 ( 340) 232228 H35C NEJ7300 Mares Alexander 176.00

NPA SK LOB Nová Paka

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 349) 9697 D21B NPA7852 Tauchmanova Ivana 16.00 ( 352) 9700 H21B NPA8401 Bejr Zdenek 24.00 ( 345) 9690 D55B NPA5552 Novakova Jana 67.00 ( 351) 9699 D21B NPA8151 Pisova Monika 97.00 ( 344) 9686 H60B NPA5001 Novak Karel 102.00 ( 353) 9711 D21B NPA9051 Smidrkalova Monika 103.00 ( 350) 9698 H21B NPA8001 Antos Filip 104.00 ( 348) 9694 H21B NPA7701 Novak Zdenek 108.00 ( 347) 9693 H21B NPA7502 Novak Jiri 116.00 ( 346) 9967 H21B NPA6705 Zikmund Zdenek 136.00

OCB Orienteering club České Budějovice

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 356) 51432 D65B OCB4351 Bouckova Ludmila 21.00 ( 357) 416348 H18B OCB9501 Boucek Jakub 35.00 ( 354) 410400 D12C OCB0051 Ash Kristina 66.00 ( 355) 51410 H70B OCB4101 Boucek Vaclav 70.00 ( 358) 51409 H16B OCB9701 Ash Adam 116.00

ODV TJ AERO Odolena Voda

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 361) 52893 H14B ODV9803 Svatos Jan 12.00 ( 362) 428285 H14B ODV9805 Novak Ales 20.00 ( 359) 331087 H16B ODV9700 Brazdil Petr 81.00 ( 360) 361919 H14B ODV9800 Ondrejcek Jiri 168.00

OKP SK OK 24 Praha

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 365) 303940 H21B OKP8901 Cervinka Jan 30.00 ( 364) 53525 D45B OKP6451 Cervinkova Jitka 34.00 ( 366) 303935 H21C OKP9000 Cervinka Jaroslav 65.00 ( 363) 53558 H50B OKP5803 Cervinka Jaroslav 105.00

OSN SK OS Nové Město n. M.

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 367) 53602 HDR OSN Janíčková Jolana 0.00 neregistro ( 371) 52146 H50B OSN6005 Wurzel Břetislav 0.00 ( 373) 51969 D40B OSN6955 Kamenická Lenka 8.00 ( 381) 981804 D16B OSN9696 Vališová Martina 12.00 ( 368) 52000 D12C OSN0050 Nechanická Klára 30.00 ( 378) 51979 D21C OSN7960 Nováková Eva 32.00 ( 372) 52145 D45B OSN6654 Wurzelová Dana 39.00 ( 379) 51993 H21C OSN9339 Kamenický Tobiᚠ55.00 ( 374) 51972 H40B OSN7209 Nechanický Pavel 66.00 ( 376) 51975 D35B OSN7557 Nechanická Daniela 88.00 ( 377) 887911 H21D OSN7601 Novák Lubomír 88.00 ( 369) 436433 H12C OSN0200 Nechanický Jan 95.00 ( 370) 51960 H50B OSN6004 Kamenický Radan 115.00 ( 375) 53603 D35C OSN7356 Janíčková Jitka 133.00 ( 380) 551995 H21C OSN9549 Kamenický Jeroným 150.00

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 383) 52061 H21C PBM7301 Kheil Radim 75.00 ( 384) 53539 D35B PBM7375 Svejcarova Daniela 78.00 ( 382) 52027 H50B PBM5303 Robotka Libor 130.00

PCB SKP České Budějovice

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 385) 51406 H50B PCB5901 Blabla Zdenek 55.00

PEN OK RECO Sport

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 386) 49998 H50B PEN6200 Vydra Pavel 25.00 ( 387) 232387 D45B PEN6350 Kabrtova Iva 44.00

PGP SK Praga

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 784) 331147 D14B PGP9950 Hrabankova Zuzana 0.00 ( 769) 2460 H40B PGP7203 Baldrian Petr 1.00 ( 391) 52105 H21B PGP8302 Sysel Ondrej 6.00 ( 389) 502090 D50B PGP6150 Samalova Hana 7.00 ( 783) 232050 D16B PGP9654 Hrabankova Klara 7.00 ( 776) 232167 D21C PGP8851 Jelinkova Zora 8.00 ( 777) 515113 H21B PGP9002 Prochazka Pavel 10.00 ( 761) 51698 D65B PGP4050 Hankovska Jana 11.00 ( 782) 232184 D50B PGP6250 Hrabankova Ilona 27.00 ( 774) 887941 H21B PGP8610 Flasar Jan 32.00 ( 771) 51638 D35B PGP7562 Pokorna Magdalena 43.00 ( 763) 52095 D55B PGP5550 Dolezalova Vlasta 52.00 ( 775) 52106 H21B PGP8700 Sysel Ctibor 76.00 ( 773) 1006283 H21B PGP8301 Hora Vojtech 80.00 ( 781) 51673 H50B PGP6003 Hrabanek David 80.00 ( 388) 436401 H55B PGP5601 Samal Vaclav 81.00 ( 767) 416118 D45B PGP6251 Landovska Ivana 84.00 ( 764) 51862 D50B PGP5850 Zelena Marketa 87.00 ( 772) 886265 H21B PGP8206 Prochazka Jan 88.00 ( 760) 51700 H70B PGP3800 Attl Vladimir 95.00 ( 390) 52225 H40B PGP7101 Drbal Jan 96.00 ( 780) 361959 H16B PGP9601 Landovsky Jakub 96.00 ( 762) 232091 H60B PGP5103 Jelinek Martin 107.00 ( 765) 52103 H50B PGP5900 Grivalsky Michal 110.00 ( 392) 51658 D21B PGP9053 Jezkova Dominika 115.00 ( 778) 49617 D21B PGP9054 Flasarova Kristyna 142.00 ( 768) 51676 D21B PGP6652 Tichovska Hana 151.00 ( 770) 51637 H21C PGP7506 Pokorny Ondrej 160.00 ( 766) 51682 H21C PGP6100 Tichovsky Martin 190.00 ( 779) 910714 H21C PGP9103 Landovsky Tomas 200.00

PHK OK 99 Hradec Králové

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 809) 2032168 P PHK7906 Silny Ondrej 0.00 ( 402) 9429 D50B PHK5951 Panchartkova Jitka 2.00 ( 410) 336724 D35B PHK7153 Ruzickova Kamila 3.00 ( 395) 9455 H75B PHK3002 Vykysaly Frantisek 4.00 ( 403) 8949 D45B PHK6151 Hejnalova Hana 9.00 ( 398) 9453 H60B PHK5201 Vondrous Jaroslav 17.00 ( 409) 9494 D35B PHK6852 Kopecka Marcela 18.00 ( 404) 9389 D45B PHK6251 Kubickova Marcela 19.00 ( 406) 9378 H45B PHK6503 Kavalir Karel 21.00 ( 420) 339560 H18B PHK9502 Ruzicka Karel 30.00 ( 400) 9402 H55B PHK5702 Dusatko Petr 31.00 ( 412) 9407 H35B PHK7205 Kunart Tomas 31.00 ( 424) 2035744 H14B PHK9908 Chvatil Simon 32.00 ( 414) 9430 D35B PHK7450 Chvatilova Pavlina 33.00 ( 394) 362000 D10C PHK0450 Chvatilova Johana 34.00 ( 411) 336717 H40B PHK7200 Chvatil Jiri 41.00 ( 417) 9825 D21B PHK8555 Ďupalová Dominika 43.00 neregistro ( 405) 9369 H45B PHK6401 Hlavacek Lubomir 45.00 ( 413) 2032170 H35B PHK7302 Samek Petr 46.00 ( 423) 9830 H14B PHK9901 Kavalir Jachym 52.00 ( 421) 224885 D16B PHK9654 Sadkova Lucie 62.00 ( 415) 9408 D21B PHK7852 Kunartova Lenka 70.00 ( 396) 9102 H70B PHK3801 Mikulecky Jan 75.00 ( 419) 301383 H18B PHK9401 Kamenicky Ondrej 75.00 ( 885) 9401 D50B PHK5651 Behounova Jirina 77.00 ( 393) 410789 H12C PHK0001 Samek Tomas 85.00 ( 401) 9457 H50B PHK5902 Vykysaly Miroslav 85.00 ( 416) 9362 H21C PHK8506 Elbl Marek 85.00 ( 426) 224883 D14B PHK9999 Kubickova Jana 87.00 ( 399) 9400 H55B PHK5701 Behoun Pavel 91.00 ( 422) 207804 D16B PHK9753 Kavalirova Julie 92.00 ( 869) 9431 D35B PHK7456 Samkova Renata 98.00 ( 407) 224914 H45B PHK6601 Kamenicky Jan 109.00 ( 397) 9823 H70B PHK4101 Rychly Rudolf 110.00 ( 425) 224878 D14B PHK9951 Chaloupska Barbora 111.00 ( 418) 9364 D21B PHK8557 Dusatkova Lenka 121.00 ( 408) 336760 H40B PHK6702 Ruzicka Ivan 131.00

PPU KOB Pardubice

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 428) 9649 H45B PPU6301 Fencl Jiri 65.00 ( 427) 9655 H45B PPU6001 Broulik Milos 81.00

PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 429) 51215 H70B PUL4200 Novotny Frantisek 130.00

PVP VSK Přírodověda

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 810) 2045245 D21D PVP7751 Simkova Marketa 52.00

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 432) 126 D10N PZR0351 Sobotková Klára 1.00 ( 447) 439123 D14B PZR9951 Nechutová Aneta 3.00 ( 443) 410374 D21D PZR7352 Suková Renata 42.00 ( 433) 49847 H65B PZR4321 Pospíšil Jiří 57.00 ( 438) 51900 D50B PZR5654 Rosecká Alena 62.00 ( 444) 53700 H21C PZR8903 Novohradský Petr 70.00 ( 445) 232483 H21D PZR9502 Skryja Ondřej 73.00 ( 431) 52608 D10C PZR0252 Suková Hana 89.00 ( 434) 51994 H60B PZR4417 Pospíšil Jaromír 92.00 ( 441) 51511 D35C PZR6969 Nechutová Alena 93.00 ( 439) 4644 H45B PZR6106 Skryja Bořivoj 97.00 ( 446) 232891 H16B PZR9701 Nechuta David 101.00 ( 436) 49821 D55C PZR5051 Křížová Zdenka 113.00 ( 430) 411758 H12C PZR0101 Bořil Šimon 145.00 ( 440) 410394 H35C PZR6701 Suk Marek 156.00 ( 435) 2023807 H55C PZR4800 Kříž Pavel 162.00 ( 442) 49811 H35C PZR7007 Nechuta Milan 166.00 ( 437) 232741 H45C PZR5309 Novohradský Jan 170.00

RBK SK Radioklub Blansko

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 449) 52092 D55C RBK5454 Henkova Svatava 128.00 ( 448) 52078 H55C RBK5307 Henek Milan 187.00

ROU SKOB Roudnice nad Labem

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 453) 53537 H16B ROU9601 Buk Michal 136.00 ( 452) 331208 D35C ROU7150 Bukova Jana 148.00 ( 451) 331058 H45C ROU6202 Buk Miloslav 167.00 ( 450) 331503 H14B ROU0001 Buk Petr 184.00

ROZ OK Roztoky

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 455) ? HDR ROZ Křístková Viktorie 0.00 neregistro ( 457) 7941 HDR ROZ0500 Jira Filip 0.00 ( 454) ? D10N ROZ Křístková Veronika 21.00 neregistro ( 458) 438643 D50B ROZ6150 Voltrova Svatava 37.00 ( 461) 207856 H14B ROZ9800 Jira Tomas 40.00 ( 460) 438639 D16B ROZ9752 Voltrova Hana 52.00 ( 462) 438638 D14B ROZ9951 Voltrova Alena 81.00 ( 456) ? D10C ROZ0350 Kristkova Magdalena 124.00 ( 459) 51608 D21B ROZ7450 Kristkova Hana 124.00

RUZ TJ Růžená

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 469) 2017679 D21D RUZ7150 Pittnerová Lenka 37.00 ( 463) 129 D10C RUZ0250 Pittnerová Adéla 64.00 ( 471) 49887 D21D RUZ8650 Hejnáková Adéla 67.00 ( 470) 51780 D21C RUZ8051 Polednová Hana 80.00 ( 464) 232331 D10C RUZ0251 Jelínková Adéla 109.00 ( 468) 51922 D55C RUZ5552 Jelínková Jana 118.00 ( 466) 897365 H55C RUZ5306 Kubálek Zdenek 182.00 ( 467) 51921 H55C RUZ5504 Jelínek Luboš 192.00

SCH TJ Skalka Cheb

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 511) 7890 H65B SCH4701 Jirasek Jaroslav 37.00

SCP OK Sparta Praha

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 473) 443066 H60B SCP4500 Rakovec Milos 2.00 ( 482) 446418 D50B SCP6150 Kavkova Dana 12.00 ( 489) 888645 H21B SCP8103 Kovar Miroslav 12.00 ( 488) 51561 H21B SCP8003 Dubec Pavel 18.00 ( 479) 301147 H50B SCP5900 Kavka Jiri 20.00 ( 492) 336785 D16B SCP9750 Veljacikova Hana 27.00 ( 480) 52115 H50B SCP6001 Hosek Ladislav 30.00 ( 474) 52299 H65B SCP4600 Novak Milos 32.00 ( 811) 889282 H45B SCP6700 Sebek Martin 41.00 ( 475) 51562 H65B SCP4700 Burianek Jaromir 52.00 ( 486) 52114 D40B SCP6950 Tloustova Eva 53.00 ( 477) 682101 H55B SCP5500 Jahn Pavel 56.00 ( 476) 52111 H60B SCP5201 Hojny Oldrich 67.00 ( 481) 51571 H50B SCP6100 Vrabec Martin 70.00 ( 812) 416140 H21B SCP7500 Khel Richard 72.00 ( 478) 52760 D55B SCP5550 Jahnova Helena 87.00 ( 813) 2025359 D20B SCP9250 Sebkova Jana 87.00 ( 484) 336735 D45B SCP6451 Veljacikova Marketa 94.00 ( 472) 410733 H70B SCP4100 Rejpal Petr 115.00 ( 490) 515114 H21B SCP8200 Prochazka Tomas 118.00 ( 485) 889283 D45B SCP6750 Sebkova Helena 119.00 ( 487) 51566 H21B SCP7507 Sistek Daniel 124.00 ( 491) 51558 H21B SCP8303 Vrabec Ondrej 132.00 ( 483) 49889 H50B SCP6200 Veljacik Pavel 135.00

SHK TJ Slavia Hradec Králové

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 510) 9196 D14B SHK9951 Vetrickova Andrea 15.00 ( 508) 420436 D16B SHK9755 Cervena Adela 22.00 ( 507) 331166 D16B SHK9753 Langrova Anna 32.00 ( 496) 2025341 D10N SHK0450 Kronikova Sylvie 33.00 ( 505) 51500 H35B SHK7704 Slovak Miroslav 51.00 ( 500) 9118 D50B SHK5852 Blahova Luba 57.00 ( 504) 9176 D35B SHK7350 Kronikova Jana 58.00 ( 494) 2017683 D12C SHK0150 Kronikova Stepanka 74.00 ( 503) 9126 H40B SHK7001 Netuka Jan 76.00 ( 501) 2017663 D45B SHK6651 Thynova Ivana 89.00 ( 497) 9103 H70B SHK4001 Maslo Miroslav 90.00 ( 493) 2032191 D14B SHK0051 Thynova Nikola 96.00 ( 498) 410797 H55B SHK5702 Gazdacko Milan 106.00 ( 502) 2017669 H40B SHK6902 Kohout Josef 111.00 ( 495) 410782 D10C SHK0350 Thynova Martina 119.00 ( 499) 301648 H50B SHK5801 Hausvater Karel 125.00 ( 506) 420426 H16B SHK9604 Trejbal Vaclav 126.00 ( 509) 331229 H14B SHK9801 Gebrt Jan 152.00

SJC Sportcentrum Jičín

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 520) 9933 D18B SJC9552 Smejcova Anna 25.00 ( 514) 4744 D40B SJC7253 Zlamalova Zdena 33.00 ( 523) 4297 D14B SJC9951 Zlamalova Nikola 42.00 ( 814) 4285 D12C SJC0153 Kochova Anna 42.00 ( 515) 211303 D35B SJC7451 Skorpilova Jana 48.00 ( 518) 995813 D21B SJC8484 Kazdova Lenka 61.00 ( 517) 51803 H21B SJC8309 Zaloudek Petr 70.00 ( 513) 9948 H60B SJC4801 Bilek Vratislav 97.00 ( 512) 888630 H70B SJC3601 Havlik Jaroslav 100.00 ( 519) 9983 H18B SJC9401 Smejc Jakub 105.00 ( 516) 886288 H21B SJC8202 Kazda Ondrej 126.00 ( 521) 4742 H14B SJC9802 Dolezal Vit 160.00

SJH SJH Jindřichův Hradec

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 526) ? HDR SJH Maděryčova Anna 0.00 neregistro ( 527) ? P SJH Blažek Petr 0.00 neregistro ( 543) 442845 HDR SJH0502 Maděryč Ondřej 0.00 ( 544) ? HDR SJH0551 Blažková Veronika 0.00 ( 545) ? HDR SJH0601 Kinšt Antonín 0.00 ( 546) 436450 HDR SJH0603 Pobuda Jan 0.00 ( 547) 331630 HDR SJH0652 Kubičková Kateřina 0.00 ( 556) 442890 P SJH7052 Dundáčková Hana 0.00 ( 559) 336780 P SJH7401 Kubák Martin 0.00 ( 560) 331327 P SJH7751 Kubáková Žaneta 0.00 ( 542) 436945 D10N SJH0452 Kubičková Kristýna 9.00 ( 535) 443062 H10C SJH0301 Hojný Jáchym 15.00 ( 552) 51140 H40B SJH6801 Parkán Jiří 16.00 ( 537) 442866 D10N SJH0352 Veselá Aneta 17.00 ( 541) 301356 D10N SJH0451 Kubáková Nela 25.00 ( 555) 995874 H40B SJH7002 Hojný Jaroslav 26.00 ( 536) 436440 H10C SJH0302 Pobuda Vojtěch 35.00 ( 563) 331783 D16B SJH9752 Peňázová Veronika 42.00 ( 815) 109 D40B SJH7051 Benešová Iva 43.00 ( 566) 336772 H14B SJH9902 Kubák Martin 44.00 ( 524) 443107 D21D SJH Maděryčova Katerina 47.00 neregistro ( 539) 330592 H10N SJH0402 Kinšt Jan 57.00 ( 534) ? D10C SJH0252 Blažková Kateřina 59.00 ( 564) 331328 D14B SJH9852 Hojná Dominika 60.00 ( 553) 51141 H40B SJH6901 Kubičko Petr 61.00 ( 530) 436434 H12C SJH0003 Koudelka Tomᚠ65.00 ( 540) 331784 H10N SJH0404 Vaněček Tomᚠ69.00 ( 531) 442882 D12C SJH0052 Hojná Eliška 70.00 ( 554) 331598 H40B SJH6902 Dundáček Milan 71.00 ( 562) 553438 D21B SJH8151 Píšová Lucie 73.00 ( 533) 330596 D10C SJH0251 Kinštová Tereza 74.00 ( 538) 420435 H10N SJH0401 Dundáček Karel 81.00 ( 46) 443104 D35C SJH6951 Hojná Tereza 83.00 ( 548) 301345 H70B SJH4201 Gřunděl Ivan 85.00 ( 532) 442852 H10N SJH0204 Eder Jonᚠ89.00 ( 525) 442870 H21D SJH Pobuda Michal 93.00 neregistro ( 528) 442888 H12C SJH0001 Veselý Vojtěch 110.00 ( 561) 331321 D35C SJH7752 Kubičková Martina 118.00 ( 565) 420443 D14B SJH9853 Dundáčková Julie 123.00 ( 558) 1007526 H35C SJH7201 Kubičko Pavel 146.00 ( 529) 331357 H12C SJH0002 Nosek Jakub 155.00 ( 549) 442873 H45C SJH5901 Nosek Vladimír 155.00 ( 550) 231209 H45C SJH6201 Havlík Milan 173.00 ( 551) 434831 H45C SJH6601 Trojan Jiří 179.00 ( 557) 442847 H35C SJH7101 Veselý Oldřich 181.00

SJI OK Jihlava

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 568) 125 HDR SJI Oranyová Sylva 0.00 neregistro ( 664) 113 HDR SJI Vítek Matěj 0.00 neregistro ( 758) 115 HDR SJI Vítková Hana 0.00 neregistro ( 835) 446402 HDR SJI Rachůnek Stanislav 0.00 neregistro ( 575) 53193 D14B SJI9855 Švíková Klára 6.00 ( 576) 2045309 H14B SJI9902 Šenkýř Matěj 8.00 ( 577) 52969 H14B SJI9903 Kafka Matěj 16.00 ( 573) 232329 D14B SJI9852 Čechová Tereza 18.00 ( 816) 52966 D12C SJI0051 Foltýnová Eva 22.00 ( 574) 336765 D14B SJI9854 Vacková Anna 27.00 ( 571) 141 H10N SJI0401 Orany Vojtěch 45.00 ( 567) 124 D12C SJI Kottová Natálie 54.00 neregistro ( 819) 682090 H18B SJI9501 Koumar František 60.00 ( 818) 336764 H10N SJI0402 Kašpárek Vít 61.00 ( 820) 336768 H16B SJI9703 Zacha Jiříá 76.00 ( 570) 51770 H10N SJI0301 Venhoda Matěj 77.00 ( 572) 336763 D14B SJI9851 Petráčková Kristýna 90.00 ( 817) 2019241 H12C SJI0102 Kašpárek Ladislav 115.00 ( 569) 336770 H12C SJI0001 Čech Petr 125.00 ( 821) 219260 H14B SJI9801 Foltýn Tomᚠ140.00

SKM KOB Směr Kroměříž

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 578) 53815 HDR SKM Nechanická Anička 0.00 neregistro ( 579) 53812 H21D SKM8012 Hasek Jakub 83.00

SKV TJ Slovan Karlovy Vary

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 582) 331098 D18B SKV9452 Kubinova Romana 7.00 ( 581) 331089 D45B SKV6751 Kubinova Jana 24.00 ( 580) 236486 D45B SKV6551 Zandova Marie 49.00 ( 584) 331270 D16B SKV9752 Kubinova Veronika 82.00 ( 583) 301430 D16B SKV9653 Zandova Marcela 97.00

SLA SKOB Slaný

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 928) 425546 P SLA7450 Zemkova Helena 0.00 ( 585) 897393 H10C SLA0300 Kolar Matyas 51.00 ( 590) 897346 D14B SLA9950 Kolarova Johana 66.00 ( 586) 420425 H70B SLA4200 Zabransky Emil 105.00 ( 587) 8806 H60B SLA4700 Svec Zdenek 112.00 ( 589) 887615 H21C SLA7103 Kolar Tomas 120.00 ( 588) 224894 D35C SLA6950 Hrdlickova Ludmila 143.00

SLP OOB Slavia Praha

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 591) 51366 H10C SLP0301 Skacha Vit 39.00 ( 592) 51612 D65B SLP4451 Zmekova Mila 41.00 ( 596) 52166 D21C SLP7960 Koppova Ingrid 74.00 ( 594) 434803 D21C SLP7051 Skachova Petra 92.00 ( 597) 410377 D21C SLP8151 Chaloupkova Marie 110.00 ( 593) 51621 H65B SLP4601 Novotny Jiri 112.00 ( 595) 51614 H21B SLP7704 Safka Jan 112.00 ( 598) 51287 H21C SLP8503 Fiser Jiri 130.00

SNA TJ START Náchod

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 822) 1207404 H21B SNA8004 Nyvlt Petr 40.00

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 600) 9471 D12C SRK0151 Kosova Tereza 6.00 ( 601) 425600 D12C SRK0153 Sklibova Veronika 14.00 ( 606) 9811 H35B SRK7501 Skliba Jan 36.00 ( 605) 9501 D35B SRK7373 Filipova Ivana 38.00 ( 602) 9798 H65B SRK4702 Hrobar Rudolf 62.00 ( 608) 301107 D16B SRK9752 Zemankova Tereza 72.00 ( 607) 9503 D35B SRK7651 Sklibova Jana 73.00 ( 604) 434581 H35B SRK6802 Kos Michal 76.00 ( 609) 2017682 H14B SRK9802 Locker Tomas 92.00 ( 603) 438611 D45B SRK6752 Kosova Michaela 124.00 ( 611) 416343 H14B SRK9900 Skliba Michal 128.00 ( 599) 2027245 D14B SRK0050 Filipova Tereza 129.00 ( 610) 51472 H14B SRK9805 Vandas Daniel 144.00

STB TJ Stadion Nový Bor

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 612) 434808 D12C STB0199 Dolejsi Katerina 18.00 ( 619) 303919 D14B STB9999 Kubecova Katerina 21.00 ( 613) 49985 H45B STB6601 Kubec Pavel 37.00 ( 614) 52909 D45B STB6798 Abelova Ivana 59.00 ( 616) 49986 H21B STB8101 Bernasek Jiri 60.00 ( 615) 206351 D35C STB7399 Kubecova Jana 103.00 ( 617) 49987 D21B STB8297 Bernaskova Petra 112.00 ( 618) 52904 H14B STB9801 Ludvik Matyas 132.00

STH SK Studenec

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 625) 410774 H18B STH9402 Kucera Tomas 45.00 ( 626) 410772 D16B STH9651 Tauchmanova Karolina 57.00 ( 629) 253374 D14B STH9958 Kalenska Dominika 57.00 ( 623) 416278 D20B STH9356 Duchackova Katerina 62.00 ( 621) 410777 D35B STH7351 Kalenska Katerina 68.00 ( 628) 330520 D14B STH9954 Jezdinska Natalie 93.00 ( 620) 9063 H55B STH5501 Junek Petr 96.00 ( 624) 9041 H18B STH9401 Kucera Stepan 100.00 ( 622) 8889 D21C STH8951 Vikova Vendula 104.00 ( 627) 9997 D14B STH9953 Urbanova Marketa 126.00

TAP KOB TRETRA Praha

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 636) 53636 P TAP8605 Hejtmanek Martin 0.00 ( 645) 442851 D16B TAP9755 Simunkova Gabriela 2.00 ( 823) 232189 D12C TAP0051 Dedkova Teodora 26.00 ( 633) 51856 D21B TAP8453 Puchernová Zuzana 34.00 ( 642) 416010 D21B TAP9053 Zamazalova Katerina 40.00 ( 630) 53641 D55B TAP5452 Hejtmankova Alena 42.00 ( 634) 53640 D21C TAP8462 Hejtmankova Katerina 44.00 ( 643) 232132 D21B TAP9251 Hermannova Anna 58.00 ( 638) 232187 H21B TAP8701 Benes Filip 62.00 ( 631) 53639 H50B TAP5802 Hejtmanek Vladimir 65.00 ( 646) 442864 D14B TAP9854 Polakova Katerina 75.00 ( 640) 888854 D21B TAP8854 Gabrovska Lucie 88.00 ( 635) 515475 H21B TAP8511 Makovsky Jakub 110.00 ( 644) 51846 H16B TAP9702 Vlasek Jakub 111.00 ( 637) 515469 H21B TAP8610 Zajic Vitezslav 120.00 ( 641) 887637 H21B TAP8902 Cerny Martin 128.00 ( 632) 515411 H21C TAP7701 Pucherna Jan 135.00 ( 639) 515433 H21C TAP8808 Hodek Michal 145.00

TBM KOS TJ Tesla Brno

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 824) ? HDR TBM0508 Sevcik Daniel 0.00 ( 825) ? P TBM7010 Ševčík Robert 0.00 neregistro ( 657) 53276 D21B TBM7654 Stepankova Katerina 4.00 ( 647) 416020 H10C TBM0222 Lukas Martin 7.00 ( 653) 301235 H50B TBM6005 Suler Josef 10.00 ( 656) 515034 H21B TBM7633 Prochazka Jiri 20.00 ( 652) 53261 D45B TBM5855 Kucharova Ada 29.00 ( 651) 410327 H50B TBM5807 Sebesta Vlastislav 40.00 ( 654) 515455 H45B TBM6507 Holik Marek 101.00 ( 655) 53288 D45C TBM6653 Lukasova Lenka 107.00 ( 650) 410192 D55C TBM5253 Cigosova Anna 108.00 ( 826) 53255 D35C TBM7355 Sevcikova Pavla 108.00 ( 649) 53246 D55C TBM4951 Slamova Hana 133.00 ( 648) 53243 H55C TBM4730 Slama Dusan 177.00

TEH Sokol Tehov

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 658) 51398 D50B TEH5751 Sladkova Eva 17.00

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 659) 426377 D10C TJH0451 Komarkova Jindra 39.00 ( 661) 995845 D21C TJH7651 Komarkova Lenka 62.00 ( 660) 51929 H45B TJH6401 Tichy Martin 93.00 ( 662) 981817 H21C TJH7701 Komarek Arnost 105.00

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 666) 411767 D20B TJN9252 Posseltova Tereza 67.00 ( 667) 416846 D20B TJN9353 Krpatova Klara 77.00

TJP OOB TJ Sokol Troja

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 787) 8861 H45B TJP4900 Peterka Frantisek 125.00

TTR OOB Třebíč

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 663) 139 HDR TTR0601 Palát Přemek 0.00 neregistro ( 671) 52248 HDR TTR0502 Nešpor Jiří 0.00 ( 672) 49689 HDR TTR0852 Nešporová Terezie 0.00 neregistro ( 926) 4673 P TTR7551 Palátová Lenka 0.00 ( 680) 52242 D21B TTR7251 Nešporová Marie 7.00 ( 685) 515502 H21B TTR8801 Fiala Martin 14.00 ( 827) 1398982 D14B TTR9952 Procházková Pavla 36.00 ( 684) 2011822 D21C TTR8152 Dosbabová Magda 38.00 ( 675) 52251 H55B TTR5401 Koudelný Jiří 46.00 ( 683) 52246 H21D TTR7901 Věžník Roman 68.00 ( 836) 4538 H10C TTR0201 Palát Bohuslav 71.00 ( 670) 52239 D10C TTR0351 Nešporová Marie 99.00 ( 678) 52237 D45C TTR6151 Syslová Iva 102.00 ( 681) 500580 H21B TTR7301 Prášil Marek 114.00 ( 674) 52253 D55C TTR5351 Orálková Libuše 123.00 ( 669) 416215 H12C TTR0101 Nešpor Jan 135.00 ( 682) 52230 D21B TTR7852 Dvořáčková Jana 154.00 ( 679) 52238 H45C TTR6202 Sysel Svatobor 158.00 ( 677) 232856 H45C TTR6102 Fiala Petr 164.00 ( 673) 52252 H45C TTR5201 Orálek Miroslav 176.00 ( 676) 995847 H35C TTR6101 Nešpor Jan 186.00

TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 687) 51816 H50B TUR5501 Folprecht Miroslav 5.00 ( 686) 8221 H60B TUR5102 Provaznik Jiri 22.00 ( 689) 410728 D18B TUR9455 Korberova Andrea 31.00 ( 828) 981821 H21B TUR8103 Fodor Petr 44.00 ( 691) 232726 D14B TUR9851 Hudska Ludmila 51.00 ( 690) 231929 D16B TUR9756 Kohlova Monika 87.00 ( 688) 8220 H50B TUR5803 Konopac Jiri 95.00

TUV SOK TJ Turnov

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 693) 411609 D18B TUV9455 Smutna Anezka 13.00 ( 694) 411561 D16B TUV9653 Smutna Katerina 37.00 ( 695) 2674 H14B TUV9903 Thor Tomas 56.00 ( 692) 8323 H65B TUV4701 Pospisil Jiri 72.00 ( 696) 411616 D14B TUV9951 Sokolarova Sarka 105.00

TZL SKOB Zlín

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 697) 515192 H21B TZL8001 Novotny Jiri 8.00

UVP Slovan Praha

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 699) 7999 D65B UVP4750 Mateju Ladislava 16.00 ( 698) 7901 H65B UVP4600 Mateju Ivan 107.00

VAM OOB Vamberk

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 703) 9679 D35B VAM7250 Vandasova Marketa 13.00 ( 700) 51125 D10C VAM0251 Vandasova Adela 44.00 ( 702) 9665 H35B VAM6601 Vandas Ludek 61.00 ( 706) 438629 H16B VAM9701 Vyskocil Stepan 61.00 ( 704) 9669 H21B VAM8401 Veverka Tomas 84.00 ( 701) 9678 D45B VAM6452 Veverkova Yveta 109.00 ( 705) 9674 D21B VAM8651 Smutna Pavla 136.00

VBM VSK Mendelu Brno

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 709) 8008 D21B VBM7751 Fucikova Hana 19.00 ( 829) 49651 H65B VBM4410 Bauer Emil 87.00 ( 708) 720921 H21B VBM7246 Fucik Karel 138.00

VCB TJ OB České Budějovice

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 711) 232975 HDR VCB0451 Teringlova Vendula 0.00 ( 712) 232980 HDR VCB0702 Teringl Vojtech 0.00 ( 716) 8044 H45B VCB6502 Teringl Radek 1.00 ( 715) 53725 D55B VCB5651 Hejzlarova Vladimira 32.00 ( 714) 53728 H55B VCB5601 Hejzlar Josef 36.00 ( 713) 53730 H60B VCB4801 Rychtecky Josef 52.00

VLI Slavia Liberec orienteering

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 721) 426323 D14B VLI9853 Doubkova Petra 12.00 ( 720) 49954 D16B VLI9750 Poloprutska Klara 17.00 ( 719) 7752 D21B VLI7750 Heczkova Bohdana 22.00 ( 717) 515132 H21B VLI6001 Henych Petr 48.00 ( 718) 51227 H45B VLI6205 Poloprutsky Tomas 61.00 ( 830) 8298 H21B VLI7503 Pachner Pavel 78.00 ( 722) 49951 D14B VLI9950 Poloprutska Lucie 114.00

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 727) 995796 H21B VPM7702 Vodrazka Ondrej 2.00 ( 729) 2042527 H21B VPM8807 Kamaryt Tomas 34.00 ( 723) 2035165 D12C VPM0153 Stankova Marketa 38.00 ( 726) 888641 D40B VPM6951 Stankova Marcela 48.00 ( 731) 2042520 D14B VPM9852 Mikesova Adela 72.00 ( 730) 2042510 D16B VPM9752 Obytova Katerina 77.00 ( 724) 2035169 D10C VPM0452 Stankova Radka 84.00 ( 725) 886260 H40B VPM6801 Stanek Rostislav 106.00 ( 728) 53252 D21B VPM7995 Vodrazkova Katerina 139.00

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 733) 8978 H75B VRL3601 Zemanek Bohumil 14.00 ( 738) 2019219 H40B VRL6801 Tryzna Pavel 51.00 ( 735) 8999 H60B VRL4901 Knobloch Jindrich 62.00 ( 734) 8998 D60B VRL4851 Knoblochova Vera 63.00 ( 737) 8954 D50B VRL5451 Nydrlova Eva 67.00 ( 732) 436943 H12C VRL0004 Tryzna Matej 70.00 ( 740) 515421 D21B VRL9151 Kubatova Zuzana 79.00 ( 741) 2025354 H14B VRL9802 Stary Ondra 96.00 ( 739) 8952 D21B VRL8353 Knoblochova Kamila 109.00 ( 736) 9261 H60B VRL5002 Farar Jaroslav 117.00 ( 742) 425555 D14B VRL9951 Wankova Martina 120.00

VSP USK Praha

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 746) 888639 HDR VSP0751 Baldrianova Eva 0.00 ( 752) 51620 H45B VSP6506 Hartman Ales 13.00 ( 745) 8277 H10C VSP0405 Baldrian Tomas 27.00 ( 832) 51643 H60B VSP5000 Horinek Jaroslav 47.00 ( 753) 53572 H45B VSP6507 Semik Jan 53.00 ( 754) 52284 H35B VSP6902 Aschermann Jan 56.00 ( 744) 436445 H10C VSP0404 Gajda Martin 59.00 ( 831) 2032107 H10N VSP0406 Prusa Dominik 65.00 ( 833) 553437 H35B VSP7310 Prusa Michal 66.00 ( 750) 51734 D50B VSP6151 Michalkova Jirina 72.00 ( 751) 52282 H50B VSP6201 Nemecek Jan 75.00 ( 749) 51645 D60B VSP5050 Dohnalova Dana 78.00 ( 747) 51743 H65B VSP4300 Dohnal Josef 97.00 ( 755) 51750 H21B VSP7000 Boranek Petr 100.00 ( 748) 51741 H45B VSP5001 Uher Petr 113.00 ( 743) 446363 H12C VSP0000 Semik Jakub 120.00 ( 757) 232062 D21B VSP8050 Uhrova Zuzana 127.00 ( 756) 9784 D21B VSP7850 Baldrianova Barbora 148.00

ZBP OOB SK Zbraslav

08.09.2012 ŽB-Č - Klasika - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start