Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D14B      2.80 km, 55 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Čechová Tereza            SJI9852 A OK Jihlava                      18.51         
 2. Vyhnalkova Barbora        MFP9850 B VŠSK MFF UK Praha               19.08   + 0.17
 3. Wankova Martina           VRL9951 B OOS TJ Spartak Vrchlabí         20.18   + 1.27
 4. Chaloupska Barbora        PHK9951 B OK 99 Hradec Králové            20.24   + 1.33
 5. Peterova Jana             DOB0051 B KOB Dobruška                    20.45   + 1.54
 6. Sokolarova Sarka          TUV9951 B SOK TJ Turnov                   20.49   + 1.58
 7. Hojná Dominika            SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec           20.51   + 2.00
 8. Urbanova Marketa          STH9953 B SK Studenec                     20.53   + 2.02
 9. Kalenska Dominika         STH9958 B SK Studenec                     21.04   + 2.13
10. Hudska Ludmila            TUR9851 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  21.15   + 2.24
11. Stanova Karolina          BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor              21.37   + 2.46
12. Biersakova Dagmar         KRL0051 B Kometa Kralovice                22.15   + 3.24
13. Mikesova Adela            VPM9852 B KOS Slavia VŠ Plzeň             22.26   + 3.35
14. Hanakova Lenka            KRL9951 B Kometa Kralovice                22.30   + 3.39
15. Kubecova Katerina         STB9999 B TJ Stadion Nový Bor             22.41   + 3.50
16. Doubkova Petra            VLI9853 B Slavia Liberec orienteering     22.49   + 3.58
17. Poloprutska Lucie         VLI9950 B Slavia Liberec orienteering     22.59   + 4.08
18. Brozova Zuzana            LPU0053 B OK Lokomotiva Pardubice         23.07   + 4.16
19. Vetrickova Andrea         SHK9951 B TJ Slavia Hradec Králové        23.09   + 4.18
20. Semradova Jana            CHC9951 B KOB Choceň                      23.12   + 4.21
21. Janouskova Lucie          BOR9954 B OK Jiskra Nový Bor              23.14   + 4.23
22. Thynova Nikola            SHK0051 B TJ Slavia Hradec Králové        23.45   + 4.54
23. Chaloupkova Veronika      CHC9852 A KOB Choceň                      23.52   + 5.01
24. Jezdinska Natalie         STH9954 B SK Studenec                     23.57   + 5.06
25. Zlamalova Nikola          SJC9951 B Sportcentrum Jičín              24.03   + 5.12
26. Kohoutova Barbora         BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor              24.19   + 5.28
27. Maresova Alexandra        NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek                25.26   + 6.35
28. Polakova Katerina         TAP9854 B KOB TRETRA Praha                25.59   + 7.08
29. Petráčková Kristýna       SJI9851 B OK Jihlava                      26.15   + 7.24
30. Kubickova Jana            PHK9999 B OK 99 Hradec Králové            26.37   + 7.46
31. Kolarova Johana           SLA9950 B SKOB Slaný                      27.30   + 8.39
32. Filipova Tereza           SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  27.46   + 8.55
33. Voltrova Alena            ROZ9951 B OK Roztoky                      28.28   + 9.37
34. Srenkelova Ilona          LPU9955 B OK Lokomotiva Pardubice         28.54   +10.03
35. Zejdlikova Karolina       LTP9950 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       29.13   +10.22
36. Hrabankova Zuzana         PGP9950 B SK Praga                        29.21   +10.30
37. Nechutová Aneta           PZR9951 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     30.08   +11.17
38. Zurynkova Michaela        EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha               30.12   +11.21
39. Bejckova Katerina         DKL9850 C KOB Kladno                      30.26   +11.35
40. Dundáčková Julie          SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec           31.44   +12.53
41. Bořilová Markéta          PZR9858 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     41.43   +22.52
42. Cihakova Barbora          KNC9950 B OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   43.14   +24.23
    Vacková Anna              SJI9854 B OK Jihlava                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D16B      2.90 km, 40 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zemankova Tereza          SRK9752 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  20.27         
 2. Smutna Katerina           TUV9653 B SOK TJ Turnov                   22.07   + 1.40
 3. Veljacikova Hana          SCP9750 B OK Sparta Praha                 22.40   + 2.13
 4. Kubinova Veronika         SKV9752 A TJ Slovan Karlovy Vary          23.03   + 2.36
 5. Lavickova Michaela        KRL9655 B Kometa Kralovice                23.08   + 2.41
 6. Vališová Martina          OSN9696 B SK OS Nové Město n. M.          23.29   + 3.02
 7. Cervena Adela             SHK9755 B TJ Slavia Hradec Králové        23.57   + 3.30
 8. Zandova Marcela           SKV9653 B TJ Slovan Karlovy Vary          24.05   + 3.38
 9. Poloprutska Klara         VLI9750 B Slavia Liberec orienteering     24.49   + 4.22
10. Simunkova Gabriela        TAP9755 B KOB TRETRA Praha                25.06   + 4.39
11. Hrabankova Klara          PGP9654 B SK Praga                        25.36   + 5.09
12. Peňázová Veronika         SJH9752 B SJH Jindřichův Hradec           25.52   + 5.25
13. Kamenikova Andrea         BOR9751 B OK Jiskra Nový Bor              27.37   + 7.10
14. Langrova Anna             SHK9753 B TJ Slavia Hradec Králové        27.38   + 7.11
15. Kohlova Monika            TUR9756 B OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  27.40   + 7.13
16. Sadkova Lucie             PHK9654 B OK 99 Hradec Králové            29.12   + 8.45
17. Tauchmanova Karolina      STH9651 B SK Studenec                     30.23   + 9.56
18. Voltrova Hana             ROZ9752 B OK Roztoky                      32.58   +12.31
19. Obytova Katerina          VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň             34.54   +14.27
    Kavalirova Julie          PHK9753 B OK 99 Hradec Králové             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D18B      3.20 km, 60 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Smejcova Anna             SJC9552 B Sportcentrum Jičín              24.35         
2. Kubinova Romana           SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary          26.35   + 2.00
3. Smutna Anezka             TUV9455 B SOK TJ Turnov                   27.27   + 2.52
4. Hoidekrova Lucie          LLI9552 B TJ Loko Liberec                 28.08   + 3.33
5. Korberova Andrea          TUR9455 A OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  28.53   + 4.18
6. Charouskova Lucie         DOK9450 B OK Doksy                        34.47   +10.12
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D20B      3.10 km, 45 m, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Posseltova Tereza         TJN9252 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  29.52         
2. Zayats Inna               LPM9353 B OK Lokomotiva Plzeň             30.07   + 0.15
3. Kiskova Klara             LPU9356 C OK Lokomotiva Pardubice         36.39   + 6.47
4. Nestereva Natallia        MKP9250 C SK Meteor Kačerov Praha         52.39   +22.47
   Duchackova Katerina       STH9356 C SK Studenec                      DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D21B      4.40 km, 85 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hulcova Pavla             KSH7753 C OOB TJ Kašperské Hory           33.22         
 2. Heczkova Bohdana          VLI7750 E Slavia Liberec orienteering     34.24   + 1.02
 3. Skodova Petra             LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice         34.47   + 1.25
 4. Folbrechtova Sarka        BOR9051 R OK Jiskra Nový Bor              34.58   + 1.36
 5. Dlouha Marie              DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka               35.16   + 1.54
 6. Kubatova Zuzana           VRL9151 R OOS TJ Spartak Vrchlabí         35.43   + 2.21
 7. Kaskova Katerina          CHA7850 R OK Chrastava                    36.16   + 2.54
 8. Smidrkalova Monika        NPA9051 C SK LOB Nová Paka                37.07   + 3.45
 9. Stepankova Katerina       TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno               38.46   + 5.24
10. Tichovska Hana            PGP6652 C SK Praga                        39.09   + 5.47
11. Kazdová Lenka             SJC8484 C Sportcentrum Jičín              39.31   + 6.09
12. Gabrovska Lucie           TAP8854 C KOB TRETRA Praha                40.11   + 6.49
13. Svobodova Jitka           DCE7450 C KOB Dobřichovice                40.17   + 6.55
14. Baldrianova Barbora       VSP7850 R USK Praha                       40.26   + 7.04
15. Vodrazkova Katerina       VPM7995 C KOS Slavia VŠ Plzeň             40.34   + 7.12
16. Doskarova Tereza          BOR9150 C OK Jiskra Nový Bor              40.59   + 7.37
17. Zamazalova Katerina       TAP9053 C KOB TRETRA Praha                41.06   + 7.44
18. Kristkova Hana            ROZ7450 C OK Roztoky                      42.20   + 8.58
19. Peterova Vera             DOB8751 C KOB Dobruška                    42.38   + 9.16
20. Flasarova Kristyna        PGP9054 C SK Praga                        43.07   + 9.45
21. Dusatkova Lenka           PHK8557 C OK 99 Hradec Králové            43.15   + 9.53
22. Korecká Lenka             CHT8053 C OOB SK Chrast                   43.23   +10.01
23. Bernaskova Petra          STB8297 C TJ Stadion Nový Bor             43.38   +10.16
24. Zurynkova Jana            EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha               44.00   +10.38
25. Sedlackova Oldriska       BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor              44.56   +11.34
26. Neradova Alena            LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov        45.10   +11.48
27. Smutna Pavla              VAM8651 C OOB Vamberk                     45.11   +11.49
28. Peterova Alena            DOB8953 C KOB Dobruška                    45.27   +12.05
29. Sakrova Michaela          BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor              46.24   +13.02
30. Pisova Monika             NPA8151 C SK LOB Nová Paka                46.39   +13.17
31. Tauchmanova Ivana         NPA7852 C SK LOB Nová Paka                46.45   +13.23
32. Vlazna Lucie              BOR8753 C OK Jiskra Nový Bor              47.13   +13.51
33. Jelinkova Zora            PGP8851 C SK Praga                        47.33   +14.11
34. Dvořáčková Jana           TTR7852 C OOB Třebíč                      48.43   +15.21
35. Puchernová Zuzana         TAP8453 C KOB TRETRA Praha                48.44   +15.22
36. Strakova Andrea           KAM9152 R SK Kamenice                     52.22   +19.00
37. Knoblochova Kamila        VRL8353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         52.40   +19.18
38. Mrstikova Kveta           LPU8753 C OK Lokomotiva Pardubice         54.19   +20.57
39. Koppova Ingrid            SLP7960 C OOB Slavia Praha                54.21   +20.59
40. Jezkova Dominika          PGP9053 C SK Praga                        55.15   +21.53
41. Kunartova Lenka           PHK7852 C OK 99 Hradec Králové            55.25   +22.03
42. Kopáčková Iva             CHT8851 C OOB SK Chrast                   55.56   +22.34
43. Ďupalová Dominika         PHK8555 C OK 99 Hradec Králové            57.53   +24.31
44. Šmídová Stanislava        CHT8751 C OOB SK Chrast                   59.02   +25.40
45. Uhrova Zuzana             VSP8050 C USK Praha                       61.31   +28.09
46. Kalinova Marketa          EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha               61.46   +28.24
47. Píšová Lucie              SJH8151 C SJH Jindřichův Hradec           64.04   +30.42
48. Jezkova Klara             MKP8450 C SK Meteor Kačerov Praha         64.41   +31.19
49. Nešporová Marie           TTR7251 C OOB Třebíč                      67.10   +33.48
50. Šmídová Kateřina          CHT8451 C OOB SK Chrast                   69.54   +36.32
    Skachova Petra            SLP7051 C OOB Slavia Praha                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D35B      3.40 km, 45 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Skorpilova Jana           SJC7451 C Sportcentrum Jičín              29.03         
 2. Kopecka Marcela           PHK6852 C OK 99 Hradec Králové            30.07   + 1.04
 3. Vandasova Marketa         VAM7250 C OOB Vamberk                     31.07   + 2.04
 4. Pachnerova Dominika       CHA7750 C OK Chrastava                    32.00   + 2.57
 5. Ruzickova Kamila          PHK7153 C OK 99 Hradec Králové            33.03   + 4.00
 6. Grycova Petra             TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno               34.02   + 4.59
 7. Simsova Jana              MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha               34.12   + 5.09
 8. Samkova Renata            PHK7456 C OK 99 Hradec Králové            34.13   + 5.10
 9. Filipova Ivana            SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  34.16   + 5.13
10. Pokorna Magdalena         PGP7562 C SK Praga                        34.33   + 5.30
11. Skvorova Zuzana           KAM7350 C SK Kamenice                     36.39   + 7.36
12. Nechanická Daniela        OSN7557 C SK OS Nové Město n. M.          36.44   + 7.41
13. Svejcarova Daniela        PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská          40.05   +11.02
14. Bejckova Jana             DKL7150 C KOB Kladno                      44.29   +15.26
15. Hankovcova Lenka          KAM7053 C SK Kamenice                     47.34   +18.31
16. Kalenska Katerina         STH7351 C SK Studenec                     49.20   +20.17
17. Dulovcova Marie           KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže             49.53   +20.50
18. Cermakova Renata          LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice         50.59   +21.56
19. Sklibova Jana             SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  55.36   +26.33
20. Chvatilova Pavlina        PHK7450 C OK 99 Hradec Králové            60.54   +31.51
21. Kubecova Jana             STB7399 C TJ Stadion Nový Bor             71.48   +42.45
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D40B      3.30 km, 60 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kamenická Lenka           OSN6955 C SK OS Nové Město n. M.          32.34         
 2. Svadlenova Ivana          CHC7151 C KOB Choceň                      34.49   + 2.15
 3. Komersova Jana            KNC6550 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   36.29   + 3.55
 4. Stankova Marcela          VPM6951 C KOS Slavia VŠ Plzeň             37.33   + 4.59
 5. Forstova Lenka            MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha               37.43   + 5.09
 6. Benešová Iva              SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec           38.26   + 5.52
 7. Kucharova Ada             TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno               39.41   + 7.07
 8. Koucka Ivana              EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha               39.56   + 7.22
 9. Cihakova Lenka            KNC6750 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   40.04   + 7.30
10. Švecová Iva               CHT7151 C OOB SK Chrast                   43.41   +11.07
11. Bartosova Jana            MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně            46.31   +13.57
12. Zlamalova Zdena           SJC7253 C Sportcentrum Jičín              46.41   +14.07
13. Hrdlickova Ludmila        SLA6950 C SKOB Slaný                      53.12   +20.38
14. Bendakova Jitka           LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       60.09   +27.35
15. Safkova Petra             KAM6650 C SK Kamenice                     65.29   +32.55
16. Tloustova Eva             SCP6950 C OK Sparta Praha                 67.16   +34.42
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D45B      3.20 km, 60 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kosova Michaela           SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  25.20         
 2. Bochenkova Jana           EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha               29.57   + 4.37
 3. Hejnalova Hana            PHK6151 C OK 99 Hradec Králové            30.21   + 5.01
 4. Abelova Ivana             STB6798 C TJ Stadion Nový Bor             30.28   + 5.08
 5. Fantova Libuse            EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha               30.41   + 5.21
 6. Sediva Miroslava          EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha               31.28   + 6.08
 7. Wurzelová Dana            OSN6654 C SK OS Nové Město n. M.          32.20   + 7.00
 8. Klaskova Katerina         DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka               32.23   + 7.03
 9. Kubickova Marcela         PHK6251 C OK 99 Hradec Králové            32.26   + 7.06
10. Kubinova Jana             SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary          34.26   + 9.06
11. Cervinkova Jitka          OKP6451 C SK OK 24 Praha                  34.27   + 9.07
12. Veljacikova Marketa       SCP6451 C OK Sparta Praha                 36.20   +11.00
13. Hasalova Jana             NEJ6750 C TJ Jiskra Nejdek                36.42   +11.22
14. Thynova Ivana             SHK6651 C TJ Slavia Hradec Králové        37.14   +11.54
15. Petrzelova Alena          LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       41.08   +15.48
16. Cechlovska Jana           CHA6250 C OK Chrastava                    41.29   +16.09
17. Lukasova Lenka            TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno               42.16   +16.56
18. Veverkova Yveta           VAM6452 C OOB Vamberk                     45.15   +19.55
19. Hindrakova Martina        LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       46.03   +20.43
20. Perinkova Irena           BBM6550 C BETA URSUS Orienteering         48.20   +23.00
21. Zandova Marie             SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary          64.12   +38.52
22. Kovarickova Darja         KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže             81.58   +56.38
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D50B      3.00 km, 50 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Rosecká Alena             PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     25.43         
 2. Vichova Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         29.56   + 4.13
 3. Zelena Marketa            PGP5850 C SK Praga                        31.48   + 6.05
 4. Kavkova Dana              SCP6150 C OK Sparta Praha                 32.39   + 6.56
 5. Behounova Jirina          PHK5651 C OK 99 Hradec Králové            33.13   + 7.30
 6. Havlickova Jindra         KNC6150 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   35.06   + 9.23
 7. Michalkova Jirina         VSP6151 C USK Praha                       35.26   + 9.43
 8. Sladkova Eva              TEH5751 C Sokol Tehov                     36.52   +11.09
 9. Panchartkova Jitka        PHK5951 C OK 99 Hradec Králové            36.53   +11.10
10. Mrazova Pavla             DCE5550 C KOB Dobřichovice                37.00   +11.17
11. Voltrova Svatava          ROZ6150 C OK Roztoky                      38.42   +12.59
12. Jansová Alena             CHT5852 C OOB SK Chrast                   41.36   +15.53
13. Nydrlova Eva              VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         46.11   +20.28
14. Hrabankova Ilona          PGP6250 C SK Praga                        54.19   +28.36
15. Samalova Hana             PGP6150 C SK Praga                        60.15   +34.32
16. Novakova Pavla            DOK5950 C OK Doksy                        63.41   +37.58
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D55B      2.70 km, 45 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Flašarová Marie           KCK5756 C KOB Český Krumlov               27.46         
 2. Opavova Stanislava        MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně            31.20   + 3.34
 3. Dolezalova Vlasta         PGP5550 C SK Praga                        31.45   + 3.59
 4. Novotna Jirina            LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice         33.22   + 5.36
 5. Štrossová Jiřinka         DCE5650 C KOB Dobřichovice                34.44   + 6.58
 6. Zlesakova Vlasta          JIL5362 C OK Jilemnice                    34.51   + 7.05
 7. Matouskova Marie          LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou  39.49   +12.03
 8. Hejtmankova Alena         TAP5452 C KOB TRETRA Praha                40.47   +13.01
 9. Novakova Jana             NPA5552 C SK LOB Nová Paka                41.01   +13.15
10. Luskova Olga              CHA5650 C OK Chrastava                    52.09   +24.23
    Jahnova Helena            SCP5550 C OK Sparta Praha                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D60B      2.30 km, 55 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Neradova Alena            LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov        26.16         
2. Tvrdkova Eva              LBE5150 C TJ Lokomotiva Beroun            27.52   + 1.36
3. Dohnalova Dana            VSP5050 C USK Praha                       29.11   + 2.55
4. Stehnova Hana             DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka               33.48   + 7.32
5. Knoblochova Vera          VRL4851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         36.09   + 9.53
6. Paulova Mirka             DCE5250 C KOB Dobřichovice                37.38   +11.22
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D65B      1.90 km, 45 m, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kubikova Kveta            LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice         20.36         
2. Kaskova Eva               CHA4650 C OK Chrastava                    23.09   + 2.33
3. Kutackova Stanislava      LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       23.54   + 3.18
4. Hankovska Jana            PGP4050 C SK Praga                        24.05   + 3.29
5. Krtenska Leontina         BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor              24.48   + 4.12
6. Langrova Marie            BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor              34.16   +13.40
7. Zmekova Mila              SLP4451 C OOB Slavia Praha                35.10   +14.34
8. Hudeckova Alena           KTA4351 C SK Kotnov Tábor                 42.47   +22.11
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H14B      3.00 km, 65 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Semerad Antonin           DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka               17.24         
 2. Vandas Daniel             SRK9805 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  18.47   + 1.23
 3. Stary Ondra               VRL9802 B OOS TJ Spartak Vrchlabí         18.54   + 1.30
 4. Hausenblas Simon          KAM9803 B SK Kamenice                     19.49   + 2.25
 5. Bendak Jan                LTU9801 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov       21.03   + 3.39
 6. Chvatil Simon             PHK9908 B OK 99 Hradec Králové            21.15   + 3.51
 7. Jira Tomas                ROZ9800 B OK Roztoky                      22.05   + 4.41
 8. Pavlovec Dan              BOR0001 B OK Jiskra Nový Bor              22.42   + 5.18
 9. Kostejn Vit               DOK9800 B OK Doksy                        23.19   + 5.55
10. Krivda Tomas              CHC9901 B KOB Choceň                      23.22   + 5.58
11. Melichar Vojtěch          LLI9802 B TJ Loko Liberec                 23.42   + 6.18
12. Ullrich Jakub             BOR9900 B OK Jiskra Nový Bor              24.00   + 6.36
13. Najman Matous             DKP9800 B Oddíl OB Kotlářka               24.03   + 6.39
14. Skvor Ota                 KAM9900 A SK Kamenice                     24.06   + 6.42
15. Fencl Jonas               LPU9902 B OK Lokomotiva Pardubice         24.15   + 6.51
16. Locker Tomas              SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  24.16   + 6.52
17. Ludvik Matyas             STB9801 B TJ Stadion Nový Bor             25.09   + 7.45
18. Matejka Lukas             LTP9802 B OOB TJ Lokomotiva Teplice       25.26   + 8.02
19. Foltýn Tomáš              SJI9801 C OK Jihlava                      25.32   + 8.08
20. Aschermann Daniel         KAM9801 B SK Kamenice                     25.48   + 8.24
21. Bartos Vojtech            MLA9802 C MLOK Mariánské Lázně            25.59   + 8.35
22. Dolezal Vit               SJC9802 B Sportcentrum Jičín              26.24   + 9.00
23. Kavalir Jachym            PHK9901 B OK 99 Hradec Králové            26.25   + 9.01
24. Skliba Michal             SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  27.11   + 9.47
25. Gebrt Jan                 SHK9801 B TJ Slavia Hradec Králové        27.15   + 9.51
26. Thor Tomas                TUV9903 B SOK TJ Turnov                   27.44   +10.20
27. Mares Vit                 BOR0000 B OK Jiskra Nový Bor              27.46   +10.22
28. Sebek Petr                DKP9903 B Oddíl OB Kotlářka               28.28   +11.04
29. Birnbaum Adam             BOR9802 B OK Jiskra Nový Bor              28.52   +11.28
30. Borovicka Tomas           FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha     28.56   +11.32
31. Buk Petr                  ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem         30.37   +13.13
32. Zak Jan                   LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice         32.15   +14.51
33. Ondrejcek Jiri            ODV9800 B TJ AERO Odolena Voda            32.31   +15.07
34. Zieba Jakub               NEJ9800 C TJ Jiskra Nejdek                35.14   +17.50
35. Novak Ales                ODV9805 B TJ AERO Odolena Voda            35.40   +18.16
36. Čermák Jiří               CTB9903 C SK OB Chotěboř                  35.42   +18.18
37. Švec Martin               CHT9902 B OOB SK Chrast                   36.45   +19.21
38. Visna Matej               DKP9904 B Oddíl OB Kotlářka               37.58   +20.34
39. Svatos Jan                ODV9803 B TJ AERO Odolena Voda            38.39   +21.15
40. Žanda Jan                 CTB9901 C SK OB Chotěboř                  41.42   +24.18
41. Švec Petr                 CHT9901 B OOB SK Chrast                   47.03   +29.39
42. Hybeš David               CHT9903 C OOB SK Chrast                   55.34   +38.10
    Rico David                DKP     C Oddíl OB Kotlářka                DISK-Limit
    Urbanec Hugo              EZL9915 B PEV Zlín                         DISK         
    Kafka Matěj               SJI9903 B OK Jihlava                       DISK         
    Hasal Martin              NEJ9801 C TJ Jiskra Nejdek                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H16B      3.20 km, 55 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Boskovsky Vojtech         DOK9601 A OK Doksy                        24.52         
 2. Nechuta David             PZR9701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     27.00   + 2.08
 3. Frank Jiri                MAS9600 B KČT Aš                          27.06   + 2.14
 4. Kanta Martin              LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice         27.10   + 2.18
 5. Vlasek Jakub              TAP9702 B KOB TRETRA Praha                27.58   + 3.06
 6. Semrad Ladislav           CHC9701 B KOB Choceň                      28.04   + 3.12
 7. Vyskocil Stepan           VAM9701 B OOB Vamberk                     29.05   + 4.13
 8. Buk Michal                ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem         29.28   + 4.36
 9. Brazdil Petr              ODV9700 B TJ AERO Odolena Voda            30.48   + 5.56
10. Trejbal Vaclav            SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové        31.48   + 6.56
11. Koucky Martin             EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha               34.21   + 9.29
12. Landovsky Jakub           PGP9601 B SK Praga                        41.08   +16.16
13. Taclik Milan              LTU9601 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov       41.54   +17.02
14. Perinka Simon             BBM9700 C BETA URSUS Orienteering         42.17   +17.25
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H18B      3.60 km, 75 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Shanel Jan                CHC9402 B KOB Choceň                      24.00         
 2. Kucera Stepan             STH9401 A SK Studenec                     25.04   + 1.04
 3. Vesely Jakub              LBE9500 B TJ Lokomotiva Beroun            25.09   + 1.09
 4. Smejc Jakub               SJC9401 B Sportcentrum Jičín              25.51   + 1.51
 5. Rada Jakub                DKP9401 B Oddíl OB Kotlářka               27.39   + 3.39
 6. Uhlir Marek               LBE9400 B TJ Lokomotiva Beroun            28.19   + 4.19
 7. Ruzicka Karel             PHK9502 B OK 99 Hradec Králové            29.26   + 5.26
 8. Kucera Tomas              STH9402 B SK Studenec                     32.07   + 8.07
 9. Nejman Stanislav          CHA9500 B OK Chrastava                    33.32   + 9.32
10. Cermak Matyas             KAM9501 B SK Kamenice                     35.19   +11.19
11. Slajs Daniel              KRL9403 B Kometa Kralovice                35.35   +11.35
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H20B      3.90 km, 75 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Klaska Pavel              DKP9301 B Oddíl OB Kotlářka               27.06         
2. Lomic Simon               BOR9303 B OK Jiskra Nový Bor              28.56   + 1.50
3. Vistejn Jiri              KRL9305 B Kometa Kralovice                29.04   + 1.58
4. Tichý Tomáš               SJH9201 A SJH Jindřichův Hradec           30.44   + 3.38
5. Pova Ondrej               KRL9304 A Kometa Kralovice                30.59   + 3.53
6. Žanda Matěj               CTB9201 C SK OB Chotěboř                  31.48   + 4.42
7. Cechlovsky Jan            CHA9300 B OK Chrastava                    34.10   + 7.04
8. Prucha Pavel              BOR9304 B OK Jiskra Nový Bor              34.39   + 7.33
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H21B      5.60 km, 115 m, 27 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Flasar Jan                PGP8610 E SK Praga                        35.25         
 2. Kolarik Tomas             BOR7809 R OK Jiskra Nový Bor              35.29   + 0.04
 3. Kazda Ondrej              SJC8202 C Sportcentrum Jičín              35.56   + 0.31
 4. Prochazka Pavel           PGP9002 E SK Praga                        36.54   + 1.29
 5. Vodrazka Ondrej           VPM7702 C KOS Slavia VŠ Plzeň             37.32   + 2.07
 5. Benes Jan                 SJC8703 C Sportcentrum Jičín              37.32   + 2.07
 7. Landovsky Tomas           PGP9103 R SK Praga                        37.50   + 2.25
 8. Korinek Tomas             BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor              38.02   + 2.37
 9. Drahokoupil Aleš          CHT8501 R OOB SK Chrast                   38.57   + 3.32
10. Prášil Marek              TTR7301 R OOB Třebíč                      39.18   + 3.53
11. Kovar Miroslav            SCP8103 R OK Sparta Praha                 39.54   + 4.29
12. Novak Jiri                NPA7502 C SK LOB Nová Paka                39.59   + 4.34
13. Zikmund Zdenek            NPA6705 C SK LOB Nová Paka                40.00   + 4.35
14. Antos Filip               NPA8001 C SK LOB Nová Paka                40.04   + 4.39
15. Henych Martin             SJC8601 R Sportcentrum Jičín              40.07   + 4.42
16. Pokorny Ondrej            PGP7506 C SK Praga                        40.56   + 5.31
17. Suchy Petr                LPM7820 C OK Lokomotiva Plzeň             41.16   + 5.51
18. Makovsky Jakub            TAP8511 R KOB TRETRA Praha                41.31   + 6.06
19. Krejsa Vladimír           CHT9202 A OOB SK Chrast                   41.32   + 6.07
20. Kamaryt Tomas             VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň             41.36   + 6.11
21. Matras Tomáš              CHT8001 C OOB SK Chrast                   42.04   + 6.39
22. Fiala Martin              TTR8801 C OOB Třebíč                      43.00   + 7.35
23. Pospisil Ondrej           DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka               43.18   + 7.53
24. Prochazka Jan             PGP8206 C SK Praga                        43.22   + 7.57
25. Blahuta Marek             MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha               43.36   + 8.11
26. Karnik Jan                LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice         43.55   + 8.30
27. Mazal Zdenek              VBM8103 C VSK Mendelu Brno                45.02   + 9.37
28. Sysel Ctibor              PGP8700 C SK Praga                        45.20   + 9.55
29. Hora Vojtech              PGP8301 C SK Praga                        45.23   + 9.58
30. Boranek Petr              VSP7000 C USK Praha                       45.41   +10.16
31. Teringl Radek             VCB6502 C TJ OB České Budějovice          45.56   +10.31
32. Kadavy Petr               CHA7800 C OK Chrastava                    46.09   +10.44
33. Klimes Petr               KRE7701 C OOB TJ Sokol Křemže             46.16   +10.51
34. Cerny Martin              TAP8902 C KOB TRETRA Praha                46.43   +11.18
35. Vavra Jaroslav            LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice         46.53   +11.28
36. Pachner Pavel             VLI7503 C Slavia Liberec orienteering     47.00   +11.35
36. Safka Jan                 SLP7704 C OOB Slavia Praha                47.00   +11.35
38. Hübner Jan                CTB7902 C SK OB Chotěboř                  47.18   +11.53
39. Prazak Jiri               ZBP7800 C OOB SK Zbraslav                 47.23   +11.58
40. Fiser Jiri                SLP8503 C OOB Slavia Praha                47.37   +12.12
41. Sistek Daniel             SCP7507 C OK Sparta Praha                 47.43   +12.18
42. Zajic Vitezslav           TAP8610 C KOB TRETRA Praha                47.44   +12.19
43. Hodek Michal              TAP8808 C KOB TRETRA Praha                47.55   +12.30
44. Novak Daniel              BOR8702 C OK Jiskra Nový Bor              47.58   +12.33
45. Safarik Ivo               CST7401 C OOB TJ ČZ Strakonice            48.09   +12.44
46. Tomes Jaroslav            DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka               48.43   +13.18
47. Bejr Zdenek               NPA8401 C SK LOB Nová Paka                48.56   +13.31
48. Prochazka Tomas           SCP8200 C OK Sparta Praha                 48.58   +13.33
49. Veverka Tomas             VAM8401 C OOB Vamberk                     50.31   +15.06
50. Hanc Petr                 VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         50.38   +15.13
51. Korecký Miroslav          CHT7901 C OOB SK Chrast                   51.04   +15.39
52. Krejsa Martin             CHT9001 C OOB SK Chrast                   51.26   +16.01
53. Vrabec Ondrej             SCP8303 C OK Sparta Praha                 51.32   +16.07
54. Pelc Vaclav               CST6702 C OOB TJ ČZ Strakonice            51.37   +16.12
55. Cap Ondrej                DOB7405 C KOB Dobruška                    52.13   +16.48
56. Kovar Jindrich            MAS6800 C KČT Aš                          53.57   +18.32
57. Filicko Marek             LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice         54.21   +18.56
58. Vebr Jiri                 KTA6901 C SK Kotnov Tábor                 55.04   +19.39
59. Sykora Bohumil            CHC8601 C KOB Choceň                      55.29   +20.04
60. Vondra Jiri               FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     56.23   +20.58
61. Nyvlt Petr                SNA8004 C TJ START Náchod                 56.46   +21.21
62. Novak Zdenek              NPA7701 C SK LOB Nová Paka                63.08   +27.43
63. Tichy Martin              TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   64.35   +29.10
64. Kalina Miroslav           EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha               64.49   +29.24
65. Mares Martin              BOR6501 C OK Jiskra Nový Bor              75.47   +40.22
    Tichovsky Martin          PGP6100 C SK Praga                         DISK         
    Khel Richard              SCP7500 C OK Sparta Praha                  DISK         
    Dvorak Miroslav           ZBP7601 C OOB SK Zbraslav                  DISK         
    Zaloudek Petr             SJC8309 C Sportcentrum Jičín               DISK         
    Peterka Vojtech           LLI7502 C TJ Loko Liberec                  DISK         
    Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H35B      4.60 km, 70 m, 23 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vandas Ludek              VAM6601 C OOB Vamberk                     33.32         
 2. Vacha Tomas               BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor              35.34   + 2.02
 3. Prusa Michal              VSP7310 C USK Praha                       37.00   + 3.28
 4. Samek Petr                PHK7302 C OK 99 Hradec Králové            38.07   + 4.35
 5. Skripnik Ondrej           FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     41.26   + 7.54
 6. Kunart Tomas              PHK7205 C OK 99 Hradec Králové            43.57   +10.25
 7. Skliba Jan                SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  46.49   +13.17
 8. Aschermann Jan            VSP6902 C USK Praha                       47.59   +14.27
 9. Simsa Jaromir             MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha               50.31   +16.59
10. Kos Michal                SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  58.23   +24.51
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H40B      4.20 km, 75 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Baldrian Petr             PGP7203 C SK Praga                        30.29         
 2. Mareček Petr              CHT6901 C OOB SK Chrast                   32.53   + 2.24
 3. Funda Jiri                API6401 C OK Andante Písek                33.42   + 3.13
 4. Ruzicka Ivan              PHK6702 C OK 99 Hradec Králové            35.12   + 4.43
 5. Netuka Jan                SHK7001 C TJ Slavia Hradec Králové        35.13   + 4.44
 6. Drbal Jan                 PGP7101 C SK Praga                        37.36   + 7.07
 7. Zejdlik Michal            LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       38.24   + 7.55
 8. Parkán Jiří               SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec           38.36   + 8.07
 9. Kubičko Petr              SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec           42.21   +11.52
10. Milota Josef              MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně            42.56   +12.27
11. Nechanický Pavel          OSN7209 C SK OS Nové Město n. M.          43.07   +12.38
12. Urbanec Vit               EZL7010 C PEV Zlín                        43.58   +13.29
13. Dundáček Milan            SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec           44.47   +14.18
14. Hankovec Petr             KAM7101 C SK Kamenice                     45.20   +14.51
15. Tryzna Pavel              VRL6801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         49.50   +19.21
16. Kubec Martin              DOB7002 C KOB Dobruška                    50.05   +19.36
17. Krtensky Roman            BOR7100 C OK Jiskra Nový Bor              50.17   +19.48
18. Kostejn Pavel             DOK7100 C OK Doksy                        53.17   +22.48
19. Stanek Rostislav          VPM6801 C KOS Slavia VŠ Plzeň             58.27   +27.58
20. Chvatil Jiri              PHK7200 C OK 99 Hradec Králové            61.01   +30.32
21. Kohout Josef              SHK6902 C TJ Slavia Hradec Králové        62.09   +31.40
22. Svancar Martin            CHA7000 C OK Chrastava                    70.04   +39.35
23. Killar Marek              LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       76.39   +46.10
24. Rulc Zdenek               LJN7201 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou  79.31   +49.02
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H45B      4.20 km, 65 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Krejci Jaroslav           BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor              28.11         
 2. Skvor Martin              KAM6700 C SK Kamenice                     30.24   + 2.13
 3. Holik Marek               TBM6507 C KOS TJ Tesla Brno               32.01   + 3.50
 4. Kavalir Karel             PHK6503 C OK 99 Hradec Králové            33.06   + 4.55
 5. Kamenicky Jan             PHK6601 C OK 99 Hradec Králové            33.51   + 5.40
 6. Karvanek Petr             BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor              35.28   + 7.17
 7. Poloprutsky Tomas         VLI6205 C Slavia Liberec orienteering     36.46   + 8.35
 8. Koucky Roman              EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha               37.55   + 9.44
 9. Uher Petr                 VSP5001 C USK Praha                       38.24   +10.13
10. Klaska Pavel              DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka               38.34   +10.23
11. Bartos Ludek              MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně            38.52   +10.41
12. Pavlovec Petr             BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor              39.01   +10.50
13. Petrzela Pavel            LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       39.22   +11.11
14. Valach Petr               LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice         41.00   +12.49
15. Hartman Ales              VSP6506 C USK Praha                       42.21   +14.10
16. Visna Petr                DKP6602 C Oddíl OB Kotlářka               43.56   +15.45
17. Kubec Pavel               STB6601 C TJ Stadion Nový Bor             44.26   +16.15
18. Prochazka Radek           LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice         44.54   +16.43
19. Bruner Lubos              LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       46.44   +18.33
20. Semik Jan                 VSP6507 C USK Praha                       47.17   +19.06
21. Hlavacek Lubomir          PHK6401 C OK 99 Hradec Králové            47.43   +19.32
22. Hanus Pavel               LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       54.21   +26.10
23. Žanda Jan                 CTB6701 C SK OB Chotěboř                  54.54   +26.43
24. Kopáček Miroslav          CHT6049 C OOB SK Chrast                   58.38   +30.27
25. Tomascin Jaroslav         MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha         65.18   +37.07
26. Simek Miroslav            MFP6302 C VŠSK MFF UK Praha               65.32   +37.21
27. Kovar Boris               LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       65.46   +37.35
    Fencl Jiri                PPU6301 C KOB Pardubice                    DISK         
    Broulik Milos             PPU6001 C KOB Pardubice                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H50B      3.60 km, 50 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nemecek Jan               VSP6201 C USK Praha                       26.51         
 2. Folprecht Miroslav        TUR5501 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  27.47   + 0.56
 3. Hausvater Karel           SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové        29.48   + 2.57
 4. Vykysaly Miroslav         PHK5902 C OK 99 Hradec Králové            29.57   + 3.06
 5. Wurzel Břetislav          OSN6005 C SK OS Nové Město n. M.          31.17   + 4.26
 6. Suler Josef               TBM6005 C KOS TJ Tesla Brno               32.05   + 5.14
 6. Kamenický Radan           OSN6004 C SK OS Nové Město n. M.          32.05   + 5.14
 8. Veljacik Pavel            SCP6200 C OK Sparta Praha                 32.08   + 5.17
 9. Novotny Miroslav          LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice         32.42   + 5.51
10. Sebesta Vlastislav        TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno               32.44   + 5.53
11. Kovar Karel               LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       33.30   + 6.39
12. Hrabanek David            PGP6003 C SK Praga                        34.48   + 7.57
13. Borovicka Milan           FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     35.15   + 8.24
14. Blabla Zdenek             PCB5901 C SKP České Budějovice            36.16   + 9.25
15. Kavka Jiri                SCP5900 C OK Sparta Praha                 37.10   +10.19
16. Vicha Vladimir            LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice         38.32   +11.41
17. Konopac Jiri              TUR5803 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  38.48   +11.57
18. Cervinka Jaroslav         OKP5803 C SK OK 24 Praha                  39.06   +12.15
19. Robotka Libor             PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská          40.27   +13.36
20. Hosek Ladislav            SCP6001 C OK Sparta Praha                 42.17   +15.26
21. Vrabec Martin             SCP6100 C OK Sparta Praha                 42.37   +15.46
22. Fanta Miroslav            EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha               42.44   +15.53
23. Hejtmanek Vladimir        TAP5802 C KOB TRETRA Praha                50.34   +23.43
24. Pavlu Jaroslav            DCE6100 C KOB Dobřichovice                50.38   +23.47
25. Grivalsky Michal          PGP5900 C SK Praga                        60.12   +33.21
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H55B      3.70 km, 80 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Skorpil Martin            HOR5700 C TJ Jiskra Hořice                27.50         
 2. Sedivy Jiri               EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha               29.22   + 1.32
 3. Novak Tom                 DOK5500 C OK Doksy                        33.12   + 5.22
 4. Behoun Pavel              PHK5701 C OK 99 Hradec Králové            33.47   + 5.57
 5. Sterba Pavel              LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice         34.04   + 6.14
 6. Koudelný Jiří             TTR5401 C OOB Třebíč                      36.05   + 8.15
 7. Jaros Vladimir            DCE5400 C KOB Dobřichovice                37.28   + 9.38
 8. Adrian Petr               EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha               38.00   +10.10
 9. Bochenek Milan            EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha               38.27   +10.37
10. Samal Vaclav              PGP5601 C SK Praga                        38.46   +10.56
11. Junek Petr                STH5501 C SK Studenec                     39.20   +11.30
12. Matras Jaroslav           CHT5301 C OOB SK Chrast                   40.04   +12.14
13. Kaska Rudolf              CHA5500 C OK Chrastava                    40.16   +12.26
14. Gazdacko Milan            SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové        42.03   +14.13
15. Jun Drahomir              KNC5501 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   42.26   +14.36
16. Zlesák Milan              CHT5101 C OOB SK Chrast                   44.53   +17.03
17. Ptacek Ladislav           BBM5300 C BETA URSUS Orienteering         52.30   +24.40
18. Jahn Pavel                SCP5500 C OK Sparta Praha                 57.06   +29.16
MS  Záhorec František         CHT5502 C OOB SK Chrast                   45.53   +18.03
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H60B      3.30 km, 65 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hickethier Manfred        GER5201 C                                 27.14         
 2. Farar Vaclav              LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice         28.09   + 0.55
 3. Pospíšil Jaromír          PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     28.50   + 1.36
 4. Erlebach Josef            JIL5201 C OK Jilemnice                    29.58   + 2.44
 5. Peterka Frantisek         TJP4900 C OOB TJ Sokol Troja              30.24   + 3.10
 6. Vítek Josef               CHT4802 C OOB SK Chrast                   30.58   + 3.44
 7. Stehno Pavel              DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka               32.08   + 4.54
 8. Rejmont Milan             LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       32.18   + 5.04
 9. Farar Jaroslav            VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         33.02   + 5.48
10. Bilek Vratislav           SJC4801 C Sportcentrum Jičín              33.59   + 6.45
11. Provaznik Jiri            TUR5102 C OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov  35.15   + 8.01
12. Rancak Josef              DOK5000 C OK Doksy                        35.31   + 8.17
13. Svec Zdenek               SLA4700 C SKOB Slaný                      37.25   +10.11
14. Hamacek Bohuslav          LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun            38.19   +11.05
15. Jelinek Martin            PGP5103 C SK Praga                        38.53   +11.39
16. Knobloch Jindrich         VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         40.14   +13.00
17. Fiala Milos               KSH4801 C OOB TJ Kašperské Hory           41.40   +14.26
18. Sanka Bedrich             LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice         42.11   +14.57
19. Rychtecky Josef           VCB4801 C TJ OB České Budějovice          42.39   +15.25
20. Novak Karel               NPA5001 C SK LOB Nová Paka                43.59   +16.45
21. Starka František          CHT4801 C OOB SK Chrast                   45.50   +18.36
22. Lusk Karel                CHA5002 C OK Chrastava                    52.28   +25.14
23. Tvrdek Vojtech            LBE4900 C TJ Lokomotiva Beroun            54.42   +27.28
24. Rakovec Milos             SCP4500 C OK Sparta Praha                 56.14   +29.00
25. Hojny Oldrich             SCP5201 C OK Sparta Praha                 56.18   +29.04
26. Dvorak Vlastimil          BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD            60.50   +33.36
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H65B      2.50 km, 65 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Burianek Jaromir          SCP4700 C OK Sparta Praha                 20.30         
 2. Svadlena Jiri             CHC4601 C KOB Choceň                      22.20   + 1.50
 3. Peterka Josef             LLI4702 C TJ Loko Liberec                 22.41   + 2.11
 4. Hrobar Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  22.50   + 2.20
 5. Pospisil Jiri             TUV4701 C SOK TJ Turnov                   23.21   + 2.51
 6. Cadil Jan                 FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     23.51   + 3.21
 7. Jirasek Jaroslav          SCH4701 C TJ Skalka Cheb                  24.10   + 3.40
 8. Fridrich Jaroslav         LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice         24.48   + 4.18
 9. Fisak Jan                 MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně            25.21   + 4.51
10. Zlesak Zdenek             JIL4701 C OK Jilemnice                    25.43   + 5.13
11. Nosal Stanislav           LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun            26.13   + 5.43
12. Novotny Jiri              SLP4601 C OOB Slavia Praha                27.16   + 6.46
13. Paul Josef                DCE4401 C KOB Dobřichovice                27.32   + 7.02
14. Pospíšil Jiří             PZR4321 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     28.37   + 8.07
15. Sklenar Jan               MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně            29.01   + 8.31
16. Prochazka Zdenko          DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka               29.23   + 8.53
17. Dohnal Josef              VSP4300 C USK Praha                       30.08   + 9.38
18. Koc Bretislav             MKP4400 C SK Meteor Kačerov Praha         38.59   +18.29
19. Novak Milos               SCP4600 C OK Sparta Praha                 42.44   +22.14
20. Matousek Lubos            LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou  48.03   +27.33
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H70B      2.50 km, 60 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Havlik Jaroslav           SJC3601 C Sportcentrum Jičín              24.50         
 2. Zabransky Emil            SLA4200 C SKOB Slaný                      26.55   + 2.05
 3. Gřunděl Ivan              SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec           29.43   + 4.53
 4. Mikulecky Jan             PHK3801 C OK 99 Hradec Králové            30.55   + 6.05
 5. Attl Vladimir             PGP3800 C SK Praga                        31.28   + 6.38
 6. Beranek Miroslav          BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor              33.45   + 8.55
 7. Maslo Miroslav            SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové        33.55   + 9.05
 8. Rejpal Petr               SCP4100 C OK Sparta Praha                 41.35   +16.45
 9. Durcat Jozef              DKP3800 C Oddíl OB Kotlářka               52.29   +27.39
    Novotny Frantisek         PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L.         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H75B      2.10 km, 25 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Krtensky Jaroslav         BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor              26.25         
2. Kalivoda Viktor           KNC3300 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   28.23   + 1.58
3. Vykysaly Frantisek        PHK3002 C OK 99 Hradec Králové            28.38   + 2.13
4. Langr Jan                 BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor              29.36   + 3.11
5. Vondra Jaroslav           FSP3300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     31.36   + 5.11
   Zemanek Bohumil           VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí          DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D10C      1.80 km, 45 m, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vandasova Adela           VAM0251 C OOB Vamberk                     13.31         
 2. Kinštová Tereza           SJH0251 C SJH Jindřichův Hradec           16.07   + 2.36
 3. Blažková Kateřina         SJH0252 C SJH Jindřichův Hradec           16.11   + 2.40
 4. Maresova Klara            NEJ0250 C TJ Jiskra Nejdek                16.30   + 2.59
 5. Suková Hana               PZR0252 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     18.41   + 5.10
 6. Stankova Radka            VPM0452 C KOS Slavia VŠ Plzeň             18.50   + 5.19
 6. Thynova Martina           SHK0350 C TJ Slavia Hradec Králové        18.50   + 5.19
 8. Nešporová Marie           TTR0351 C OOB Třebíč                      19.27   + 5.56
 9. Chvatilova Johana         PHK0450 C OK 99 Hradec Králové            19.50   + 6.19
10. Janeckova Josefina        EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha               21.00   + 7.29
11. Fantova Katerina          EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha               23.46   +10.15
12. Kristkova Magdalena       ROZ0350 C OK Roztoky                      25.27   +11.56
13. Hankovcova Helena         KAM0350 C SK Kamenice                     26.04   +12.33
14. Nadenickova Iva           NEJ0350 C TJ Jiskra Nejdek                27.49   +14.18
15. Komarkova Jindra          TJH0451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   29.17   +15.46
16. Ziebova Veronika          NEJ0450 C TJ Jiskra Nejdek                39.56   +26.25
17. Pittnerová Adéla          RUZ0250 C TJ Růžená                       40.41   +27.10
18. Jelínková Adéla           RUZ0251 C TJ Růžená                       48.43   +35.12
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D10N      1.80 km, 45 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Veselá Aneta              SJH0352 C SJH Jindřichův Hradec           23.11         
2. Simsova Pavla             MFP0551 C VŠSK MFF UK Praha               23.39   + 0.28
3. Safarikova Lucie          CST0351 C OOB TJ ČZ Strakonice            46.10   +22.59
4. Bartosova Marie           MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně            55.31   +32.20
5. Křístková Veronika        ROZ     C OK Roztoky                      86.28   +63.17
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D12C      2.00 km, 60 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kosova Tereza             SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  13.36         
 2. Sklibova Veronika         SRK0153 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  15.50   + 2.14
 3. Dedkova Teodora           TAP0051 B KOB TRETRA Praha                16.36   + 3.00
 4. Dolejsi Katerina          STB0199 B TJ Stadion Nový Bor             17.34   + 3.58
 5. Kochova Anna              SJC0153 B Sportcentrum Jičín              17.44   + 4.08
 5. Vyhnalkova Marie          MFP0151 B VŠSK MFF UK Praha               17.44   + 4.08
 7. Aschermannova Karolina    KAM0051 B SK Kamenice                     18.08   + 4.32
 8. Nechanická Klára          OSN0050 B SK OS Nové Město n. M.          19.12   + 5.36
 9. Tokarova Regina           NEJ0151 C TJ Jiskra Nejdek                20.25   + 6.49
10. Nadenickova Pavla         NEJ0150 C TJ Jiskra Nejdek                20.29   + 6.53
11. Klimesova Sarlota         KRE0051 B OOB TJ Sokol Křemže             20.53   + 7.17
12. Foltýnová Eva             SJI0051 C OK Jihlava                      21.29   + 7.53
13. Safkova Sofie             KAM0153 B SK Kamenice                     23.17   + 9.41
14. Chrastova Tereza          STH0251 C SK Studenec                     24.07   +10.31
15. Simsova Barbora           MFP0150 C VŠSK MFF UK Praha               25.56   +12.20
16. Skachova Magdalena        KAM0151 B SK Kamenice                     27.10   +13.34
17. Koucka Barbora            EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha               32.26   +18.50
18. Stankova Marketa          VPM0153 C KOS Slavia VŠ Plzeň             33.56   +20.20
    Novotná Šárka             JHB0152 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod         DISK-Limit
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D21C      3.50 km, 60 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Komarkova Lenka           TJH7651 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   31.49         
 2. Šťastná Lenka             CTB8351 C SK OB Chotěboř                  33.18   + 1.29
 3. Hejtmankova Katerina      TAP8462 C KOB TRETRA Praha                33.45   + 1.56
 4. Matrasová Vendula         CHT8251 C OOB SK Chrast                   35.59   + 4.10
 5. Králová Iveta             JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        36.11   + 4.22
 6. Kamenikova Katerina       BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor              37.24   + 5.35
 7. Polednová Hana            RUZ8051 C TJ Růžená                       38.14   + 6.25
 8. Nováková Eva              OSN7960 C SK OS Nové Město n. M.          39.45   + 7.56
 9. Fencíková Vladislava      JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        43.58   +12.09
10. Dosbabová Magda           TTR8152 C OOB Třebíč                      44.18   +12.29
11. Skripnikova Katerina      FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     49.18   +17.29
12. Vikova Vendula            STH8951 C SK Studenec                     52.31   +20.42
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D21D      3.20 km, 60 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hudeckova Helena          KTA6951 C SK Kotnov Tábor                 32.30         
 2. Zemanova Lenka            KTA8851 C SK Kotnov Tábor                 36.21   + 3.51
 3. Maděryčova Katerina       SJH     C SJH Jindřichův Hradec           36.40   + 4.10
 4. Suková Renata             PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     36.47   + 4.17
 5. Krejsová Martina          CHT8152 C OOB SK Chrast                   39.09   + 6.39
 6. Josífová Veronika                 C                                 40.13   + 7.43
 7. Zemanova Alena            KTA6351 C SK Kotnov Tábor                 42.27   + 9.57
 8. Řezníčková Hana           CHT6052 C OOB SK Chrast                   42.29   + 9.59
 9. Pittnerová Lenka          RUZ7150 C TJ Růžená                       43.57   +11.27
10. Kinštová Dominika         SJH     C SJH Jindřichův Hradec           46.33   +14.03
11. Šťastná Hana              CTB7051 C SK OB Chotěboř                  65.41   +33.11
12. Jelínková Hana                    C                                 74.19   +41.49
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D35C      3.30 km, 60 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Simkova Marketa           PVP7751 C VSK Přírodověda                 38.46         
 2. Janíčková Jitka           OSN7356 C SK OS Nové Město n. M.          40.12   + 1.26
 3. Mrskocova Dana            LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice         44.12   + 5.26
 4. Melounová Miroslava       JHB6851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        48.46   +10.00
 5. Maresova Marcela          NEJ7450 C TJ Jiskra Nejdek                55.49   +17.03
 6. Nechutová Alena           PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     57.45   +18.59
 7. Kubičková Martina         SJH7752 C SJH Jindřichův Hradec           59.11   +20.25
 8. Bukova Jana               ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem         62.19   +23.33
 9. Žandová Hana              CTB7052 C SK OB Chotěboř                  76.58   +38.12
    Voborníková Eva           CTB6851 C SK OB Chotěboř                   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D45C      3.00 km, 50 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Syslová Iva               TTR6151 C OOB Třebíč                      32.47         
2. Fialová Dana              TTR6153 C OOB Třebíč                      44.34   +11.47
3. Vlková Radka              JHB6554 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        54.10   +21.23
4. Jalova Marie              RBK5761 C SK Radioklub Blansko            69.19   +36.32
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
D55C      2.30 km, 55 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Křížová Zdenka            PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     26.30         
2. Cigosova Anna             TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno               29.44   + 3.14
3. Jelínková Jana            RUZ5552 C TJ Růžená                       36.27   + 9.57
4. Henkova Svatava           RBK5454 C SK Radioklub Blansko            38.23   +11.53
5. Podhorská Věra            FJI5252 C SK Free Jihlava                 44.12   +17.42
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H10C      1.80 km, 35 m, 6 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Simsa Martin              MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha               13.12         
 2. Hankovec Hugo             KAM0201 C SK Kamenice                     15.24   + 2.12
 3. Gajda Martin              VSP0404 C USK Praha                       16.42   + 3.30
 4. Pelc Matyas               CST0401 C OOB TJ ČZ Strakonice            16.51   + 3.39
 5. Bradac David              LLI0203 C TJ Loko Liberec                 17.20   + 4.08
 6. Palát Bohuslav            TTR0201 C OOB Třebíč                      18.52   + 5.40
 7. Skvor Adam                KAM0202 C SK Kamenice                     20.30   + 7.18
 8. Janas Petr                PGP0200 C SK Praga                        20.34   + 7.22
 9. Skacha Vit                SLP0301 C OOB Slavia Praha                20.59   + 7.47
10. Hybeš Michal              CHT0401 C OOB SK Chrast                   22.20   + 9.08
11. Gryc Ondrej               TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno               22.27   + 9.15
12. Lukas Martin              TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno               22.29   + 9.17
13. Janousek Slavek           BOR0400 C OK Jiskra Nový Bor              22.50   + 9.38
14. Jirsa Filip               SJH0203 C SJH Jindřichův Hradec           23.12   +10.00
15. Kolar Matyas              SLA0300 C SKOB Slaný                      26.45   +13.33
16. Baldrian Tomas            VSP0405 C USK Praha                       31.58   +18.46
17. Bolehovsky Michal         EKP0200 C VŠTJ Ekonom Praha               57.22   +44.10
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H10N      1.80 km, 45 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Venhoda Matěj             SJI0301 C OK Jihlava                      16.27         
 2. Peterka Jakub             LLI0404 C TJ Loko Liberec                 21.49   + 5.22
 3. Vaněček Tomáš             SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec           25.32   + 9.05
 4. Kašpárek Vít              SJI0402 C OK Jihlava                      26.47   +10.20
 5. Janas Adam                PGP0404 C SK Praga                        35.23   +18.56
 6. Pelc Tadeas               CST0601 C OOB TJ ČZ Strakonice            36.05   +19.38
 7. Dundáček Karel            SJH0401 C SJH Jindřichův Hradec           42.19   +25.52
 8. Bolehovsky Daniel         EKP0508 C VŠTJ Ekonom Praha               43.07   +26.40
 9. Visna Johan               DKP     C Oddíl OB Kotlářka               46.51   +30.24
    Novotný Marek             JHB0301 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H12C      2.00 km, 45 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Melichar Petr             LLI0001 B TJ Loko Liberec                 15.21         
 2. Mareček Šimon             CHT0202 C OOB SK Chrast                   15.23   + 0.02
 3. Bradac Jakub              LLI0002 C TJ Loko Liberec                 16.33   + 1.12
 4. Svadlena Michal           CHC0101 B KOB Choceň                      17.24   + 2.03
 4. Nešpor Jan                TTR0101 C OOB Třebíč                      17.24   + 2.03
 6. Gryc Vojtech              TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno               17.31   + 2.10
 7. Nechanický Jan            OSN0200 C SK OS Nové Město n. M.          19.11   + 3.50
 8. Veselý Vojtěch            SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec           20.31   + 5.10
 9. Semik Jakub               VSP0000 C USK Praha                       21.19   + 5.58
10. Čech Petr                 SJI0001 B OK Jihlava                      24.30   + 9.09
11. Koudelka Tomáš            SJH0003 C SJH Jindřichův Hradec           24.50   + 9.29
12. Tryzna Matej              VRL0004 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         26.12   +10.51
13. Bartos Vaclav             MLA0101 C MLOK Mariánské Lázně            28.25   +13.04
14. Samek Tomas               PHK0001 C OK 99 Hradec Králové            29.51   +14.30
15. Kašpárek Ladislav         SJI0102 C OK Jihlava                      37.38   +22.17
16. Bořil Šimon               PZR0101 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     46.03   +30.42
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H21C      4.80 km, 100 m, 21 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hovorka Jan               LPU7907 R OK Lokomotiva Pardubice         34.12         
 2. Kamenický Tobiáš          OSN9339 A SK OS Nové Město n. M.          37.33   + 3.21
 3. Hosek Radim               DOB8737 C KOB Dobruška                    37.44   + 3.32
 4. Prochazka Jiri            TBM7633 C KOS TJ Tesla Brno               39.06   + 4.54
 5. Rozek David               MFP7403 C VŠSK MFF UK Praha               39.36   + 5.24
 6. Kovarik Tomas             KAM6901 C SK Kamenice                     40.05   + 5.53
 7. Janas Petr                XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM                40.27   + 6.15
 8. Lazak Tomas               LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       41.41   + 7.29
 9. Lepsik Petr               BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor              42.45   + 8.33
10. Silhavy Jakub             LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň             43.04   + 8.52
11. Věžník Roman              TTR7901 C OOB Třebíč                      43.39   + 9.27
12. Kamenický Jeroným         OSN9549 A SK OS Nové Město n. M.          43.49   + 9.37
13. Cervinka Jan              OKP8901 C SK OK 24 Praha                  44.26   +10.14
14. Kheil Radim               PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská          45.42   +11.30
15. Havlicek Tomas            KNC8700 C OOS TJ Sokol Kostelec n. Č.l.   45.49   +11.37
16. Pucherna Jan              TAP7701 C KOB TRETRA Praha                46.02   +11.50
17. Novotny Jiri              TZL8001 C SKOB Zlín                       46.52   +12.40
17. Chrast Tomas              STH7401 C SK Studenec                     46.52   +12.40
19. Šafka Dan                 KAM9105 C SK Kamenice                     47.08   +12.56
20. Kuban Michal              CHT8505 C OOB SK Chrast                   47.27   +13.15
21. Benes Filip               TAP8701 C KOB TRETRA Praha                48.08   +13.56
22. Dubec Pavel               SCP8003 C OK Sparta Praha                 48.23   +14.11
23. Slaby Jan                 ZHR7900 C TJ Zhoř                         48.37   +14.25
24. Simek Tomas               FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     49.28   +15.16
25. Sysel Ondrej              PGP8302 C SK Praga                        49.30   +15.18
26. Bolehovsky Pavel          EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha               50.30   +16.18
27. Klapka Michal             BOR8703 C OK Jiskra Nový Bor              50.52   +16.40
28. Chaloupka Martin          CHT7301 C OOB SK Chrast                   51.17   +17.05
29. Jana Michal               DKP8400 C Oddíl OB Kotlářka               52.23   +18.11
30. Bernasek Jiri             STB8101 C TJ Stadion Nový Bor             53.05   +18.53
31. Junckes Jonas             BRA     C                                 53.09   +18.57
32. Rozkosny Karel            EKP7900 C VŠTJ Ekonom Praha               54.44   +20.32
33. Novohradský Petr          PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     55.41   +21.29
34. Lzicar Martin             DOB8803 C KOB Dobruška                    56.22   +22.10
35. Jahn Petr                 VIC8400 C OB Vizovice                     58.25   +24.13
36. Balak Otakar              BOR8101 C OK Jiskra Nový Bor              59.19   +25.07
37. Komarek Arnost            TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   61.31   +27.19
38. Kolar Tomas               SLA7103 C SKOB Slaný                      62.18   +28.06
39. Novák Lubomír             OSN7601 C SK OS Nové Město n. M.          65.11   +30.59
40. Karvanek Matous           BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor              65.38   +31.26
41. Jelínek Jaromír           CTB7702 C SK OB Chotěboř                  65.47   +31.35
42. Tousek Filip              ZBP7102 C OOB SK Zbraslav                 66.22   +32.10
43. Eiselt Jan                LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice       69.05   +34.53
44. Elbl Marek                PHK8506 C OK 99 Hradec Králové            70.21   +36.09
45. Koc Zdenek                MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha         70.41   +36.29
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H21D      3.90 km, 75 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Šťastný Jan               CTB6902 C SK OB Chotěboř                  52.55         
2. Hudecek Petr              KTA9201 C SK Kotnov Tábor                 54.04   + 1.09
3. Vacek Karel               CHT7101 C OOB SK Chrast                   58.56   + 6.01
4. Skryja Ondřej             PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     76.13   +23.18
5. Kinšt David               SJH     C SJH Jindřichův Hradec           76.29   +23.34
   Pobuda Michal             SJH     C SJH Jindřichův Hradec            DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H35C      4.20 km, 75 m, 21 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kubičko Pavel             SJH7201 C SJH Jindřichův Hradec           36.51         
2. Mares Alexander           NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek                38.00   + 1.09
3. Nešpor Jan                TTR6101 C OOB Třebíč                      38.41   + 1.50
4. Veselý Oldřich            SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec           42.10   + 5.19
5. Nadenicek Josef           NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek                51.01   +14.10
6. Suk Marek                 PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     51.30   +14.39
7. Šebesta Petr              CHT7102 C OOB SK Chrast                   54.26   +17.35
8. Nechuta Milan             PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     60.21   +23.30
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H45C      3.60 km, 50 m, 19 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Gryc Jan                  TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno               35.50         
2. Orálek Miroslav           TTR5201 C OOB Třebíč                      40.12   + 4.22
3. Hrstka Vladislav          JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        42.31   + 6.41
4. Sysel Svatobor            TTR6202 C OOB Třebíč                      46.41   +10.51
5. Jalovy Jaroslav           RBK5719 C SK Radioklub Blansko            49.17   +13.27
6. Trojan Jiří               SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec           51.42   +15.52
7. Fiala Petr                TTR6102 C OOB Třebíč                      61.47   +25.57
8. Buk Miloslav              ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem         63.22   +27.32
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
H55C      3.30 km, 65 m, 16 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kříž Pavel                PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     37.27         
2. Kubálek Zdenek            RUZ5306 C TJ Růžená                       39.25   + 1.58
3. Blecha Ladislav           FJI5106 C SK Free Jihlava                 40.53   + 3.26
4. Jelínek Luboš             RUZ5504 C TJ Růžená                       41.52   + 4.25
5. Henek Milan               RBK5307 C SK Radioklub Blansko            44.59   + 7.32
6. Kodys Václav              RUZ5105 C TJ Růžená                       48.08   +10.41
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
HDR      1.80 km, 45 m, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Rachůnek Stanislav        SJI     C OK Jihlava                      15.47         
 2. Srb Vladimír              SJI     C OK Jihlava                      16.54   + 1.07
 3. Srbová Michaela           SJI     C OK Jihlava                      17.43   + 1.56
 4. Šmrha František           SJI     C OK Jihlava                      20.25   + 4.38
 5. Dolejší Jan               STB     C TJ Stadion Nový Bor             21.23   + 5.36
 6. Janíčková Jolana          OSN     C SK OS Nové Město n. M.          22.50   + 7.03
 7. Nešpor Jiří               TTR0502 C OOB Třebíč                      23.39   + 7.52
 8. Vondra Tomáš              FSP     C VŠTJ Stavební fakulta Praha     24.11   + 8.24
 9. Maděryč Ondřej            SJH0502 C SJH Jindřichův Hradec           25.11   + 9.24
10. Blažková Veronika         SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec           26.07   +10.20
11. Lusk Jr. Zdeněk           CHA0600 C OK Chrastava                    26.10   +10.23
12. Kinšt Antonín             SJH0601 C SJH Jindřichův Hradec           26.32   +10.45
13. Kubičková Kateřina        SJH0652 C SJH Jindřichův Hradec           26.38   +10.51
14. Kamenická Tereza Ester    OSN0888 C SK OS Nové Město n. M.          27.43   +11.56
15. Nikola Matouš             FSP     C VŠTJ Stavební fakulta Praha     29.25   +13.38
16. Nešporová Terezie         TTR0852 C OOB Třebíč                      32.51   +17.04
17. Bořil David               PZR     C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     33.35   +17.48
18. Doleželová Anna           PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     34.25   +18.38
19. Benešová Michaela         SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec           34.44   +18.57
20. Kunartová Dominika        PHK     C OK 99 Hradec Králové            35.18   +19.31
21. Maděryčova Anna           SJH     C SJH Jindřichův Hradec           36.24   +20.37
22. Jindřichová Eliška        SJI0553 C OK Jihlava                      37.03   +21.16
23. Jirsa Dan                 SJH0501 C SJH Jindřichův Hradec           37.21   +21.34
24. Lovětínská Anna                   C                                 38.16   +22.29
25. Langer Lukas              LJN0800 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou  39.35   +23.48
26. Baldrianova Eva           VSP0751 C USK Praha                       42.45   +26.58
27. Kubcova Anna              DOB0550 C KOB Dobruška                    45.52   +30.05
28. Oranyová Sylva            SJI     C OK Jihlava                      48.48   +33.01
29. Kubešová Kristýna         RUZ1050 C TJ Růžená                       50.23   +34.36
30. Dvořáček Jan                      C                                 57.04   +41.17
31. Dosbabová Mariana                 C                                 69.38   +53.51
    Škáchová Viktorie         SLP0951 C OOB Slavia Praha                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.09.2012 14:12
09.09.2012 ŽB-Č
P      2.00 km, 35 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kuberkova Lucie           LPM9451 A OK Lokomotiva Plzeň             14.48         
 2. Prochazkova Alexandra     LPU7051 C OK Lokomotiva Pardubice         16.00   + 1.12
 3. Myslivečková Zuzana       PGP9253 C SK Praga                        18.08   + 3.20
 4. Fencíková Lucie           JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        20.51   + 6.03
 5. Kopic Jiří                        C                                 23.39   + 8.51
 6. Tokárová Regina           NEJ     C TJ Jiskra Nejdek                25.03   +10.15
 7. Zemkova Helena            SLA7450 C SKOB Slaný                      26.13   +11.25
 8. Potěšil Václav                    C                                 27.41   +12.53
 9. Palátová Lenka            TTR7551 C OOB Třebíč                      28.03   +13.15
10. Dundáčková Hana           SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec           29.06   +14.18
11. Blažek Petr               SJH     C SJH Jindřichův Hradec           29.09   +14.21
12. Janouskova Iveta          BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor              30.57   +16.09
13. Robotkova Lenka           PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská          32.16   +17.28
14. Romana Růžková            SCP0000 C OK Sparta Praha                 34.12   +19.24
15. Hejtmanek Martin          TAP8605 C KOB TRETRA Praha                35.53   +21.05
16. Hanusova Jitka            LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       35.54   +21.06
17. Trš Lubomír                       C                                 37.33   +22.45
18. Višňová Hana              DKP     C Oddíl OB Kotlářka               59.25   +44.37
19. Jelínek Jaromír                   C                                 61.33   +46.45
20. Zikmund Stanislav                 C                                 68.44   +53.56
    Klaskova Josefina         DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------